آتلانتا شهردار بیانگر خشم پس از دختر بچه 8 ضرب گلوله

8-سال ضرب گلوله کشته شد در چهارم جولای پس از حداقل دو نفر در یک جمعیت از افراد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک اتومبیل او سوار می شد در نزدیکی یک فلش نقطه از تظاهرات اخیر در آتلانتا, مقامات گفت.

پلیس شناسایی, این دختر به عنوان Secoriea ترنر و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به نام برای عدالت در طول عاطفی در کنفرانس خبری روز شنبه با دختر غم زده ،

ادامه مطلب: سابق آتلانتا افسر کشته Rayshard بروکس اعطا پیوند $500K

تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی وندی رستوران که در آن یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد Rayshard بروکس کشته شد توسط یک آتلانتا افسر پلیس در ژوئن 12. فست فود خروجی بود و بعد از آن سوخته و منطقه است و پس از تبدیل شدن به یک سایت به صورت مکرر تظاهرات علیه خشونت پلیس.

مقامات گفت: مادرش او اقدام به درایو را از طریق به طور غیر قانونی موانع قرار داده شده در این منطقه هنگامی که خودرو تحت آتش سوزی شنبه شب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شما به ضرب گلوله کشته و یک کودک” شهردار گفت: با توجه به مجله آتلانتا قانون اساسی. “و فقط یک تیرانداز وجود دارد حداقل دو بورس است.”

در بیانیه روز شنبه پلیس گفت: دختر در یک ماشین با مادر و دوست مادر زمانی که آنها خاموش کردم ایالتی-75/85 بر روی خیابان دانشگاه و در تلاش بودند تا وارد یک پارکینگ در این نزدیکی هست. آنها را به یک گروه از افراد مسلح که مسدود شده بود در ورودی.

“در برخی از نقطه که در آن گروه باز آتش در خودرو قابل توجه آن را چندین بار و قابل توجه این کودک که در داخل بود” این بیانیه را بخوانید. راننده سوار دختر به آتلانتا مرکز پزشکی اما او زنده ماندن نیست.

Rayshard بروکس مرگ: $500K پیوند برای افسر متهم در بروکس ” قتل

Rayshard بروکس مرگ: $500K پیوند برای افسر متهم در بروکس ” قتل

پلیس گفت: آنها به دنبال کمک از مردم برای شناسایی کسانی که درگیر و منتشر می خواستم پوستر گفت: یک فرد در لباس سیاه و سفید تی شرت بودند که به دنبال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شهردار گفت: وجود داشته است مشکلات با معترضان در منطقه با قرار دادن موانع برای نزدیک کردن خیابان. او گفت که او با دریافت یک پیام است که این موانع بودند تا کمتر از یک ساعت قبل از او اطلاع داده شد که 8 ساله بود درگذشت.

“8-ساله کشته شد شب گذشته از آنجا که مادر او بود پایین خیابان” پایین گفت. “اگر Secoriea بود امن نیست دیشب هیچ یک از ما امن هستند.”

شهردار خواست هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی به جلو آمده.

Rayshard بروکس مرگ: بیوه بروکس قطره قطره می گوید شنیدن افسران لگد ایستاده بود بر او ‘آزار’

Rayshard بروکس مرگ: بیوه بروکس قطره قطره می گوید شنیدن افسران لگد ایستاده بود بر او ‘آزار’

پلیس گفت: دو نفر دیگر در علاوه بر این به 8 سال کشته شدند و بیش از 20 نفر مجروح شدند و در حوادث تیراندازی و خشونت در طول تعطیلات آخر هفته.

شهردار گفت: شهر 911 سیستم با تماس آب گرفتگی شنبه شب و با اشاره به معترضان که آسیب دیده گرجستان گشت دولت مرکزی در آتلانتا در یک حادثه جداگانه در اوایل یکشنبه. اما او گفت: این شهر نیروی انتظامی هر چند وظیفه با تعطیلات آخر هفته در آمریکا نیست مشکلات با تعداد زیادی از افسران پلیس تماس در بیمار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که یک مشکل بوده است در روز پس از قتل اتهامات مطروحه علیه یکی از افسران در بروکس تیراندازی.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>