هزاران نفر با حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در استرالیا

چند هزار نفر بسیج در زندگی توجه به تظاهرات در سراسر استرالیا بیش از آخر هفته به تماس برای برابری نژادی و برجسته مرگ و میر مردم بومی در حالی که در بازداشت پلیس.

حدود 500 نفر اعتراض یکشنبه در نیوکاسل در شمال سیدنی بعد از, New South Wales, دولت, دیوان عالی کشور تایید این تجمع پس از تلاش های پلیس به آن ممنوع است.

ادامه مطلب: استرالیا پس از نزدیک به رایگان از coronavirus گزارش بدترین حالت موج در 2 ماه

یک رالی در سیدنی در روز جمعه آغاز شد و با مراسمی که در آن مردم سوگواری بومی استرالیایی است که در بازداشت پلیس درگذشت.

شده اند وجود دارد بیش از 400 بومی مرگ در دوران بازداشت پس سلطنتی کمیسیون به این موضوع در سال 1991 به پایان رسید. هیچ محکومیت های ثبت شده در هر یک از این مرگ و میر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما را از طریق قانونی فرایند نشسته ما از طریق این فرآیند از coronial درخواست ما گوش به این روند و ما بدون دریافت عدالت از این روند” سیدنی تجمع برگزار پل سیلوا گفت: SBS تلویزیون. “این روند ما را به خواهان عدالت است.”

Coronavirus: استرالیا گزارش بدترین COVID-19 مورد افزایش در 2 ماه

Coronavirus: استرالیا گزارش بدترین COVID-19 مورد افزایش در 2 ماه

در شنبه استرالیایی در زمان بخشی در زندگی ماده تظاهرات در شهرهای بریزبن داروین پرت و آدلاید. بسیاری از معترضان کار ماسک و اقدام اجتماعی را حفظ فاصله با توجه به coronavirus نگرانی.

استرالیا بومی مردم محروم ترین اقلیت های قومی در کشور است. آنها بالاتر از متوسط نرخ مرگ و میر نوزادان و بهداشت ضعیف و همچنین کوتاه امید به زندگی و کاهش سطح آموزش و پرورش و اشتغال از دیگر استرالیایی.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>