مکزیک در حال حاضر 5 بالاترین coronavirus مرگ و میر در جهان

مکزیک در صدر 30,000 COVID-19 مرگ و میر شنبه سبقت فرانسه به عنوان کشوری با پنجم-بالاترین مرگ و میر پس از coronavirus شیوع آغاز شد.

مقامات گزارش 523 بیشتر تایید coronavirus مرگ و میر برای روز آوردن ملت را در مجموع به 30,366 برای این بیماری همه گیر. مکزیک را در مجموع تایید عفونت افزایش تقریبا 6000 تا 251,165 مورد در رقابت با اسپانیا هشتم بالاترین caseload.

همچنین روز شنبه حدود 200 فروشندگان خیابانی به طور خلاصه مسدود چند عمده راههای در مرکز شهر مکزیکو سیتی در روز شنبه به تقاضای آنها مجاز به فروش دوباره در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: جهان استراحت روزانه رکورد جدید کروناویروس موارد: که

پیاده رو از استعمار عصر در مرکز شهر معمولا شلوغ با فروشندگان که پخش کردن اجناس خود را در قفسه سیم یا پتو. اما از ماه مارس در این شهر را ممنوع کرده است چنین رسمی تجارت و بسته ترین کسب و کار تاسیس شده در منطقه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اعتراض فروشندگان انجام شده نشانه و شعار شعار و ادعا کردند که آنها دیگر نمی تواند تحمل مستند. بیشتر آنها هیچ بیمه بیکاری و پس از سه ماه از فروش بسیاری از در حال رشد از جان گذشته.

Coronavirus: فلوریدا ضربه ساحل در میان رکورد COVID-19 سنبله

Coronavirus: فلوریدا ضربه ساحل در میان رکورد COVID-19 سنبله

مقامات اجازه داده بود یک بخشی از بازگشایی مرکز شهر این هفته اگر چه ویروس موارد همچنان به صعود, اما آنها معکوس البته جمعه پس از عدم اقدامات بهداشتی گزارش شده در برخی از فروشگاه ها.

در حالی که بسیاری از مشتریان و کارکنان عینک نوعی از ماسک صورت, بسیاری از فروشگاه ها نیست کاهش تعداد مشتریان مجاز یا مورد نیاز را فراهم پا-پاک کردن پد یا ژل ضد عفونی کننده.

ادامه مطلب: شما ممکن است پوشیدن ماسک و دستکش و اشتباه است. چگونه به استفاده از PPE مناسب

مشترک بازگشایی طرح نیاز به مشارکت فعال دولت و صاحبان فروشگاه و شهردار کلودیا Sheinbaum گفت: آن را در حال حاضر می تواند افکار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بازگشایی برنامه در سایر نقاط شهر بودند و نه تحت تاثیر معکوس در منطقه مرکز شهر.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>