انگلیسی ها به شدت می خواهید بیمه خدمات درمانی خصوصی سازی به پایان پس از coronavirus بحران بررسی می یابد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برای آخر هفته سبد خرید – برای استفاده از شنبه به یکشنبه اما هیچ تحریم

رای دهندگان به شدت می خواهید برای دیدن پایان دادن به خصوصی سازی در سرویس بهداشتی پس از coronavirus بحران به پایان رسیده است, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این Survation نظرسنجی برای ما خود آن را به یک مخزن فکر می کنم این کمپین که به صورت مالکیت عمومی نشان داد که 76 درصد از مردم می خواهید برای دیدن NHS “ابقاء به عنوان یک به طور کامل خدمات عمومی” در مقابل فقط 15 درصد که می خواستم برای دیدن ادامه داد: مشارکت شرکت های خصوصی.

این Covid-19 همه گیر انداخته است یک نور افکن در ارائه خدمات بهداشتی درمانی توسط شرکت های خصوصی.

دولت را زیر آتش آمده برای توزیع قرارداد برای اجرای coronavirus تست خدمات به شرکت های تجاری به جای مربوط به بهداشت عمومی محلی کارشناسان و چکمه بود مجبور به بازگشت به دور از برنامه ریزی برای استفاده داوطلبان به کارکنان مراکز زیر یک تحقیقات مستقل.

یک ایمیل به بیرون درز نشان داد روپرت Soames مدیر اجرایی برون سپاری پیکر Serco گفت که او امیدوار دخالت در تست و ردیابی عملیات را “سیمان موقعیت بخش خصوصی” در بیمه خدمات درمانی زنجیره تامین است.

منتشر شد به عنوان بیمه خدمات درمانی جشن تولد 72 این نظرسنجی دیده می شود به طور انحصاری توسط مستقل – نشان داد که 78 درصد از کسانی که مورد سوال فکر می کنم آن را باید دریافت بیشتر از بودجه عمومی برای ارائه خدمات در مقایسه با تنها 11 درصد که فکر سود سازی شرکت ها باید با توجه بیشتر پول برای اجرای خدمات سلامت.

پرسید: در چه پایه و اساس خدمات سلامت باید عمل قاطع 83 درصد آن گفت: باید ملى و اجرا در بخش دولتی در مقایسه با فقط 9 درصد که فکر کردم این امر می تواند بهتر به privatise آن را و آن را که توسط شرکت های تجاری است.

پاسکال رابینسون ما خود آن مبارزات افسر گفت: “بیمه خدمات درمانی بوده است هرگز خیلی حیاتی است که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را ذخیره هزاران نفر از زندگی نگه داشته و میلیون ها نفر از ما امن است.

“متاسفانه آن رفت و به این بحران با یک دست گره خورده است پشت خود را به عقب. پس از چند دهه از کاهش خصوصی سازی و برون سپاری در پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری تبدیل به سخت تر و سخت تر است.

“تکه های عظیمی از ما خدمات سلامت شده است به دست شرکت های خصوصی و این یک فاجعه هر دو قبل و در طول بحران.

“این نظرسنجی کریستال روشن – مردم می خواهید برای پایان دادن به این فاجعه خصوصیسازی و ما NHS به ابقاء به عنوان یک به طور کامل خدمات عمومی. آن زمان برای دولت به گوش دادن.”

این نظرسنجی در یک زمان می آید زمانی که دولت استفاده از بخش خصوصی در افزایش, با تخمین می زند از آنجا که 26 درصد از بیمه خدمات درمانی بودجه صرف شده در قرارداد با بخش مستقل.

Survation نظرسنجی 2,003 ساکن در انگلستان در 24 و 25 ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>