هنر صنعت برای دریافت £1.5 میلیارد تاسیسات دولتی اعلام

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تئاتر مستقل سینما و هنرهای دیگر سازمان ها برای دریافت £1.5 میلیارد تاسیسات برای کمک به آنها را به ماندن در کسب و کار در حالی که coronavirus نیروهای آنها را به باقی می ماند بسته شده است.

نجات بسته است انتظار می رود برای کمک به جهان معروف نهادهای فرهنگی مانند رویال آلبرت هال, شرکت رویال شکسپیر و مری رز اعتماد.

رونمایی از طرح بوریس جانسون گفت: پول کمک خواهد کرد که حفاظت از این هنر برای “نسلهای آینده”.

سازمان خواهد شد که دارای اولویت هستند را درک شامل به اصطلاح “جواهرات تاج و تخت” از هنر و فرهنگ و میراث و صنایع و کسانی که با ویژه محلی و یا منطقه ای اهمیت به عنوان وزیران اقدام خود را “درست کردن” دستور کار است.

همانطور که بارها و رستوران ها در سراسر کشور اجازه داده شد برای باز کردن درهای خود را در این آخر هفته برای اولین بار از ماه مارس بسیاری از هنرهای سالن مجبور شدند برای ماندن بسته شده است.

دولت بوده و تحت فشار به کمک هنر پس از هشدارهای صنعت خواهد بود به زانو در آورده و بدون دخالت دولت.

پرنس چارلز است که در میان کسانی که به سوال چگونه بسیاری از مکانهای خواهد زنده ماندن این بیماری همه گیر.

در حال حاضر سازمان از جمله تاریخی کاخ, موزه, گالری, سالن موسیقی زنده و مستقل سینما و دیگران تمام خواهد شد قادر به دسترسی اضطراری کمک های مالی و وام.

وزیران گفت پول بود بزرگترین تا کنون یک سرمایه گذاری در انگلستان فرهنگ است.

در انگلستان حدود چهار پنجم از پشتیبانی خواهد شد در قالب کمک های مالی با مانده در ارزان repayable وام.

پول نقد تزریق می آید جلوتر از یک “مینی بودجه” این هفته که در آن صدراعظم Rishi Sunak است که انتظار می رود مجموعه ای از یک هدف برای کاهش مالیات بر ارزش افزوده برای یک دوره ثابت به افزایش هزینه های مصرف کننده در برخی از مناطق از اقتصاد است.

او همچنین انتظار می رود به سرمایه گذاری £111m به سه برابر تعداد کارآموزی در انگلستان است.

آقای جانسون گفت: انگلستان فرهنگی صنعت “قلب تپنده این کشور”.

او افزود: “این پول کمک خواهد کرد که حفاظت از این بخش برای نسل های آینده تضمین گروه هنر و سالن در سراسر انگلستان می تواند شناور ماندن و حمایت از کارکنان خود را در حالی که درهای خود را بسته باقی می ماند و پرده ها پایین باقی می ماند.”

وزیر فرهنگ الیور Dowden که متعهد دولت نمی خواهد اجازه دهید هنر بخش پایین گفت: “عظیم سرمایه گذاری را نشان می دهد سطح ما را از تعهد”.

آقای Sunak گفت: صنعت “بحرانی” به نگه داشتن اقتصاد پر رونق به کارگیری بیش از 700 ، 000 نفر است.

این بسته شامل £120 متر از سرمایه گذاری برای راه اندازی مجدد ساخت و ساز در پروژه های زیربنایی متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر.

آقا نیکلاس Serota رئیس شورای هنر انگلستان گفت: هنرمندان و خلاق سازمان را “بازپرداخت ایمان است که دولت نشان داده است که” در آنها است.

الکس ریش مدیر اجرایی رویال اپرا هاوس گفت: حمایت شد “حیاتی” برای این صنعت است.

سایه وزیر فرهنگ Jo استیونس گفت: او استقبال می کنند اما هشدار داد که برای بسیاری از آن را “خیلی کم و خیلی دیر”.

“دولت نیاز به اطمینان حاصل شود که این حیاتی کمک های مالی به کسانی که در تئاتر و دیگر سازمانها در حال حاضر teetering در آستانه, و, سریع,” او گفت: “به خصوص کسانی که در سراسر شهرها و شهرهای کوچک که در آن زندگی می کنند عملکرد سالن و هنرهای دیگر سازمانها بسیار با ارزش به اقتصاد محلی ارائه بسیاری از مشاغل وابسته به خصوص در مهمان نوازی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>