انگلستان به مجموعه “end استفاده از’ Huawei فناوری 5G شبکه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلستان تنظیم شده است برای پایان دادن به استفاده از Huawei تکنولوژی در آن 5G شبکه به عنوان به زودی به عنوان در این سال در میان نگرانی های امنیتی با توجه به گزارش.

بوریس جانسون آماده است برای حمله به یک عمده تغییر سیاست پس از GCHQ اعتقاد بر این است که مجددا خطرات ناشی از چینی شرکت های فن آوری روزنامه ها اعلام کرده اند.

یک مطالعه مجموعه ارائه می شود به آقای جانسون در این هفته اعلام خواهد کرد که تحریم های جدید آمریکا علیه Huawei نیروی این شرکت به استفاده از فن آوری است که “غیر قابل اطمینان”.

نخست وزیر تصمیم به اجازه می دهد Huawei محدود رول در بریتانیا 5G شبکه باعث شده است که تنش میان لندن و واشنگتن دی سی در ماه های اخیر.

یک گزارش توسط GCHQ ملی امنیت سایبری مرکز تصمیم گرفته است تحریم ها محرومیت Huawei با استفاده از تکنولوژی با تکیه بر آمریکا مالکیت فکری به حال “شدید” تاثیر بر شرکت ساندی تلگراف گزارش داد.

این روزنامه اعلام کرد که مقامات در حال تهیه طرح برای جلوگیری از جدید Huawei تجهیزات نصب شده در شبکه 5G در عنوان کمی تا شش ماه.

مشارکت چینی شرکت فناوری در بریتانیا 5G شبکه نیز باعث نگرانی در میان تعدادی از چهره های برجسته در حزب محافظه کار backbenches.

ایمیل در روز یکشنبه گزارش داد که National Cyber Security Centre شد و دستور به انجام یک بررسی در مورد وضعیت.

همچنین به گزارش سازمان یافت که آمریکا تا به حال تأثیر عمده ای در شرکت زنده ماندن ،

PA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>