صدها نفر از مدارس هنوز در انتظار برای ساختمان های جدید از یک دهه پس از گوو axed بازسازی طرح

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

صدها نفر از پیری مدارس که در آن طرح بازسازی شد axed توسط مایکل گوو در بسیار-بحث کاهش دقیقا یک دهه پیش هنوز در انتظار برای ساختمان های جدید است.

در مجموع 715 طرح های کمی گرد و غبار هنگامی که ساخت مدارس برای آینده (BSF) برنامه بود اوراق در ماه جولای 2010 – در آنچه سابق وزیر آموزش و پرورش در حال حاضر به عنوان توصیف “شکست مفتضحانه”.

فقط 389 مدارس بازسازی شده پس از, مستقل, می, نشان می دهد, تحت جایگزینی طرح که آهسته به زمین و ضربه تاخیر پس از.

این NASUWT معلمان اتحادیه گفت: آمار و ارقام نشان داد که تصمیم به تبر BSF تا به حال سمت چپ معلمان و دانش آموزان “پرداخت قیمت از یادگیری و کار در حال فرو ریختن ساختمان”.

و کار استدلال جدید £1bn تزریق پول نقد برای ساختمان مدرسه بود که کمتر از نصف “£2.77 میلیارد دلار کاهش در سرمایه بودجه در 10 سال گذشته”.

انتظار طولانی برای بازسازی مدارس نازل شده است روز پس از بوریس جانسون اعلام کرد £1bn برای پروژه های جدید – به عنوان بخشی از یک پوند 5bn زیرساخت ها صرف افزایش – برای شروع از سپتامبر 2021.

اما در همین حال اتمام تاریخ برای اولویت مدرسه برنامه سازی (PSBP) بود که در نظر گرفته شده برای بازسازی یا بازسازی 537 مدارس تا پایان سال آینده به تعویق افتاد تا 12 ماه.

اما چهار نفر از 260 مدارس در فاز یک مرمت شده و یا بازسازی شده اما تنها 133 از 277 در فاز دو – در مجموع 389 طرح به پایان رسید.

در 5 جولای 2010 در عرض چند هفته از حزب محافظه کار-Lib Dem ائتلاف گرفتن دفتر آقای گوو باعث یک طوفان سیاسی با اعلام مرگ BSF طرح بلافاصله کشتار خاموش در مجموع 715 پروژه های وعده داده شده.

پس از آن وزیر آموزش و پرورش گفت این بود که دنده توسط “عظیم overspends غم انگیز تاخیر botched پروژه های ساخت و ساز و نیازی بوروکراسی”.

اما آن را به عنوان جورج آزبورن به دنبال زیرساخت های بزرگ کاهش هزینه ها به عنوان بخشی از برنامه ریاضت و همانطور که آقای گوو به دنبال انتشار برای مدارس رایگان برنامه.

بازسازی برنامه های که در سال گرفته شده برای توسعه ناپدید شده در سکته مغزی مجبور شوراهای محلی به صرف مبالغ هنگفتی وصله تا فرو ریختن ساختمان ها.

در سخنرانی هفته گذشته آقای گوو اعتراف کرد: “من لغو [گوردون] قهوه ای دولت در ساخت مدارس برای آینده برنامه بود یک شکست سیاسی.”

او همچنین استدلال کرد آن را به حال “منجر به یک روش جدید راه اندازی ساختمان مدرسه که ذخیره مالیات دهندگان میلیاردها”.

اما دکتر پاتریک روچ این NASUWT عمومی, منشی گفت: “این تصمیم در سال 2010 به قراضه BSF برنامه بدان معنی است که پس از ده سال دانش آموزان و معلمان گذاشته شده اند پرداخت قیمت از یادگیری و کار در فرو ریختن ساختمان ها است که به اندازه کافی تعمیر و نگهداری و یا مناسب برای هدف.

“پدر و مادر انتظار دارند فرزندان خود را به امن است زمانی که آنها با ارسال آنها را به مدرسه و کارکنان مجاز به کار در یک محیط که در آن سلامتی و رفاه محافظت شده است.”

کیت سبز کار سایه سخنگوی آموزش و پرورش گفت: “کودکان و کارکنان در حال مبارزه در نامناسب و غیر قابل دسترس و ناکافی محل آموزش و یادگیری رنج می برند.

“بوریس جانسون اعلام این هفته از بودجه جدید برای مدارس رفتن نیست حتی در نیمه راه به رفع £2.77 میلیارد دلار کاهش در سرمایه بودجه در 10 سال گذشته است.”

اما وزارت آموزش و پرورش سخنگو گفت: “ساخت مدارس برای آینده برنامه ضعیف بود ارزش برای پول است و نه هدف قرار دادن مدارس در بزرگترین بیماری نیاز است.

“پس ما بسته برنامه در سال 2010 ما تحویل مدارس موثر تر و با هدف قرار دادن پول که در آن مورد نیاز است.

“ما همچنین اعلام کرد یکی دیگر از £1bn به پا زدن شروع یک ده سال بازسازی برنامه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>