گردباد FX RGB-tastic mechanical gaming keyboard در حال حاضر فقط 85 دلار – CNET


whirlwind
گردباد FX

وجود وزوز در اطراف بازی و لوازم جانبی ساز گردباد FX این روز است. شرکت عنصر صفحه کلید در نظر گرفتن تعامل به یک سطح کاملا جدید-به لطف یک کتابخانه از بازی ضمیمهها صفحه کلید را برای هر کلید RGB نور می تواند واکنش نشان می دهند به آنچه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش. این یک مفهوم جالب و در حال حاضر شما می توانید این عنصر برای $85 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف JULY4THEWIN در پرداخت. که 15% از قیمت فعلی 100 دلار و پایین از لیست 130 دلار.

پتانسیل برای این صفحه کلید واقعا جذاب است. سپر ؟ کلید ممکن است تب و تاب بودن رنگ سفید. گرفتن خسارت و نزدیکی مرگ ؟ صفحه کلید خود را می توانید واکنش نشان می دهند و با رنگ قرمز. حتی تیراندازی و انفجار می چلپ چلوپ بر روی صفحه کلید با چشمک می زند از رنگ. پلت فرم باز است بنابراین شما می توانید این برنامه را به خودتان اما بدیهی است که اکثر مردم تکیه می کنند همیشه در حال گسترش کتابخانه پسوند ایجاد شده در گردباد FX.

صفحه کلید خود را ساخته شده است از هواپیماهای درجه آنودایز آلومینیوم براق ساخته شده است از Kailh مکانیکی کلید سوئیچ. شما می توانید سوئیچ در هر دو قرمز یا آبی گونه که تقلید Cherry MX — قرمز خطی است و آبی است clickier. در هر صورت آنها را 100% ضد سایه اندازی با full key rollover.

شما می توانید با استفاده از این معامله در هر زمان در حال حاضر و در 6 ژوئیه.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>