NHS در 72: چگونه سرویس های بهداشتی ایجاد شده و چه شد آن اصول راهنما?

بیمه خدمات درمانی جشن تولد 72 در 5 جولای.

رسما راه اندازی شد با افتتاح پارک بیمارستان در منچستر (در حال حاضر Trafford عمومی) با این کار سلامت, منشی, Aneurin بیوان در سال 1948 این تعهد بزرگ طراحی شده بود را به تمام انگلستان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با هم در زیر یک اداره سازمان ارائه “گهواره تا گور” درمان برای همه رایگان در نقطه تحویل است.

مهمتر خدمات سلامت خواهد بود بودجه به طور کامل توسط مالیات سهم به این معنی است که مردم می پرداخت برای نگهداری آن با توجه به معنی است. هیچ کس می خواهد به سمت چپ پشت سر, قیمت از مراقبت یا چپ در رحمت حق بیمه.

قبل از ایجاد بیمه خدمات درمانی بهداشت و درمان در انگلستان ارائه یک تصویر تکه تکه اداره توسط یک درهم آمیخته از خصوصی و شهرداری ها طرح های شدید کیفیت های مختلف با موسسه خیریه بخش پله به انتخاب کنید تا شل و همه بیش از حد متکی به انسان دوستی.

یک یادگاری از دوران ویکتوریا به سختی مناسب برای هدف ثروتمند بودند و برای catered اما فقر و محرومیت بودند زیاد در میان طبقه کارگر محروم از نیازهای اساسی با هزینه های گزاف.

دکتر بنجامین مور یک پزشک از لیورپول که تاسیس دولت انجمن پزشکی و اعتبار با ضرب عبارت “خدمات درمانی” در سال 1910 کتاب سپیده دم از سلامت سنکه توصیه می شود یک سیستم دولتی پزشکی است که در آن مشاور پزشکان عمل مانند پلیس و سرکوب بیماری به عنوان افسران مقابله با جرم و جنایت است.

اولیه حرکت به سمت بهبود بسیاری از مردم کار آمد که صدراعظم از خزانه دیوید لوید جورج, معرفی, ملی, قانون بیمه سال 1911 که دیدم به صورت خودکار کسر مقدار کمی از یک کارمند هفتگی دستمزد در ازای دسترسی به مراقبت های پزشکی که برای ثبت نام با یک پزشک مورد نیاز بود.

در طول جنگ جهانی اول در ارتش بریتانیا نشان داد ارزش سازمان مراقبت های پزشکی در حمایت خود را از خط مقدم سربازان مجروح در مبارزه با.

آقا برتراند داوسون بود و پس از آن به سفارش لیبرال وزیر بهداشت, کریستوفر ادیسون به صندلی یک شورای مشاوره در مورد چگونه یک systematised خدمات بهداشتی ممکن است اجرا در سطح ملی.

مدنی بنده به دنبال گزارش موقت در آینده ارائه پزشکی و خدمات متحد 1920 منتشر شد و در مارس 1920.

“بی کفایتی سازمان تبدیل شده است بیشتر آشکار با رشد دانش و با افزایش اعتقاد است که بهترین وسیله برای حفظ سلامت و درمان بیماری باید در دسترس همه شهروندان” خداوند داوسون به این نتیجه رسیدند.

همکار در ادامه به طرح یک ساختار است که می بینیم درمان بيماران ابتدا در یک عمل جراحی پزشک قبل از اینکه ادامه داد: در هر دو اولیه و یا ثانویه مرکز بهداشت با توجه به اینکه پیشگیرانه یا بیشتر متخصص مراقبت های لازم بود.

خداوند داوسون کمیته متوقف کوتاه از دفاع از رایگان درمان ترس چنین اقدامی خواهد بود بیش از حد بزرگ تخلیه کیف پول عمومی.

آقا برتراند نسخه نمی شد و به تصویب رسید با توجه به سقوط پس از آن از لوید جورج دولت اما مقامات محلی انجام مسئولیت فقیر قانون بیمارستان تحت حکومت محلی عمل 1929 در پایان این دهه است.

لندن شورای شهرستان به عنوان مثال در زمان شارژ از 140 بیمارستان از لغو شهری تیمارستان هیئت مدیره.

در 1930s, the British Medical Association, بیمارستان انجمن و چند فکر می کنم-مخازن تمام تولید گزارش خواستار اصلاحات و استدلال برای همکاری بیشتر بین منطقه ای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای اطمینان بیشتر انسجام و بهره وری.

حزب کارگر پذیرفته سامرویل, Hastings,’ قطعنامه حمایت دولت ایجاد خدمات پزشکی در سال 1932.

مسلما محبوبیت دکتر امیرحسین Cronin رمان ارگ (1937) تا به حال خیلی تاثیر بیشتری, کمک به باز کردن بحث های عمومی در مورد اخلاق پزشکی.

این کتاب با الهام از نویسنده آن را تجربه به عنوان یک پزشک مراقبت برای استخراج از معادن زغال سنگ جوامع جنوب ولز دره ها و ماجراهای بی عدالتی و فقر و silicosis دکتر کرونین مواجه می شوند در شهر تردگر.

“وحشت و بی عدالتی دقیق در داستان من شخصا شاهد بوده است. این یک حمله علیه افراد, اما در برابر یک سیستم” او توضیح داد.

با وقوع جنگ جهانی دوم, معرفی دولت اجرا اورژانس بیمارستان خدمات در سال 1939 به foretaste از چیزهایی که می آیند.

یکی دیگر از تاسیس تحت تاثیر قرار بود سر ویلیام بوریج که بیمه های اجتماعی و خدمات متحد گزارش 1942 هموار راه را برای مدرن دولت رفاه با شناسایی “پنج غول” که نیاز به مقتول قبل از بریتانیا می تواند لذت واقعی رفاه اجتماعی: می خواهید و بیماری و جهل و کثافت کاری و تنبلی.

هر چند سر ویلیام خودش بود هیچ سوسیالیستی اعتقاد او تسکین کار مردم و کسب و کار بهداشت و درمان و هزینه های بازنشستگی خواهد پیشبرد رقابت از صنعت و تولید سالم و شادتر نیروی کار است.

تعهد جمعی برای از بین بردن اجتماعی بیماری او تشخیص داده خواهد آورد پاداش برای همه, او استدلال کرد.

با الهام از بوريج گزارش محافظه کار وزیر بهداشت هنری Willink صادر شده و یک کاغذ سفید در سال 1944 در اوج جنگ پیشنهاد یک چارچوب ملی سلامت ارائه که شامل چندین هسته ای اصول بیمه خدمات درمانی: خدمات رایگان در نقطه از, استفاده, مالی, مرکزی, مالیات و باز به همه.

آقای Willink هرگز فرصتی برای پیاده سازی طرح خود را که باعث آتشین مخالفان از همکار محافظه کاران به عنوان Clement Attlee از حزب کارگر یورش برده و به پیروزی در سال 1945 انتخابات و برکناری پیروز نخست وزیر سر وینستون چرچیل.

Aneurin بیوان جلسه یک بیمار در Papworth ایجاد کرد بیمارستان (گتی)

Aneurin بیوان آقای Attlee جوانترین وزیر کابینه در 48 منصوب شد به انتخاب کنید تا باتون از آقای Willink.

مخالفت با سلف خود در مورد توانایی مقامات محلی برای اجرای بیمارستان آقای بیوان به این نتیجه رسیدند: “تنها چیزی که برای انجام به ایجاد کاملا جدید بیمارستان خدمات به بیش داوطلبانه بیمارستان و به بیش از دولت های محلی و بیمارستان ها و سازماندهی آنها را به عنوان یک واحد خدمات بيمارستان.”

خدمات بهداشت ملی عمل از سال 1946 دریافت تاییدیه سلطنتی در 6 نوامبر سال 1946 و بیمه خدمات درمانی متولد شد.

این Attlee دولت آرمانهای دموکراتیک سوسیالیسم و دولت رفاه مقابله با آقای بوریج “پنج غول” با شهامت و بی باکی و شجاعانه و شفقت بودند علامتی از لحظه ای فوق العاده از اجماع و وحدت شاید منحصر به فرد در تاریخ است.

“روح ’45” ملی خلق و خوی خوش بینی پیچ خورده است که پس از جنگ بریتانیا زیر VE روز نشان داد که اعتقاد صادقانه بهتر و عادلانه تر جامعه می تواند ساخته شده از قلوه سنگ از حمله رعد اسا.

این Attlee دولت موفق پیشنهاد به چنگک جمع کردن در بودجه برای دولت رفاه با هدف غنی صاحبان کسب و کار با افزایش مالیات – توزیع مجدد ثروت آن احساس شده بود تولید شده توسط کارگران در وهله اول – سخت است تصور کنید در حال اجرا بدون مبارزه در زمان آب و هوا.

اما همانطور که آقای بیوان نوشت: او در سال 1952 کتاب در محل از ترس: “جمعی اصل ادعا میکند … هیچ جامعه ای می تواند مشروع تماس خود را متمدن اگر یک فرد بیمار است را تکذیب کرد کمک های پزشکی به دلیل کمبود به این معنی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>