بارها بازگشایی: درخواست پلیس برای مصرف کنندگان ‘به یک تخلیه اضطراری خدمات’

پلیس در حال جذاب برای مصرف کنندگان نیست برای تبدیل شدن به یک “تخلیه اضطراری خدمات” را به عنوان آنها به بازگشت به بارها برای اولین بار در بیش از سه ماه.

بارها اجازه خواهد داشت برای بازگشایی از 6 صبح در انگلستان در روز شنبه و افزایش گشت های پلیس خواهد بود در محل در بسیاری از شهرها و شهرستانها.

افسران ارشد را مطرح نگرانی که صف و اجتماعی فاصله قوانین می تواند به افزایش تنش در میان مصرف کنندگان خواستار زمان بندی و شرایط برای بازگشایی یک “طوفان کامل”.

ملی روسای پلیس’ شورای هشدار داد coronavirus هنوز هم ارائه شده “قابل توجه و کشنده تهدید برای بهداشت عمومی”.

“آیا نمی شود یک تخلیه اضطراری خدمات با نوشیدن بیش از حد و یا از طریق رفتار ضد اجتماعی,” خواست صندلی مارتین هویت.

“ما می خواهیم هر کس به یک زمان خوب است اما لطفا این کار را با خیال راحت مسئولانه و با دلیل توجه به بهداشت عمومی اقدامات در محل.”

Mr هویت محلی گفت: نیروهای پلیس در کنار شورا و کسب و کار کشیده شده تا به حال برنامه ای برای مناطق خود را از جمله افزایش گشت.

می آید بعد از چند از افسران پلیس بودند با حمله غیر قانونی در خانه و خیابان ،

آرامش از قانون به این معنی است که تجمعات از 30 نفر مجاز خواهد بود در انگلستان از روز شنبه.

هر گردهمایی که در بالا تعدادی از جمله کسانی که در داخل بارها و یا بازدید کننده از جاذبه های, نیاز به ارزیابی ریسک و “اقدامات برای محدود کردن خطر انتقال از coronavirus”.

قوانین جداگانه شده اند اعمال شده در لستر برای محدود کردن جنبش تجمعات و نوع کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند در انگلستان برای اولین بار “محلی مستند”.

اما جدید حفاظت از بهداشت و درمان مقررات جلوگیری نمی کند ساکنان این شهرستان در سفر به بارها و دوستان در نزدیکی شهرها و شهرستانها.

پلیس و جرایم کمیسیون برای West Midlands, دیوید Jamieson گفت: محلی افسران “دعا برای باران”.

“این مفید خواهد بود اگر دولت به گوش مردم محلی و مشاوره در مورد چیزهایی مانند زمانی که قفل برداشته شد,” او اضافه شده است.

“زمانی که من آن را شنیده بود یک شنبه شب نیمه تابستان با سه یا چهار ماه از مقید کردن نا امیدی – این یک روز بسیار بد را انتخاب کنید برای باز کردن قفل.

“به نظر من به شدت آن می تواند آغاز شده و در اوایل این هفته, و ما می تواند منجر به آرامی به آن است.

“ما نمی خواهد the big bang نهایی, ‘سوپر شنبه” است که آن را در حال حاضر نامیده می شود که دارای پتانسیل است که به علت بسیاری از مشکلات و دشواری است.”

در لندن پلیس شهر از مردم خواست تا “باقی می ماند مسئول و نگه داشتن هر یک از دیگر امن”.

“بسیاری از کافه ها و بارها باز خواهد شد تحت شرایط بسیار سخت محدود کردن تعداد مراجعان برای کمک به دنبال اجتماعی فاصله راهنما گفت:” فرمانده بس جاوید.

“در طول تعطیلات آخر هفته ماموران در سراسر لندن خواهد بود در وظیفه در سراسر لندن خواهد شد و تعامل مثبت با کسانی که اعضای عمومی که با استفاده از سهولت در محدودیت.”

میخانه کارکنان آماده برای بازگشایی در روز “سه شنبه” در لندن سوهو منطقه. (EPA)

دوون و کورنوال پلیس گفت که به عنوان پتانسیل هجوم به میخانه شد از دیدن افزایش رزرو برای هتل ها و self-catering accommodation است که همچنین می تواند بازگشایی در روز شنبه.

مدیر پاسبان شان ساویر گفت: برخی بارها برنامه ریزی برای تحمیل محدودیت زمانی در مصرف کنندگان و ارائه یک “تجربه بسیار متفاوت” به حالت عادی.

“همه مردم وظیفه دارند به نوشیدن مسئولانه پایبند به اجتماعی فاصله و مبارزه نیست و یا مرتکب جنایی آسیب به سادگی از آنجا که ما در حال بیرون آمدن از مستند,” او اضافه شده است.

“ما را فعال عمل در برابر هر گونه نوشیدنی های مرتبط با اختلال خواهد از مردم به طور جدی فکر می کنم در مورد اقدامات خود را.”

آقای ساویر به نام برای گردشگران به تمیز کردن پس از خود را رعایت اجتماعی فاصله و “را بیشتر بدبختی بر جوامع ما”.

مقامات محلی در بسیاری از مناطق شده است تلاش برای گسترش فضای خوردن و نوشیدن در فضاهای.

در لندن سوهو, مواد غذایی و نوشیدنی, کانون ترافیک ممنوع خواهد شد از کلید های خیابان به اتاق را برای مشتریان و مصرف کنندگان است.

شوراهای منطقه’ شبکه گفت: آنها “وابسته به مکان بازی بخشی خود را بیش از حد ادامه به اعمال حداکثر احتیاط و مراقبت در طول این دوره به چالش کشیدن و نوشیدن مسئولانه و با خیال راحت”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>