بوریس جانسون اخبار – زنده: دولت متهم به “پوشش coronavirus شکست’ به عنوان ساعت به Huawei 5G تصمیم ‘در هفته

‘بازی-changer ما نیاز’: واکنش به £1.5 میلیارد دلار بسته نجات برای سالن های هنر

Kwame Kwei-Armahهنری مدیر جوان ویک گفت: “زمانی که ما شنیده دیشب ما خواب برای اولین بار از ماه مارس است. این یک واقعی vindication که ما شده اند به گوش که دولت درک کنند که ما در حال مرگ بودند ما زانو و همچنین که ما بخش مهمی از کشور ما را بهبود است.”

خداوند لوید-وبر گفت: اخبار “واقعا خوش آمدید در زمانی که بسیاری از سالن های تئاتر, ارکستر, مکانهای تفریحی و هنرهای دیگر سازمانها مانند یک آینده تاریک و دلگیر”.

کارولین Norburyمدیر اجرایی صنایع خلاق فدراسیون و خلاق انگلستان گفت: “ما در صنایع خلاق teetering در آستانه فروپاشی فرهنگی – و این می تواند بازی را تغییر نیاز داریم” او گفت:, و اضافه کرد که برای حمایت از مترجمان آزاد در بخش “ویژه دلگرم کننده”.

تریسی-Ann Obermanسابق EastEnders بازیگر در توئیتر خود نوشت: “با تشکر از شما RishiSunak و به همه مخاطبان تئاتر نوشت که به نمایندگان مجلس و بیرون رفت از راه خود را به می گویند که تمام هنر بودند برای آنها مهم است. آن را بازپرداخت چند بار بیش از.”

Armando Iannucci مورد ستایش قرار داد سرمایه گذاری در توییتر به عنوان “خبر خوب … را حل نمی کند, همه چیز را, اما آن را بسیار مثبت توسعه است.”

جو Stevensکار سایه وزیر فرهنگ گفت: “من تعجب می کنم چه در زمان دولت تا زمانی … چیزهایی که بزرگ خواهد بود که چگونه به سرعت آن را به مردم (و) چگونه است رفتن به گسترش در سراسر کشور در شهرهای کوچک و شهرستانها (که در آن), فرهنگ و هنر, مکانهای بسیار ارزشمند برای اقتصاد محلی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>