مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید معترضان می خواهید به ‘بدنام’ قهرمانان ‘پاک کردن’ تاریخچه

صحبت کردن تا حد زیادی maskless جمعیت در کوه راشمور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که معترضان برپا “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما” در میان تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

تیز ملامت در یک روز تعطیل به آدرس علامت این کشور استقلال, شرح زیر است هفته از اعتراضات را در سراسر کشور برانگیخت با روز یادبود کشتار جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس. برخی از تظاهرکنندگان نیز نابود شده و یا آسیب دیده مؤتلفه آثار و مجسمه ارج نهادن به کسانی که بهره مند از برده داری.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین متهم به “پاره کردن’ نازی عقاب لوگو

“این جنبش آشکارا حمله به میراث هر فرد در کوه راشمور” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت که برخی در جناح چپ امیدواریم که به “بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سخنرانی خود در نظر گرفته شده به برگرد تا خود را محافظه کار پایه می آید به عنوان برگ برنده خود را دیده است ایستاده رکود بیش از دست زدن به او از این بیماری همه گیر و پاسخ به اعتراضات و ناآرامی در سراسر کشور است. با چهار ماه تا انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن امید برای دور دوم — هنگامی که رو به پایین بیکاری و خروشان بازار سهام — به نظر می رسد نامشخص است.

در میان headwinds تهمت خود را تیز کرده تمرکز خود را سرسخت ترین پایگاه هواداران به عنوان نگرانی رشد می کند در داخل مبارزات انتخاباتی خود که نظرسنجی اعداد در میدان نبرد آمده است که تصمیم خواهد گرفت 2020 انتخابات در حال لغزش.

Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده است COVID-19 ‘تحت کنترل’ به عنوان مجموع مرگ و میر تصویب 130,000

Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده است COVID-19 ‘تحت کنترل’ به عنوان مجموع مرگ و میر تصویب 130,000

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر به طور فزاینده ای شدت انتقاد کرد در “جناح چپ اوباش” با استفاده از یک نژاد پرست لقب به مراجعه به کروناویروس و بازدید از این کشور در جنوب مرز به ویژه پیشرفت در سال 2016 مبارزات انتخاباتی وعده ساخت ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار.

این رویداد در حالی که نه یک کمپین تجمع تا به حال احساس به عنوان یکی از دوستانه جمعیت استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن با شعارهای “چهار سال دیگر!” و تشویق می کردند و با شور و شوق به او و بانوی اول Melania Trump زمان مرحله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کسانی که به دنبال پاک کردن میراث ما می خواهند آمریکایی ها را فراموش افتخار ما و بزرگ ما عزت به طوری که ما دیگر نمی تواند درک خودمان یا امریکا سرنوشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار معترضان در تولسا تجمع از آن خواهد شد ‘صحنه های مختلف’

این رویداد جلب هزاران نفر از تماشاگران بسیاری از آنها بدون ماسک حتی به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر کشور است. رئیس جمهور راه اندازی شد به صحبت می کنند قبل از آتش بازی نشان می دهد برای اولین بار برگزار می شود در سایت در بیش از یک دهه.

ساعت قبل از تهمت وارد معترضان مسدود شدن جاده منتهی به این بنای تاریخی است. مقامات کرد به حرکت تظاهرکنندگان عمدتا بومیان معترض که داکوتای جنوبی, سیاه تپه گرفته شده از لاکوتا مردم در برابر پیمان نامه. حدود 15 معترضان دستگیر شدند پس از از دست رفته یک پلیس-تحمیل مهلت را ترک کنند.

تهمت بود در انتظار یک داکوتای جنوبی نشان می دهد حمایت با دولت حزب جمهوریخواه فروش تی شرت که ویژگی مغلوب ساختن پیشی جستن در یادبود در کنار جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن. اما نگرانی در مورد کوروناویروس ریسک و خطر آتش سوزی از آتش بازی همراه با بومیان آمریکا, گروه داعش نیز حضور داشتند.

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نماد نفرت’ نظر شد حمله در زندگی توجه به سازمان: WH دبیر مطبوعاتی

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نماد نفرت’ نظر شد حمله در زندگی توجه به سازمان: WH دبیر مطبوعاتی

کالیفرنیا ، Kristi Noem یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفته بود اجتماعی فاصله نمی توان مورد نیاز در طول این رویداد و ماسک می شود اختیاری است. سازمان دهندگان این رویداد به ارائه ماسک برای هر کسی که می خواست آنها و برنامه ریزی برای نمایش شرکت کنندگان برای علائم COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Noem در سخنان خود تکرار تهمت حملات علیه مخالفان خود که “در حال تلاش برای پاک کردن دور درس های تاریخ”

“اشتباه نکنید: این کار در حال انجام است عمدا به بی اعتبار امریکا را تاسیس و اصول و بی اعتبار افرادی که تشکیل آنها,” او گفت:.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن سر به ویسکانسین به طبل حمایت انتقادی میدان نبرد دولت

شهر کوچک کیستون نهفته است که چند کیلومتر از این بنای تاریخی شد وزوز با مردم جمعه به امید گرفتن یک نگاه اجمالی از آتش بازی و رئیس جمهور. بسیاری از عینک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تی شرت و کلاه. چند تن ماسک.

“این است که به رتبه بالا در صفحه چهارم از Julys که من صحبت در مورد گفت:” مایک Stewhr است که خانواده خود را از نبراسکا.

مایک هریس از Rapid City, که گفت که او یک جمهوری خواه عینک ماسک و دست تکان داد ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم. او همچنین ورزشی یک تفنگ دستی در هر ران. او گفت که او نگران این رویداد خواهد جرقه COVID-19 شیوع.

“من فکر می کنم این یک مثال بد بودن تعیین شده توسط رئیس جمهور ما و ما فرماندار” هریس گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد برخی از ایالات متحده آمریکا تظاهرات می گوید: آنها در تلاش به خرابگری تاریخ ما’

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد برخی از ایالات متحده آمریکا تظاهرات می گوید: آنها در تلاش به خرابگری تاریخ ما’

رهبران چندین قبایل بومی آمریکا در منطقه نگرانی است که این رویداد می تواند منجر به شیوع ویروس در میان اعضای خود را که آنها می گویند به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 دلیل کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی و شرایط بهداشتی مزمن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“رئیس جمهور این است که با قرار دادن ما اعضای قبیله ای در معرض خطر به مرحله یک op عکس در یکی از مقدس ترین مکان گفت:” هارولد Frazier رئیس شایانی رودخانه سو قبیله.

برخی از گروه های بومی آمریکا استفاده مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در اعتراض به کوه راشمور یادبود خود اشاره به این که سیاه تپه گرفته شده از لاکوتا مردم است.

بیش از 100 معترض بسیاری از لکتا صف جاده منتهی از کیستون به بنای برگزاری علائم و بازی لکتا موسیقی در 95 درجه حرارت. برخی از برگزار مشت خود را در هوا به عنوان اتومبیل های لود شده با رویداد شرکت کنندگان در گذشت. دیگران برگزار می شود نشانه هایی است که خواندن “محافظت از SoDak اول مردم” “شما در زمین به سرقت رفته” و “از بین بردن سفید برتری.”

ادامه مطلب: جان استوارت تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مت-سر نیکسون بر روی’ نمایش’

“رئیس جمهور نیاز به باز کردن چشم خود را. ما مردم بیش از حد و آن این بود که ما برای اولین بار زمین” گفت: Hehakaho زباله های معنوی سالمند با Oglala سو قبیله.

چند نفر که یک بار نظارت خطر آتش سوزی در یادبود ملی گفت: تنظیم کردن آتش جنگل بود یک ایده بد است که می تواند منجر به آتش سوزی ، آتش خاموش نامیده می شدند پس از سال 2009 به خاطر یک سوسک کاج کوهی آلودگی افزایش خطرات آتش است.

Noem تحت فشار قرار دادند به آتش بازی به زودی از سر گرفته پس از او انتخاب شد و داوطلب خدمت سربازی مغلوب ساختن پیشی جستن ، رئیس جمهور خار کنار آتش نگرانی در اوایل سال جاری گفت: “آنچه را می سوزاند ؟ این سنگ است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست بیش از یک چند بزرگ-جمعیت حوادث — در Tulsa, اوکلاهما و در آریزونا megachurch — حتی به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند در برابر اجتماعات بزرگ و توصیه ماسک صورت و اجتماعی فاصله. او قصد دارد در ماه ژوئیه چهارمین جشن در نشنال مال در واشنگتن با وجود نگرانی های بهداشتی از سی شهردار. مغلوب ساختن پیشی جستن و Melania Trump برنامه ریزی برای میزبانی رویدادهای از کاخ سفید در جنوب چمن و از بیضی.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>