به عنوان سفر را افزایش می دهد و کانادا و تقویت حضور مقامات بهداشتی در فرودگاه ها, ایالات متحده, مرز

مداوم محدودیت با توجه به این رمان coronavirus همه گیر را متوقف کرده اند و بسیاری از مردم از سفر است و در عین حال تعداد مسافران بین المللی از ورود به کانادا در فرودگاه هر هفته دو برابر شده است در دو ماه گذشته. این حجم از مردم با عبور از کانادا و امریکا مرز نیز افزایش یافته است.

اخبار جهانی یاد کرده است دولت این است که با قرار دادن بیشتر مقامات بهداشت عمومی در کانادا شلوغ ترین فرودگاه به صفحه نمایش تماس های ورودی مسافران برای COVID-19. قرنطینه و غربالگری افسران نیز قرار داده شده در کانادا و امریکا مرز زمینی برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر.

این روند آغاز شد و هشت سال پیش است و هنوز هم در حال انجام یک سخنگوی آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus — کانادا گسترش ممنوعیت اکثر مسافران خارجی

“افزایش حضور PHAC مقامات در حال اجرا در 36 حجم بالا مبادی ورودی از جمله هوا و زمین است که 90 درصد از زمان ورودی مسافر حجم” گفت: بهداشت و درمان کانادا سخنگوی Tammy Jarbeau.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تعداد مسافران هوایی بین المللی پس از رسیدن به کانادا, فرودگاه از جمله پرواز های از ایالات متحده آمریکا از افزایش به طور متوسط از حدود 15000 نفر در هفته بین اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه به 30,000 یک هفته تا اواسط تا اواخر ماه ژوئن سفر هفتگی آمار ارائه شده توسط آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) نشان می دهد.

نگرانی ها از گردشگران آمریکایی با استفاده از “آلاسکا راه گریز’ در طول همه گیر

نگرانی ها از گردشگران آمریکایی با استفاده از “آلاسکا راه گریز’ در طول همه گیر

در حالی که تعدادی از مسافران پس از رسیدن به ایالات متحده و کشورهای دیگر به طور مستقیم در افزایش نرخ مشابه در این دوره غیر پروازها در ایالات متحده را به خود اختصاص اکثریت بین المللی پس از ورود از مرز بسته بود اما سفر ضروری در ماه مارس است.

“من پیدا کردن آن سخت به این باور است که نشان دهنده افزایش سفر ضروری است” گفت: Colin Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی و استاد دانشگاه تورنتو است.

“اگر ما فقط دو برابر شده و این آغاز از ماه جولای آن را برای رفتن به یک یورش سپتامبر و ما می رویم به دریافت clobbered.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کانادایی ها مجاز به سفر به اروپا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

پس از 25 ماه مه زمانی که سازمان خدمات مرزی کانادا آغاز شده و به صورت هفتگی به روز رسانی در تعدادی از شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم پس از رسیدن هوایی تقریبا 135,000 مردم باید وارد کانادا در پروازهای بین المللی. در مورد 66,000 از این مسافران غیر شهروندان کانادایی و یا غیر مقیم دائم.

تعدادی از مردم با عبور از کانادا و امریکا مرز زمینی نیز افزایش یافته است و از حدود 115,000 یک هفته بین اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه به 170,000 یک هفته در اواخر ماه ژوئن است. این شامل ترافیک کامیون های تجاری و غیر تجاری مسافران است.

CBSA اجرای محدودیت

Furness گفت: دلایل خوبی وجود دارد که به سفر در طول همه گیر مانند اعضای خانواده خود و بازگشت به خانه به کانادا.

در حالی که او معتقد است بیشتر مقامات بهداشت عمومی در مرز بهبود است گفت: دولت هنوز انجام نشده به اندازه کافی به دقت تعریف “ضروری” سفر به معنی ساخت این امکان را برای مردم به آمده تا با دلایل که چرا آنها باید اجازه داده شود به سفر.

او همچنین گفت زمان غربالگری اقدامات کافی برای تشخیص COVID-19 به ویژه در میان مسافران است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از ویروس.

ادامه مطلب: آن را امن برای رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟ کارشناسان شکستن گزینه های سفر

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“دولت در حفظ و گفت مردم نباید (سفر). ما باید برای متوقف کردن گفت نباید و شروع به گفتن می, نمی,” او گفت:.

در حال حاضر سازمان خدمات مرزی کانادا است اجرای دو دستور دولت است که محدود کردن مردم از ورود به کانادا.

اولین محدودیت ورود برای کلیه اتباع خارجی که می رسند به طور مستقیم از کشور دیگری غیر از آمریکا این را پوشش می دهد هر کسی که می رسد در یک پرواز بین المللی و نه یک شهروند کانادایی و نه یک مقیم دائم.

B. C. دولت بسته شدن محبوب صلح طاق پارک در کانادا-مرز ایالات متحده

B. C. دولت بسته شدن محبوب صلح طاق پارک در کانادا-مرز ایالات متحده

مگر اینکه یک تبعه خارجی دارای یک عضو خانواده در کانادا زندگی می کنند به طور دائم سفارش آنها را منع از ورود به کشور برای همه اختیاری و یا غیر ضروری مقاصد مانند تعطیلات. ضروری کارگران و خدمه هواپیمایی بین المللی دانشجویان با ویزای معتبر و پزشکی حرفه ای است که کار مربوط به COVID-19 معاف هستند از این قوانین.

مرتبه دوم که به تازگی توسعه یافته تا جولای 21, بسته, کانادا-آمریکا مرز مشترک به همه اما ضروری سفر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ماه ژوئن برخی از محدودیت های زیر یک نسخه از این جهت برداشته شد اجازه می دهد مردم با بستگان در کانادا برای عبور از مرز تا زمانی که آنها پایبند به قوانین قرنطینه.

ادامه مطلب: کانادا اجازه می دهد تا خانواده از شهروندان در سراسر مرز ایالات متحده در میان COVID-19 shutdown

هنگامی که مسافران وارد در کانادا به فرودگاه بین المللی و ورود محدود به ونکوور و کلگری و تورنتو و مونترال — آنها پرسید: اگر آنها احساس بیمار یا تب و سرفه یا تنفس مشکل. اگر آنها می گویند بله یا اگر آنها می گویند هیچ اما به نظر می رسد بیمار آنها را به آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) مقامات برای تحقیقات بیشتر.

همه مسافران باید خود جدا برای 14 روز بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید این ویروس. آنها همچنین باید یک ماسک در حالی که سفر و ارائه مناسب قرنطینه برنامه است. هر کسی که ندارد یک محل مناسب برای اقامت و یا افرادی که با علائم که حمل و نقل خصوصی — باید به یک دولت-اجرای تاسیسات برای مدت خود را قرنطینه.

PHAC شده است با استفاده از RCMP و دیگر نیروهای پلیس در سراسر کشور به انجام “physical verification” چک برای اطمینان مردم از این قوانین پیروی از آوریل.

ورود بین المللی نیز باید تکمیل یک تماس با ما-فرم ردیابی بنابراین مقامات بهداشتی می تواند با هر کسی که آنها را به تماس با اگر آنها بیمار هستند و یا بعد از تست مثبت برای COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: کانادا بالا, دکتر, نظرات در شرکت های هواپیمایی فروش وسط صندلی در پروازهای

Coronavirus: کانادا بالا, دکتر, نظرات در شرکت های هواپیمایی فروش وسط صندلی در پروازهای

اخبار جهانی از دولت خواسته به توضیح اخیر چشم انداز مثبت در بین المللی مسافرت هوایی و چه در صورت وجود اقدامات جدید معرفی شده به آدرس این افزایش است.

سازمان خدمات مرزی کانادا را ارائه نمی دهد قطعی توضیح برای اینکه چرا تعداد مسافران افزایش یافته است اما گفت که این ممکن است به دلیل کانادایی و دارندگان اقامت دائم بازگشت به خانه که نمی تواند انجام دهد تا هر چه زودتر به دلیل محدودیت در کشورهای دیگر تعداد کمی از reuniting اعضای خانواده به علاوه اتباع خارجی که معاف هستند به کانادا فعلی مرز اقدامات است.

“سازمان خدمات مرزی کانادا با این نسخهها کار از نزدیک با PHAC برای کمک به جلوگیری از گسترش (این) رمان coronavirus به کانادا, بین المللی در تمام بنادر از ورود گفت:” سخنگوی ربکا Purdy.

Purdy همچنین گفت: مقامات بهداشت عمومی مسئول مشاوره سازمان خدمات مرزی کانادا از هر مورد نیاز اقدامات غربالگری مورد استفاده در مرز برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی به کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تماس با ما-ردیابی نرم افزار

یکی دیگر از اندازه گیری جدید دولت را پشتیبانی می کند و این که ترودو به صحبت در مورد عموم است در سراسر کشور تماس با ما-ردیابی نرم افزار.

این برنامه که دولت می گوید که داوطلبانه را با استفاده از ویژگی های ردیابی محل بر روی تلفن های همراه برای نظارت بر که در آن مردم و اطلاع رسانی آنها را اگر آنها در تماس با هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 از جمله جزئیات بیشتر در مورد چه کسی بود و چگونه تماس طولانی به طول انجامید.

ادامه مطلب: رول از coronavirus تماس با ردیابی برنامه تاخیر در انتاریو

ترودو گفت: در ماه ژوئن برنامه اول خواهد بود در دسترس در انتاریو در اوایل ماه جولای و سپس نورد به کل کشور مدتی بعد از این تابستان.

در مرز زمینی, در ضمن, حضور مقامات بهداشت عمومی در حال استقبال به عنوان یک مثبت اما دیر شده گام در مسیر درست است.

Coronavirus: اکثریت کانادایی ها می گویند آنها صبر کنید حداقل 6 ماه به سفر

Coronavirus: اکثریت کانادایی ها می گویند آنها صبر کنید حداقل 6 ماه به سفر

Jean-Pierre فورتین رئیس اتحادیه که نشان دهنده CBSA افسران درخواست شده برای مقامات بهداشت عمومی به مستقر در تمام مبادی ورودی پس از همه گیر آغاز شد. او گفت: با داشتن کارشناسان پزشکی در سایت را نه تنها بهبود غربالگری برای COVID-19 اما آن را نیز به ایجاد یک محیط کاری ایمن برای مقامات مرزی و ارائه بسیار مورد نیاز راهنمایی و تخصص است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: هیچ مقامات بهداشت عمومی غربالگری برای COVID-19 در کانادا مرزهای زمینی

همانطور که برای مکالمه های بین المللی مسافرت هوایی فورتین معتقد است این آژانس آماده است برای رسیدگی به افزایش است که او گفته است به احتمال زیاد با توجه به یک چشم انداز مثبت در کارگران مهاجر و دانشجویان بین المللی از ورود به کانادا برای تابستان.

“اگر (تعداد) مسافران افزایش نگه می دارد من مطمئن هستم که این مقدار از افسران وجود دارد خواهد بود برای رسیدگی به نگرانی ها و قادر به این کار است.”

Coronavirus: می توانید سفر هوایی, صنعت, دوباره بجای اول برگشتن از آن همه گیر شکست ؟

Coronavirus: می توانید سفر هوایی, صنعت, دوباره بجای اول برگشتن از آن همه گیر شکست ؟

پس از شروع رمان coronavirus همه گیر در کانادا وجود داشته است تقریبا 105,000 مورد تأیید و 8,684 مرگ و میر.

به گفته مقامات بهداشت عمومی, درصد از موارد مربوط به سفر کاهش یافته و به جامعه انتقال محلی و شیوع بیماری از جمله در دراز مدت مراقبت از امکانات شتاب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: بلند کردن مرز کانادا بسته شدن هنوز هم بیش از حد مخاطره آمیز ترودو می گوید:

باز کردن داده ها از انتاریو بهداشت عمومی نشان می دهد در حدود 37 درصد از گزارش COVID-19 عفونت در مارس شد مربوط به سفر. در ماه ژوئن سفر مربوط به انتقال ویروس در انتاریو کاهش یافت و فقط 1.5 درصد از موارد جدید.

در سراسر کشور حدود چهار درصد از COVID-19 موارد مربوط به سفر خارج از کانادا تقریبا 4,300 عفونت در حالی که 89 درصد یا حدود 92,000 موارد مرتبط به جامعه گسترش با توجه به PHAC.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>