ملی نشانه به نور آبی در جشن بیمه خدمات درمانی کارکنان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

قلعه ویندزور پارلمان و ومبلی قوس در میان تعدادی از یاد نشانه چرخش آبی در شب شنبه از 9 شب به افتخار بهداشت و درمان کارگران است.

این #LightItBlue ابتکار مارس آغاز شد که بیش از 100 ساختمان های معروف در سراسر انگلستان روشن شد همزمان با هفته نامه تشویق برای بیمه خدمات درمانی و خط مقدم مراقبت از کارگران است.

هفتگی تشویق به پس از به پایان رسید اما به عنوان بیمه خدمات درمانی تبدیل 72 روز شنبه #LightItBlue کمپین یک بار دیگر جشن کلیدی کارگران شده اند که خطر سلامت خود را به نگاه پس از مردم در بریتانیا که بیمار با COVID-19.

در لندن سفال خواهد شد از ویژگی های خاص و 15 دقیقه در حال حرکت نمایش در روز شنبه از 9 شب.

اما آن را نه فقط سرمایه است که با لیورپول شهر, NEC, بیرمنگام و Gateshead Millennium Bridge همه نور.

این چراغانی خواهد پرداخت ادای احترام نه تنها به کارکنان بیمه خدمات درمانی اما به کسانی که کمک کرده اند این سازمان در طول آن چالش برانگیز ترین دوره پس از آن در سال 1948 آغاز به کار.

Gary سفید, رهبر تیم از آن را آبی جمعی که ایجاد شده #LightItBlue گفت: “زمانی که حوادث و صنعت سرگرمی در ابتدا در بر داشت خود را بدون کار با توجه به COVID-19 ما می خواستیم به مهار جمعی ما مهارت های لازم برای تشکر از هر دو بیمه خدمات درمانی و کلیدی کارگران در طول این بیماری همه گیر.

“ما خوشحال هستیم که خواسته شده است برای حمایت از بیمه خدمات درمانی کارکنان با چرخش انگلستان افق آبی در آنچه وعده داده می شود یک عبارت از وحدت ملی.”

Prerana Issar ارشد مردم افسر NHS انگلستان افزود: “حمایت بیمه خدمات درمانی دریافت کرده از مردم در طول این همه گیر شده است واقعا طاقت فرسا و نور آن آبی کمپین یک راه عالی برای جشن 1.5 میلیون بیمه خدمات درمانی کارکنان و داوطلبانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر در طول چند ماه گذشته برای کمک به بیماران و خانواده های آنان است.”

SWNS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>