بوریس جانسون منجر ملت در تشویق برای NHS سالگرد

بوریس جانسون منجر شده است دور دیگری از تشویق برای کارکنان بهداشتی درمانی در سالگرد بیمه خدمات درمانی موسس است.

مردم در سراسر کشور تشویق شدند برای نشان دادن قدردانی خود را از خدمات سلامت کارکنان با کف زدن در خارج از خانه های خود را – یک ژست به تصویب رسید و در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سیاستمداران مانند وزیر بهداشت مت هنکاک و کار رهبر آقا Keir Starmer دیده می شد کف به عنوان مردم در جوامع در سراسر بریتانیا با برخی از بازی, موسیقی, رقص و دیگران در کمبریج تماشای یک اسپیت فایر روگذر.

نخست وزیر نامیده می شود یکی دیگر از کف زدن در روز جمعه به او اعلام کرد تمایل خود را به طور دائم جایگزین در سراسر کشور coronavirus محدودیت با موضعی اقدامات در آستانه بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها, سینما و دیگر کسب و کار.

آقای جانسون که بیمه خدمات درمانی کارگران در باغ شماره 10 در بعد از ظهر یکشنبه خواست عمومی به کف زدن برای “کسانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر و selflessly برای کمک به ملت از طریق این بیماری همه گیر”.

اما بسیاری در رسانه های اجتماعی شد بدبینانه در مورد دولت اشتغال از ژست سقوط کرد که در همان روز به عنوان انتقاد از بیمه خدمات درمانی کارفرمایان که صدراعظم Rishi Sunak بود شکست به زندگی می کنند تا تعهد خود را به خدمات “هر آنچه به آن نیاز دارد” پس از امتناع از دادن £10bn بودجه اضطراری برای کمک به آماده سازی برای موج دوم Covid-19.

آن هم دو روز پس از آقای جانسون LBC گفت: “من باور نمی کنم در حرکات من معتقدم در ماده” در حالی که گفت که او نمی خواهد به زانو در همبستگی با موضوع زندگی میکردیم ،

در صبح روز یکشنبه آقای Hancock ادعا کرد که دولت “کاملا می خواهید به پاداش کارکنان بیمه خدمات درمانی برای آنچه آنها انجام داده ام” در “سخت ترین سال در بیمه خدمات درمانی را 72 سال سابقه” اما موفق به پاسخ به این مسئله به افزایش پرداخت هزینه برای کاهش پرداخت کارکنان است.

در حالی که برخی در رسانه های اجتماعی گزارش دادند, کف زدن, بسیاری از دیگران ابراز حمایت خود را از بیمه خدمات درمانی اما گفت: clap حال تبدیل شدن به یک “ژست توخالی”. گفت: برخی از آنها تا به حال انتخاب شده برای اهدای پول و یا به ماندن در خانه برای کاهش فشار در این سرویس به جای.

دیگران به نام برای سرویس های بهداشتی به صورت رایگان در این نقطه استفاده برای همه زندگی در انگلستان.

کمپین گروه ما بیمه خدمات درمانی عمومی در توئیتر خود نوشت: “در NHS 72 تولد کودکان وجود دارد رفتن بدون درمان سرطان به دلیل پدر و مادر خود را نمی توانیم مهاجر بهداشت اضافه کردن. اجازه دهید که غرق در یک دقیقه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>