5 آهنگ ها شما باید شنیدن این هفته: 06 جولای سال 2020

پردازش حدود 550 موسیقی رزین از هفته گذشته در اینجا پنج است که من امیدوارم که شما enjoyn.

1. Econoline له از راه
تک (Amalien سوابق)
توصیه می شود اگر شما مانند: 90s CanRock

آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که ما شنیده ایم از ترور هرست و Econoline له عمدتا به دلیل ترور یک شغل جدید در حال حاضر به عنوان پرستار مشغول به کار با افراد بومی کردن نقاشی بر روی تجربه خود را به عنوان یک معتاد به دیگران کمک کند. (وجود یک سند به نام Flatlander است که به بررسی ترور غیر موسیقی کار می کنند). این آهنگ اولین آهنگ های جدید پس 2011—ظاهرا بخشی از یک آلبوم کامل در برخی از نقطه. این دقیقا با نام تجاری جدید–آهنگ انجام شد که از مدتها پیش به عنوان 2010–اما آن را خوب به شنیدن این نسخه جدید است.

2. نوه هویت
تک (سوخت رامش/Warner)
RIYL: از بین بردن شیاطین درونی خود را

تورنتو نوه نگه می دارد پمپاژ مجرد و شرکت در همکاری در راه خود را به انتشار اولین آلبوم کامل که باید بعد از این سال. در اینجا چگونه او توضیح این آهنگ: “این فصل برای اولین بار در داستان چگونه من نوه تجسم شیاطین من تلاش کرده ام با خود من به عنوان من در بر داشت من صدای بسیار واقعی ترس هر آرمانگرا است که تمام تلاش خود را برای هیچ چیز.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

3. Mads لانگر زندگی در استریو
تک (Sony)
RIYL: دانمارک چقدر است ؟

شما ممکن است شنیده ام از Mads در حال حاضر, اما اگر شما زندگی در اسکاندیناوی, شما قطعا از این امر آگاه پلاتین-فروش هنرمند دانمارکی که حرفه ای می رود حداقل 15 سال. او همچنین پسر پشت جهان اولین COVID-19 رانندگی در کنسرت آغاز شد که در یک پارکینگ. همه چیز به فروش می رسد فقط در شش روز.

4. Seether, خطرات
Si Vis Pacem Para Bellum (فانتزی/جهانی)
RIYL: Latin phrases

آفریقای جنوبی Seether یکی از این باند از اواخر 90s/اوایل 2000s که حک کردن تو رفتگی در دیوار خوب انجام نوع خاصی از گرانج-y سنگ. بیشتر از همان راه است با این آلبوم 28 اوت (حالا ترجمه از لاتین است که “اگر شما می خواهید صلح آماده شدن برای جنگ است.”) متحرک باحال تصویری, بیش از حد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Yello, Waba دوبا
نقطه (جهانی)
RIYL: هیچ کس مانند Yello

بله, این است که سوئیس الکترونیکی اواز یا موسیقی دو نفری پشت در 80s, آمار, اوه آره. دیتر مایر (که در حال حاضر 75 و یک کارآفرین به ارزش صدها میلیون نفر) و بوریس خالی (او 68) کار کرده اند با هم در مفهومی قطعات الکترونیکی از سال 1979 است. با کلیک بر روی لینک و فورا حمل و نقل به نمونه-های سنگین موسیقی دستکاری اواسط 80s.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>