دانشمندان پیدا کردن مار مانند دندان غدد در یک دوزیستان برای اولین بار – CNET


این حلقه دار caecilian Siphonops annulatus تعجب است در داخل دهان خود.

کارلوس Jared

تقریبا هیچ کس از دست دادن خواب بیش از ترس از یک وزغ نیش می زنند اما شما ممکن است بخواهید برای شروع استقبال از دوزیستان به کابوس خود را. دانشمندان شواهدی از مار مانند دندان غدد در دوزیستان, برای اولین بار, و بله, که بسیار وحشی.

یک تیم از دانشمندان از Butantan موسسه در برزیل و دانشگاه ایالتی یوتا کشف “اول شناخته شده و شواهد از غدد زهر در دوزیستان” در داخل دهان یک حلقه دار caecilian, Siphonops annulatus. این نقب زدن-خانه موجود به نظر می رسد مانند متقاطع بین یک مار و یک worm, اما آن را مربوط به قورباغه ها و سمندرها.

“ما می دانیم که تعدادی از دوزیستان فروشگاه زننده ترشحات سمی در پوست خود را برای جلوگیری از شکارچیان. اما برای یادگیری حداقل یک می تواند به تحمیل آسیب از دهان خود فوق العاده است” گفت: مدیریت زیست شناس ادموند ” بوچ ‘ برودی جونیور در آزادی در روز جمعه.

این تیم قبلا مورد مطالعه قرار caecilian پوست غدد اما بعد از آن چه برودی به عنوان “کوچک پر از مایع غدد در فک بالا و پایین با کانالهای که باز در پایه هر یک از قاشق به شکل دندان است.” لطفا این تصویر به یاد ماندنی برای دیدن آنچه که او صحبت کردن در مورد.

dentalglands

باز. این حلقه دار caecilian, Siphonops annulatus است مانند مار دندان غدد.

Butantan موسسه, برزیل

محققان یافته های خود را در مجله iScience در روز جمعه.

برخی از دوزیستان مانند بدنام قورباغه های دارت سمی شناخته شده برای ترشح مواد سمی بر روی پوست خود. “سمی پوست غدد فرم از اپیدرم اما این دهان غدد توسعه از دندانپزشکی بافت و این همان است که منشاء رشد و نمو پیدا کنیم و در غدد زهر خزندگان” گفت: نویسنده سرب پدرو Luiz Mailho-فنتنا.

گام بعدی این است برای پیدا کردن اگر این ترشحات از دهان و دندان غدد سمی هستند. اگر این محققان نشان می دهد که زهر غدد ممکن است توسعه یافته در دوزیستان زودتر از آنها تکامل یافته در مارها.

“از آنجا که caecilians یکی از حداقل مورد مطالعه مهره داران خود را از زیست شناسی است که یک جعبه سیاه و پر از شگفتی گفت:” همکاری نویسنده کارلوس جارد در آزادی از سلول مطبوعات ناشر iScience.

انسان واقعا نیاز به نگرانی در مورد Siphonops annulatus. کوچک دوزیستان خواهم به غذا خوردن حشرات و کرم ها و قورباغه ها. آنها را علاقه مند به خوردن مردم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>