بیمه خدمات درمانی برای راه اندازی آنلاین coronavirus توانبخشی خدمات

بیمه خدمات درمانی است که برای راه اندازی یک جدید آنلاین Covid-19 توانبخشی خدمات به هزاران نفر هشدار می دهند آنها همچنان به رنج می برند علائم ناتوان کننده ماه پس از ابتلا به بیماری است.

درمان کمک خواهد کرد که کسانی که جان سالم به ویروس اما هنوز هم مشکلات خود را با تنفس بهداشت روانی و یا عوارض دیگر.

جدید مراکز توانبخشی برای کمک به کسانی که به طور جدی آسیب دیده توسط ویروس نیز انتظار می رود برای باز کردن در سراسر کشور است.

این تصور دهها هزار نفر از مردم می تواند با کمک این طرح جدید اعلام کرد در 72 سالگرد بیمه خدمات درمانی.

NHS England اجرایی Sir Simon استیونس گفت: سرویس جدید نشان داد بیمه خدمات درمانی به طور فزاینده ای با استفاده از تکنولوژی به ارائه مراقبت.

طرح باز خواهد شد به بيمار بستری شدن Covid-19 یا رنج می برد در خانه است.

این اجازه خواهد داد که آنها دسترسی به یک چهره به چهره و مشاوره با خود محلی توانبخشی تیم معمولا به خطر انداختن از فیزیوتراپیست ها و همچنین پرستاران و متخصصان سلامت روان. کسانی که به آن نیاز خواهد شد و سپس ارائه 12 هفته از آنلاین مواظبت در مرحلهء نقاهت در این تابستان.

Sir Simon گفت Covid-19 شده بود “بزرگترین چالش” در بیمه خدمات درمانی ،

شواهد نشان می دهد که بسیاری از بازماندگان این ویروس به احتمال زیاد باید قابل توجهی در جریان مشکلات بهداشتی است.

این می تواند شامل مشکلات تنفسی و خستگی عضلانی کاهش عملکرد توانایی اختلال در انجام کارهای روزمره و مشکلات روحی و روانی مانند اضطراب و افسردگی و PTSD.

بعد از این ماه وزرا نیز انتشار آخرین مشاوره در مورد چگونه برای کمک به بازیابی از این ویروس که در دسترس خواهد بود برای همه.

جدید نوتوانی سرویس برای اولین بار در سرنشین لستر سایت از زمان شیوع.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “من رنج می برد از coronavirus دست اول بنابراین من می دانم که تاثیر آن می تواند داشته باشد. من مصمم هستم به شما اطمینان می دهیم که ممکن است بهترین درمان برای coronavirus هم به صرفه جویی در زندگی می کند و برای کمک به هر کسی که رنج می برند از پس لرزه.”

او افزود: “ما در حال یادگیری در مورد این بیماری در همه زمان ها و به طور فزاینده ای می دانیم که برای برخی از مردم Covid-19 تا ناتوان کننده اثرات ماندگار. بنابراین ما در حال حمایت از بیمه خدمات درمانی به تحویل بازسازی دراز مدت و سرمایه گذاری میلیون ها نفر به پژوهش است.”

کار رهبر Keir Starmer همچنین ادای احترام به بیمه خدمات درمانی در سالگرد تاسیس خود را.

در یک پیام ویدئویی از صحبت کردن در مورد تجربیات شخصی او از NHS آقا Keir گفت: آن را “شخصی” را برای او به عنوان مادر او یک پرستار بود که او نیز دچار یک بیماری نادر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>