بهترین غذای کودک تحویل خدمات اشتراک به استفاده از برای سال 2020 – CNET

جدید بودن پدر و مادر به اندازه کافی چالش برانگیز اما coronavirus همه گیر داده همه چیز فوق العاده استرس زا و تاب است. به مردم حقه بازی کار و زندگی خانوادگی — اغلب در همان محل — قابل اعتماد نوزاد خدمات تحویل مواد غذایی می تواند کمک به نگه داشتن همه چیز را در مسیر.

خدمات تحویل غذا فقط برای grownups دیگر-وجود دارد مقدار زیادی از مناسب نوزاد خدمات تحویل مواد غذایی برای حفظ آنهایی که کمی شاد و توقف مشغول پدر و مادر جدید از کشیدن موها ، اما چگونه می توانم به شما در پیدا کردن بهترین غذای کودک طرح تحویل شما و خود را در حال رشد ،

برای پدر و مادر جدید چند چیز به عنوان اساسی به عنوان نگه داشتن کودکان خود را به خوبی تغذیه. مغذی با کیفیت بالا و غذای کودک می تواند کمک به اطمینان از مناسب توسعه و رشد (نه به ذکر است کمتر meltdowns). وجود دارد بیشتر غذای کودک مارک از همیشه-از جمله آلی مخلوط — اما تلاش برای حرکت همه آنها را در سوپر مارکت می تواند یک چالش. کشت و نوزاد خدمات تحویل غذا در اینجا برای کمک به. آنها را روی سطح پخش کردن تمام nitty-ریگ دار اطلاعات تغذیه ای و مواد تشکیل دهنده و تنظیم یک برنامه بنابراین شما می توانید بهترین گیاهی پوره ها و غذاهای آلی برای خود tykes به خود را درب تحویل — هفتگی یا ماهانه-و هرگز بدون.

نوزادان نیاز های مختلف تغذیه و نوع مواد غذایی بسته به سن و مرحله توسعه بسیاری از این غذای کودک خدمات اشتراک معاون کشیش بخش و تحویل بسته های ویژه بر اساس آن نیازهای خاص. شامل گزینه های سفارشی غذای کودک بوکس, آلی, پوره, برای یک نوزاد و یا کامل تر کودک نو پا وعده های غذایی و مواد غذایی برای کودکان است.

در زیر هفت کودک بهترین خدمات تحویل مواد غذایی برای نوزادان ، کودکان نوپا و مشغول پدر و مادر:

این خدمات به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما و به روز رسانی به عنوان ما سعی می کنیم جدید است.

ادامه مطلب: بهترین وعده غذایی سالم کیت (برای بزرگسالان) در سال 2020

اگر شما می خواهید غذای کودک وعده های غذایی که سالم و تازه و سرگرم کننده نگاه هیچ بیشتر از Yumble بچه ها. این مواد غذایی اشتراک شرکت ارائه می دهد انواع هفتگی برنامه های غذایی و مواد مغذی و مواد تشکیل دهنده برای کودکان از جمله دستور العمل های سرگرم کننده مانند جیب پیتزا با پوره سیب زمینی و کلم بروکلی یا پنیر rotini با لوبیا سبز. چه حتی بهتر است که هیچ پخت و پز لازم: فقط گرم آنها را و شما خوب به آن بروید.

فراوانی و قیمت گذاری: شروع در شش وعده در هفته در $5.99 در هر وعده غذایی $35.95 برای اولین بار دو هفته.

کمی قاشق ارائه می دهد طیف گسترده ای از مواد غذایی و مواد تشکیل دهنده ویژه طراحی شده برای افزایش زمینه های مختلف رشد کودک خود را و سلامت. شما پس از پاسخ به چند سوال در مورد کودک شما کمی قاشق را ایجاد سفارشی برنامه تغذیه برای شما و ارسال تازه هفتگی تحویل مواد غذایی — به سادگی را انتخاب کنید که چگونه بسیاری از وعده های غذایی کودک شما هر روز نیاز دارید. به عنوان یک جایزه اضافه شده را پوره ساخته شده با مواد آلی و بدون مواد نگهدارنده.

فراوانی و قیمت گذاری: سه طرح اندازه (یک, دو یا سه بار در هر روز) قیمت گذاری وابسته به مکان است.

اگر شما هنوز هم در تغذیه با شیر مادر و یا شیر مهم برای خوردن و نگه داشتن بدن خود را سالم — برای شما و کودک شما. این Boobie جعبه به شما کمک خواهد کرد انجام درست آن به عنوان آن را فراهم می کند انواع محصولات مفید برای کمک به شما در پرستاری و در نهایت کودک به رهبری, از شیر گرفتن. هر ماه شما می توانید یک جعبه ویژه سرپرستی یک مشاور شیردهی از جمله اقلام مانند شیر و چای و نوشیدنی ها و کوکی ها, تغذیه با شیر مادر تامین و حتی اسباب بازی.

فراوانی و قیمت گذاری: شروع می شود در $25.50 در هر ماه.

Tykes خوردن غذاهای جامد نشده است ؟ نگران نباشید Yumi شما پوشانده شده است. این شرکت ارائه می دهد سه “مرحله” از نوزاد مواد غذایی از جمله تک ماده, پوره, چند عنصر پوره و دلپذیری پوره. شما می توانید راه خود را از طریق پی در پی مراحل از مواد مغذی نوزاد وعده های غذایی به کودک وعده های غذایی هفتگی تازه تحویل به تدریج معرفی فرزندان خود را به طعم های جدید و مواد مغذی و بافت مانند کوینولا روغن جوانه گندم و دانه چیا.

فراوانی و قیمت گذاری: سه طرح اندازه (یک, دو یا سه بار در هر روز) در سراسر شروع $5 در روز است.

شما ممکن است دیدن یک چهره آشنا اگر شما سرمایه گذاری به هنگامی که پس از یک مزرعه در وب سایت. درست است که این کودک تحویل مواد غذایی شرکت اجرا توسط بازیگر نقش مکمل زن و مادر و سه جنیفر گارنر. این شرکت ارائه می شود مواد غذایی تازه کیسه سرد فشرده غذای کودک پوره ساخته شده از گواهی شده ارگانیک میوه ها و سبزیجات آلی (مانند سحر و جادو مخملی انبه و بچه خرس Butternut Squash) و آن را ارائه می دهد غذاهای ارگانیک برای کودکان نوپا و کودکان بیش از حد. شما حتی می توانید خرید Once Upon a Farm محصولات به صورت جداگانه برای دیدن اگر آنهایی که کمی خود را مانند آن را قبل از ارتکاب به یک اشتراک.

فراوانی و قیمت گذاری: شروع در $2.69 هر فنجان یا کیسه از مواد آلی و حمل و نقل رایگان برای اشتراک مبتنی بر خدمات است. $2.99 در هر فنجان یا کیسه به علاوه $12 حمل و نقل برای یک بار خرید.

پرورش زندگی

آیا شما نیاز به تازه, وعده های غذایی خوشمزه برای کودک نو پا و یا کودک پرورش زندگی شما را تحت پوشش. این شرکت با تمرکز بر ارائه مواد مغذی متعادل کاملا بخش وعده های غذایی برای کودکان در تمام سنین و همه آن وعده های غذایی آماده به خدمت در سه دقیقه یا کمتر. مواد غذایی است که در حمل یخچال-و نه منجمد-و به صداقت اگر شما لازم نیست که زمان برای فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه مواد غذایی ممکن است نزدیک ترین چیزی که شما می توانید به یک آشپز شخصی.

فراوانی و قیمت گذاری: شروع در هشت کوزه 35 دلار در هفته به علاوه حمل و نقل.

افشای آنهایی که کمی خود را به سلیقه های جدید بافت و بوی غذا از کوچک آلی. این شرکت انواع لوازم, نرم, آلی, مواد غذایی که مناسب برای نوزادان هشت سال و مسن و شما می توانید انتخاب کنید برای دریافت تحویل هر دو یا چهار هفته است. کوچک آلی خود را ترویج تغذیه به عنوان یک راه برای ایجاد وعده های غذا لذت بخش تر و کمک به نوزادان خود را توسعه مهارت های حرکتی خوب و مواد غذایی به نظر می رسد بسیار خوشمزه شما ممکن است وسوسه به سرقت یک نیش می زنند.

فراوانی و قیمت گذاری: شروع در $به 3.52 $4.12 در هر وعده غذایی برای یک سرویس مبتنی بر اشتراک (یک بار خرید نیز مجاز).

مواد غذایی بیشتر تحویل مداری

این داستان نوشته شده توسط Camryn Rabideau و نوشته شده در Chowhound.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>