اولین Calgary Stampede درایو از طریق صبحانه نان شیرین و پهن قرار می دهد به COVID-19 تنگی

پنج هزار نفر با حضور در اولین Calgary Stampede درایو از طریق کلوچه صبحانه در روز شنبه در صلیب آهن آسیاب.

وجود دارد همان رایگان ماکارونی داوطلب مشتاق و موسیقی کشور است. — بخشی که تغییر نکرده با این سال را به رم صبحانه.

“من فکر می کنم این کاملا شگفت انگیز است. همه خیلی خوشحال است و در روح با مردم آوردن بچه های خود را و کمی buckaroos اینجا. آن بزرگ گفت:” داوطلب بارب کولی.

ادامه مطلب: 2020 Calgary Stampede لغو برای اولین بار در بیش از 100 سال در میان COVID-19

اما 2020 نسخه drive-thru — سخت به تصور کنید که تغییر برای Calgarians که معاشرت بیش از پن کیک برای سال.

“ما آن را دوست دارم” گفت: حادثه مرگبار کاروان کمیته صندلی Chris Haywood. “ما لبخند فقط به عنوان بزرگ به عنوان هر کس دیگری است. که این یکی از چیزهایی بود ما در بر داشت این است که داوطلبان ما در حال برنامه ریزی برای آیند و این کار را هر سال و به آنها بگویید که ما مجاز به انجام هر کاری من بود قسمت سخت تر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اوایل سال جاری میلادی کاروان کمیته بود مجبور به انصراف از 45 کلوچه حوادث با توجه به COVID-19 اما برگزارکنندگان کردم مدبر با این, اجتماعی دور نگه رم سنت زنده است.

“من فکر می کنم شما به ارمغان می آورد که همه چیز شروع به عادی کمی. زمانی که شما غذا سه نسل از خانواده ها در این صبحانه مثل ما که قادر به ادامه نسل چهارم آن را فقط باعث می شود شما همه گرم و فازی” Haywood گفت.

روحیه بالا در کلگری با وجود رم لغو

روحیه بالا در کلگری با وجود رم لغو

رم صبحانه جانبازان حضور در این رویداد در شمال کلگری گفت: آنها لذت می برد چگونه کارآمد درایو-از طریق روش بود و چگونه آن را کمک به سهولت ناامیدی از سال 2020 Calgary Stampede بودن لغو شد.

“ما فقط گفت: چه غم انگیز است و من مطمئن هستم که آن را بسیار غم انگیز برای همه, بنابراین این فوق العاده است. ما در حال برنامه ریزی برای رفتن به یک بعدی گفت:” کلودیا Corzato.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: رم روح جعل جلوتر در کلگری با وجود COVID-19

در لین وود دلقک دوچرخه جایگزین اسب در نسخه خود را از یک رم رژه.
جنوب شرقی جامعه شده است میزبانی تولد راهپیمایی برای کودکان و نوجوانان پس از همه گیر آغاز شده است. سازمان دهندگان گفت که این رویداد مهم بود که به مردم امید در طول سال جاری لغو شده اند.

“آن را به ارمغان می آورد تا بیشتر روحیه در جامعه و پشتیبانی از کسب و کارهای محلی” گفت: جامعه ساکن و داوطلب برایان Zappey.

“همه احساس می کند مانند جامعه خود را به عقب است. آنها احساس می کنند دوباره به خانه. آن را فقط به نوع به ما می دهد که گام به گام به جلو حرکت کند و دوباره گفت: Kelli Kalupar که به سازماندهی این رویداد است.

بعدی رم کاروان صبحانه برگزار خواهد شد در رم پارک در روز شنبه برای BMO بچه ها بعد. دیگری برنامه ریزی شده است برای Southcentre بازار در جولای 11.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>