انگلستان نیاز بزرگترین آنفولانزا واکسیناسیون فرزندتان در تاریخ این زمستان NHS England, رئیس, هشدار

بزرگترین آنفولانزا واکسیناسیون فرزندتان برنامه بریتانیا تا به حال دیده خواهد شد که به انجام این زمستان رئیس NHS انگلستان هشدار داده است.

به عنوان سرویس های بهداشتی آماده برای موج دوم ممکن است از این بیماری همه گیر کوروناویروس پزشکان رهبران هشدار داده اند که خدمات سلامت را به مبارزه اگر تعداد Covid-19 موارد همزمان با بد فصل آنفولانزا.

صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr نشان Sir Simon استیونس گفت: بیمه خدمات درمانی آماده می شد برای این ویروس به دوباره بجای اول برگشتن این زمستان اضافه کرد: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز بزرگترین تا کنون آنفولانزا immunisaton فصل ما تا به حال کرده اید.”

در حال حاضر افراد مسن, مهد کودک, مدرسه کودکان و کسانی که مبتلا به بیماری هایی مانند آسم در حال حاضر با توجه به این واکسن به صورت رایگان در بیمه خدمات درمانی.

شرکت های دیگر مانند خیابان بالا شیمیدان, چکمه, ارائه واکسن برای یک مسئول است.

گروه کالج سلطنتی پزشکان و همچنین کار رهبر Keir Starmer در حال حاضر به نام برای همه بیش از 50s برای دریافت بیمه خدمات درمانی آنفولانزا واکسن این سال است.

در اوایل این سال سیج علمی گروه که به توصیه دولت در Covid-19 توصیه می شود هر کس بود واکسینه اما این تصور که در نظر گرفته شد بیش از حد دشوار است.

هفته گذشته خیابان داونینگ اعلام کرد که واجد شرایط برای بیمه خدمات درمانی آنفولانزا تزریق می تواند گسترش به عنوان وزرای سعی کنید برای محافظت از سرویس های بهداشتی.

اما روشن نیست که چه کسانی را شامل می شود.

دولت در حال حاضر دستور اضافی ذخایر واکسن در آماده سازی است.

وزیران همچنین می خواهید برای اطمینان حاصل شود که بیشتر افراد در گروه در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان “در معرض خطر” دریافت واکسن این سال است.

بزرگترین تا کنون واکسن آنفولانزا برنامه انگلستان تا به حال دیده می شود می تواند یک تعهد عظیم.

حتی واکسیناسیون بیش از همه 50s در انگلستان نیاز به یک برآورد اضافی 10 میلیون دوز.

Sir Simon همچنین هشدار داده است که “بسیار جدی بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی خدمات” تا به حال به در دسترس زمستان برای هشدار دادن به بیمارستان در پیشبرد محلی موج در مناطق خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>