بوریس جانسون و مایکل گوو “فروخته شده در حراج” در اتحادیه آکسفورد, دانشگاه, مجله می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون و مایکل گوو روبرو هستند انتقاد پس از آن پدید آمده است که آنها درگیر شدند و در یک “برده” در اتحادیه آکسفورد.

در 12 ژوئن سال 1987 دانشجویی آکسفورد مجله Cherwell زد یک داستان با عنوان “اتحادیه برده حراج” که تا به حال ترویج شده است به عنوان “یک فرصت برای خرید مورد علاقه خود را در اتحادیه فرد برای شب”.

این رویداد مطرح شده کمتر از 100 پوند برای مسکن خیریه پناهگاه مقاله گزارش متحده اضافه کرد که مایکل گوو “خود را یک معامله در £6 و “جذب مشتاق مناقصه” خود را در حالی که جانسون و دیگر دانش آموزان “تمام شد به فروش می رسد در غیاب آنها”.

نخست وزیر انتخاب شده بود رئیس اتحادیه سال گذشته پس از قبل تلاش ناموفق در حالی که آقای گوو در حال حاضر صدراعظم از دوک لنکستر مشغول بود و در چه خواهد بود موفق پیشنهاد برای موفقیت او است.

پناهگاه تقبیح این رویداد با یک سخنگو گفت: “پناه نمی پوشی نژاد پرستی از هر نوع و ما مضطرب به شنیدن این که هر کسی ممکن است مطرح کرده اند پول برای ما در این راه است.

“آن را به عنوان محل 34 سال پیش ما نمی دانیم که اگر پول مطرح شده بود دریافت شده توسط Shelter. اما ما برای گسترش عمیق ترین عذر خواهی اگر ،

نخست وزیر قبلا ارائه شده نادر ابراز تاسف در مورد وقت خود را در دانشگاه که در آن او و سلف دیوید کامرون کردند و منحصر به فرد Bullingdon باشگاه, مشهور به اتهامات اعضای آن’ نخبه خرابکاری و رفتار جنسیتی.

“شما واقعا نمی باید به حفاری به گوو و جانسون ممتاز دانشجو گذشته به درک فعلی خود را ‘نور دل آرام بر برده داری و نژادپرستی ساختاری. چرا شما؟” کار MP Clive لوئیس گفت: ناظرکه کشف مقاله و ارسال کپی به هر دو سیاستمداران است.

“آنها منجر به یک حزب سیاسی که نمایندگان مجلس به طور معمول دفاع با مصونیت از مجازات ‘رنگ سیاه تا’, محیط خصمانه و “امپراتوری 2.0′. یکی بودجه به لحن میلیون ها توسط شرکت ها و افراد در خط مقدم از پست استعمار و استثمار از جهان در حال توسعه. هنگامی که شما را در درک آنچه در هر دو مردان و حزب خود را قادر می سازد امروز و آماده شدن برای فردا خود را از اعمال گذشته آمده که بسیار کمتر از تعجب.”

خیابان داونینگ و آقای گوو شده اند تماس برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>