مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات ‘ملی باغ آمریکایی قهرمانان” در حرکت برای مقابله با تخریب مجسمه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به امضای یک فرمان اجرایی احداث “باغ ملی آمریکا قهرمان” پر از مجسمه های قابل توجه در طول تاریخ چهره های قابل توجه به عنوان او در ادامه به انتقاد از معترضان برای از بین بردن موجود بناهای تاریخی در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام جمعه در یک جشن روز استقلال در کوه راشمور مشخص شده از آخرین حرکت توسط یک رئیس جمهور ساخته شده است که حفاظت از مجسمه های تاریخی سنگ بنای سیاسی خود را میان پیام تعمیق گفتگو بیش از نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا و سراسر جهان است.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید معترضان می خواهید به ‘بدنام’ قهرمانان ‘پاک کردن’ تاریخچه

باغ خواهد بود “گسترده, در بیرون, پارک, که خواهد شد از ویژگی های این مجسمه بزرگترین آمریکایی ها برای همیشه زنده” مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده به حمایت جمعیت در جشن.

کامل اجرایی منظور منتشر شده توسط کاخ سفید سهشنبه طول می کشد هدف در اخیر سرنگونی از بناهای تاریخی در سراسر کشور در هفته های اخیر در جریان تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس در مه 25.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کاخ سفید می گوید تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات ‘یک سوال برای مبارزات انتخاباتی خود’

کاخ سفید می گوید تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات ‘یک سوال برای مبارزات انتخاباتی خود’

“این مجسمه ها مال ما نیست به تنهایی و به دور انداخته شود در هوی و هوس از آن ملتهب شیک سیاسی احساسات” منظور می خواند.

“در مواجهه با چنین اعمال تخریب این مسئولیت ما را به عنوان یک آمریکایی به موضع قوی در برابر این خشونت و مسالمت آمیز انتقال بزرگ ما داستان های ملی برای نسل های آینده را از طریق به تازگی راه اندازی شده بناهای تاریخی به آمریکایی قهرمانان.”

با توجه به سفارش نیروی کار ایجاد خواهد شد و برای ارائه یک طرح برای مغلوب ساختن پیشی جستن در عرض 60 روز برای ایجاد باغ ملی از جمله مکان های ممکن.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد به منظور حفاظت از آثار تاریخی پس از در عدن هدف قرار دادن مجسمه

این سفارش می گوید: این باغ باید واقع بینانه تفاسیر از ارقام مانند جورج واشنگتن, جان آدامز, الکساندر همیلتون بنجامین فرانکلین و دیگر بنیانگذاران همراه با تعدادی از روسای جمهور گذشته مانند آبراهام لینکلن و رونالد ریگان و چهره های نظامی از جمله جورج پاتون. حقوق مدنی و ارقام مانند مارتین لوتر کینگ جونیور و Harriet Tubman نیز باید برجسته شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چند دیگر از دسته بندی های ذکر شده به صورت بالقوه ورود به مطالعه از جمله دریافت کنندگان این کنگره مدال افتخار یا مدال ریاست جمهوری آزادی دانشمندان و مخترعان و کارآفرینان پیشگامان و کاشفان و افسران پلیس و آتش نشانان کشته و یا زخمی در حین انجام وظیفه.

“هیچ کدام را کامل زندگی می کردند زندگی می کند اما تمام خواهد شد به ارزش ارج نهادن به یاد و تحصیل” منظور می خواند.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او موضوع را به منظور حفاظت از ایالات متحده بناهای تاریخی

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او موضوع را به منظور حفاظت از ایالات متحده بناهای تاریخی

در علاوه بر این به اصلی مجسمه باغ که در آن بازدید کنندگان قادر خواهد بود برای لذت بردن از طبیعت و پیاده روی در میان مجسمه ها و الهام گرفته از یادگیری در مورد چهره های بزرگ آمریکا تاریخ” منظور نیز برای یک مجموعه جداگانه از موقت مجسمه برای نمایش در سایت در سراسر کشور است.

باغ باید به روی عموم باز است قبل از 250 سالگرد اعلام استقلال در 2026 با توجه به سفارش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

منظور اجرایی زبان و هدف اکو تم تهمت سخنرانی در کوه راشمور جمعه, جایی که او به شدت سرزنش معترضان که خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا از جمله lionization از مؤتلفه ژنرال و دیگر چهره های تاریخی با روابط برده داری.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت را بازداشت کرد که vandalizes از بین می برد یک مجسمه

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: معترضان برپا “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما” و قاب فعلی ملی خلق و خوی به عنوان یک انتخاب بین حفظ ارزش های آمریکایی و ظهور “توتالیتر انصراف از فرهنگ است.”

“کسانی که به دنبال پاک کردن میراث ما می خواهند آمریکایی ها را فراموش افتخار ما و بزرگ ما عزت به طوری که ما دیگر نمی توانیم درک خودمان یا امریکا سرنوشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به امضا جداگانه منظور اجرایی ساخت تخریب فدرال بنای مجازات تا 10 سال در زندان است.

او گفت: Mount Rushmore جمعیت است که “صدها نفر” از معترضان دستگیر شده اند که تحت نظم و اتحاد را بازتوییت کرد FBI می خواستم پوستر نمایش تصاویر از مردم به دنبال “vandalization از اموال فدرال.”

—با فایل های از آسوشیتد پرس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>