ملاقات پلیس انکار ‘سوء رفتار ایران در متوقف کردن و جستجو از iot watcher کریستی ورزشکاران

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پلیس متروپولیتن گفت: وجود دارد “هیچ سوء مسائل” در متوقف کردن و جستجو از دو ورزشکار مربی iot watcher کریستی پس از قهرمان سابق المپیک متهم اسکاتلندیارد از “نژادپرستی نهادینه”.

ماموران متوقف و خودرو را در Maida Vale, west لندن بعد از ظهر روز شنبه پس از آن دیده شد رانندگی به طرز مشکوکی و 25 ساله و 26 ساله بودند جستجو در این ملاقات گفت.

آقای کریستی که به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از این حادثه در توییتر گفت: پلیس متوقف شده بود ورزشکاران در خارج از خانه خود را و ضرب و شتم مرد راننده.

زن و شوهر, گزارش تایمز به انگلیسی, sprinter, بیانکا ویلیامز و پرتغالی ورزشکار ریکاردو دوس سانتوس شده بود سفر خود را در سه ماهه نوزاد در زمان آقای کریستی اضافه شده است.

فیلم نشان می دهد که این مرد کشیده از ماشین در حالی که در پریشانی آشکار می گوید: “او کاری نمی کند” را به عنوان افسران تلاش برای آرام کردن او.

صدای مرد شنیده می شود فریاد در این زمینه نسبت به پایان این کلیپ که مشترک با توجه “نژادپرستانه پلیس نیست فقط در امریکا”.


آقای کریستی به نام در این ملاقات رئیس Cressida دیک “یا هر کس دیگری” برای توجیه افسران’ انجام شده است.

در بیانیه سابق المپیک 100 متر قهرمان گفت: “می Cressida, کیر, یا هر چیز دیگری لطفا به من توضیح دهید چه توجیهی ملاقات افسران پلیس در حال آزار راننده در نظر گرفتن یک مادر دور از نوزاد همه بدون یک قطعه از PPE و سپس با تماس معتاد به انفیه سگ واحد به بررسی این خودرو بیش از.

“آن ماشین که مشکوک بود یا سیاه و سفید خانواده در آن که منجر به یک رویارویی خشونت آمیز و در نهایت یک اتهام از ماشین بوی علف هرز اما امتناع از انجام تست مواد مخدر در کنار جاده.”

“این است که اولین بار این اتفاق افتاده (دومین بار در دو ماه). و من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد آخرین اما این نوع سوء استفاده از قدرت و نهادینه نژاد پرستی را نمی توان توجیه و یا normalised دیگر هیچ.”

مستقل اداره پلیس انجام در پاسخ به آقای کریستی تصویری جیر و گفت: “ما آگاه هستند از این موضوع خواهد شد و ساخت سوالات بیشتر.”

روز یکشنبه پلیس متروپولیتن گفت: افسران اداره استانداردهای حرفه ای بررسی کرده فیلم از رسانه های اجتماعی و افسران bodycams و راضی بودند هیچ نگرانی در اطراف حادثه است.

هلن هارپر, فرمانده مرکزی غرب اساسی فرماندهی واحد گفت: “من درک می کنم این نگرانی هنگامی که حوادث مانند این اتفاق می افتد و چگونه آنها می تواند به نظر می رسد که بخشی از آن فیلم برداری شده است و بدون متن.

“با توجه به نگرانی های مطرح شده ما به انجام یک بررسی از توقف. این رسانه های اجتماعی شامل فیلم و bodyworn فیلم دوربین از ماموران در صحنه است.

“ما راضی هستند که هیچ سوء مسائل است.”

این ملاقات گفت: خودرو “رانندگی به طرز مشکوکی” بوده و در طرف اشتباه از جاده در یک نقطه. نیروی افزود: زمانی که ماموران نشان داد آن را به توقف خودرو سرعت خاموش.

ماموران با خودرو زمانی که آن را متوقف و در Lanhill جاده اما راننده در ابتدا حاضر به خارج شدن از این ملاقات گفت.

“افسران مستقر شدند به بالا-خشونت در منطقه لندن و شیوه رانندگی مطرح سوء ظن است. آن است که تنها حق است که آنها در آن عمل می کنند. ما باز به بحث در مورد این حادثه با افراد درگیر در صورتی که مایل به انجام این کار” آقای هارپر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>