آریزونا زن, 59, سقوط به مرگ او در حالی که گرفتن عکس در گراند کانیون

یک زن آریزونا سقوط کرد و به مرگ او در حالی که پیاده روی و گرفتن عکس در پارک ملی گراند کانیون در روز جمعه.

با توجه به آزادی مطبوعات از پارک Scottsdale بومی شد, پیاده روی, خاموش دنباله تلاش برای عکس گرفتن با خانواده, هنگامی که او تضعیف کردن لبه مدر نقطه.

گراند کانیون منطقه ای ارتباطات مرکز هشدار داده شد به این حادثه در حدود 12:35 بعد از ظهر روز جمعه. طولانی نیست پس از پارک رنجرز در بر داشت بدن ماریا سلگدو لوپز, 59 حدود 30.5 متر زیر لبه.

ادامه مطلب: یکی دیگر توریستی می میرد پس از سقوط در گراند کانیون, 3rd مرگ در 8 روز

“رسیدگی به این حادثه در حال انجام است با خدمات پارک های ملی و Coconino County دفتر معاینات پزشکی می گوید:” آزادی آن صادر شد 4 جولای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“گراند کانیون پارک ملی کارکنان تشویق همه بازدید کنندگان برای ایمن بازدید از این تعطیلات آخر هفته با ماندن در مسیرهای تعیین شده و گردشگاهها همیشه نگه داشتن یک فاصله امن از لبه به لبه و ماندن در پشت نرده و نرده در مشرف” پارک گفت.

گراند کانیون بازگشایی آن در شمال و جنوب رینگ در اوایل ماه ژوئن پس از تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ABC اخبار گزارش.

ادامه مطلب: گردشگری فرو 1000 فوت به مرگ او در تلاش برای عکاسی از گراند کانیون

این مرگ دوم در سایت های توریستی در هفته های اخیر. کالیفرنیا زن 49 درگذشت از قرار گرفتن در معرض حرارت در ژوئن 24, ABC گزارش می گوید: پس از برنامه ریزی به صرف شب با دوستان و همسرش در, فانتوم در مرتع پرورش احشام در داخل دره عمیق و باریک.

دو نفر در حال سقوط در یک دره عمیق و باریک لبه در مارس 2019, CBS اخبار گزارش. در یک حادثه یک مرد تصادفا بیش از لبه در حالی که گرفتن عکس در گراند کانیون غرب است. در دیگر بدن داشت در یک منطقه پوشیده شده از درخت در نزدیکی گراند کانیون ایجاد کرد.

یک ماه بعد یک سوم بازدید کننده کاهش یافت و 121 متر بیش از حاشیه جنوبی.

[email protected]

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Follow @meaghanwray

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>