محدود کردن شور و شوق خود را سر Jeff Schaffer آموخته های کلیدی حکومت کمدی از ساشا بارون کوهن – CNET


Jeff Schaffer

Jeff Schaffer (دوم از چپ) ساعت بازیگران تمرین یک صحنه برای Netflix بکشد نشان می دهد دم Bros.


Netflix

نویسنده و کارگردان و تهیه کننده Jeff Schaffer کار کرده است در برخی از بزرگترین تلویزیون نشان می دهد از 30 سال گذشته. زیر یک گیگ به عنوان یک نویسنده در Seinfeld — او نمی آمد تا با Festivus اما او فکر می کنم تا تعطیلات آلومینیوم قطب — او را به عنوان نویسنده و کارگردان و تهیه کننده در محدود کردن شور و شوق خود را برای 11 سال گذشته. نشان می دهد پیچیده دهمین فصل در ماه مارس همان سال Schaffer راه اندازی یک نمایش جدید در FX به نام دیو که ستاره رپ/کمدین Lil Dickey.

در یک مصاحبه با CNET پادکست من خیلی وسواس, Schaffer توضیح داد که چگونه نوشتن با ساشا بارون کوهن در برونو تا حدودی تحت تاثیر قرار چگونه او نزدیک ارائه Lil Dicky شخصیت به خصوص وقتی که می آید به قرار دادن او را در موقعیت بی دست و پا.

“او همیشه به ما گفت مطمئن شوید که وجود دارد یک نقطه به فرد است که شما در حال هدف قرار دادن” Schaffer گفت. “مطمئن شوید که آن را معتبر هدف است. و است که ترجمه به [دیو] که در آن ما صحبت در مورد بسیاری از چیزها است. مردم خواهد بود بسیار تعجب اگر آنها فقط دیده می شود دیو Lil Dicky ویدئوها. آنها خواهید بود بسیار شگفت زده در عمق است که این نشان می دهد و چه مقدار از آن را می گویند.”

در حالی که نشان می دهد این است که قطعا پر از طنز, Dave معاملات با تم ها مانند بیماری های روانی در جامعه سیاه, شخصی, اعتماد به نفس, تخصیص مسائل و خلاقیت است. و اگر کار بر روی دیو و محدود کردن شور و شوق خود را کافی نبود Schaffer همچنین تولید جدید Netflix سری دم برادران همراه با برادرش گرگ Schaffer. کمدی زیر دو برادر در حال اجرا به عنوان یک هنر و صنعت آبجوسازی در ون نویس کالیفرنیا است که Schaffer با افتخار اشاره کرد که “انجمن پایتخت جهان است.” و آن را از دست داد در Schaffer که او با نشان دادن برادر خود را در مورد دو برادر با هم کار کردن.

در طول ما گسترده مصاحبه Schaffer, مذاکرات در مورد Brews برادران چگونه او آمد تا با ایده Festivus قطب و هنگامی که لری دیوید می داند که آن زمان برای یک فصل دیگر از محدود کردن شور و شوق خود را (آن را پیچیده).

گوش دادن به تمام مکالمات با Schaffer در Spotify در یا اپل و مشترک برای من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار خود حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: CNET تصویری تیم به اشتراک بگذارید صفحه اصلی راه اندازی اسرار


6:19

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>