حیف فقیر Rishi Sunak برای اینکه متهم با ارائه بوریس جانسون شعار ‘ساخت سبزتر’

این یک چیز است که همه مورد توافق است که به معنی آن است که احتمالا هر دو معنی و یا اشتباه است. زمانی که بوریس جانسون اعلام کرد در “ساخت, ساخت, ساخت” گفتار در دادلی که ما در حال رفتن به “ساخت سبزتر” او در بیان اجماع نظر.

Coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است که شانس برای تنظیم مجدد اقتصاد به بحران آب و هوا به طور جدی می گویند محافظه کاران و تمام احزاب مخالف در پارلمان.

آنها حق دارند در مورد یک چیز است. این مستند نشان داد که چگونه آن را ممکن است برای دولت ها اگر آنها را حمایت عمومی برای مدیریت تغییرات چشمگیر در راه مردم زندگی می کنند و کار می کنند. یکی از موانع اساسی سیاستهای سبز شده است که آنها نیاز به تغییراتی که به نظر می رسید غیر ممکن است مگر اینکه آنها به مدت طولانی و تدریجی: جایگزینی هر دیگ بخار گاز در کشور; پایان تولید برق با سوخت های فسیلی; لغو موتور احتراق داخلی; توقف هواپیما.

ما باید بدون انجام سفر هوایی به مدت چهار ماه در حال حاضر و برای برخی از ما از آن شده است بدون از دست دادن و تنها به دست آورید. صلح از آسمان آبی لندن آسمان است “مسحور روح” به قول نخست وزیر سخنرانی دوباره (او صحبت کردن در مورد کاشت درختان برای ایجاد یک “جدید چهل تکه از جنگل” اما اصل همان است).

در عین حال حتی Anneliese Dodds سایه صدراعظم که یک بار پیشنهاد ممنوعیت پروازهای داخلی در انگلستان می خواهد برای پر کردن آسمان ما با تحت فشار فلزی ظروف دوباره. کار را سبز و بلاغت به طول انجامید تا زمانی که آن زمان به انتقاد از دولت برای انجام بیش از حد کوچک برای نجات شغل در صنعت حمل و نقل هوایی است که در هیچ زمان و در همه.

که این مشکل با ساخت سبزتر. ما شده اند محافظت از هزینه های رادیکال تغییر در شیوه زندگی از مستند توسط کردند طرح پرداخت غیر قابل تصور مبالغ از پول قرض گرفته شده اما در حال آمدن است به پایان است. Rishi Sunak به صدراعظم آلمان خواهد شد بحث در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی خود را در “تابستان اقتصادی به روز رسانی” در روز چهارشنبه. اما او نمی تواند جلوگیری از ضد و نقیض فشارهای سیاسی بیش از هر کارگری می تواند.

اولین چیزی که او نیاز به انجام است که سعی کنید برای صرفه جویی در شغل و معیشت و این بدان معناست که بازگرداندن بالا کربن در بخش هایی مانند حمل و نقل هوایی فقط به عنوان بسیار به عنوان کم کربن مانند شغل آرایشگری. Johnson خلاصه تا مشکل در یک جاذب شعار در سخنرانی خود: “جت صفر” جاه طلبی خود را برای ساخت “جهان اول صفر انتشار مسافت های طولانی هواپیمای مسافربری”. که برای تلفن های موبایل بدجور مانند کسانی که خیالی فن آوری های سبز مانند cold fusion جذب و ذخیره سازی کربن یا هیدروژن قدرت است که باید مورد صحبت شده است برای سنین اما هنوز اختراع شد.

اگر چه رفتار تغییرات مورد نیاز coronavirus و کسانی که مورد نیاز برای آب و هوا اورژانس به نظر می رسد مشابه – حداقل به این خاطر که آنها هر دو شامل تمام جهان موافقت به عمل در حدود همان زمان – قیاس ناقص است. این ویروس به شمار فوری تهدید به زندگی در راه است که بحران آب و هوا نمی کند.

که بدان معنی است که ایده استفاده از coronavirus رکود اقتصادی به عنوان یک لحظه به تغییر مجدد ترتیب ما اولویت های اقتصادی است که به کار نمی رود. من ترس آن است که به عنوان یک قطعه از افکار واهی و پوچ در بخشی از این سبزی به عنوان ایده در میان برخی از Brexiteers که trashing اقتصاد توسط lockdown بدان معنی است که در حال حاضر زمان مناسبی برای سطل زباله آن را کمی بیشتر با تحمیل تعرفه های تجاری ما با اتحادیه اروپا است. این ایده که هیچ کس متوجه خواهد شد اضافی از دست دادن شغل ناشی از تجارت اتحادیه اروپا اصطکاک زیرا ما خواهد بود با درد و رنج بیکاری توده به هر حال غیر مسئولانه است – اما ایده “ساخت سبزتر” فقط به عنوان احمقانه اگر آن را به معنی نه ساختمان برخی از سازمان ملل متحد-سبز چیزهایی که به عنوان خوبی.

بدیهی است که اگر وجود دارد یک انتخاب بین بازگرداندن کسب و کار سبز و کربن بالا و همه چیزهای دیگر برابر هستند Sunak باید به نفع سبز گزینه است. اما بیشترین انتخاب ها برابر نیست. به عنوان شغل بازگشت دولت ممکن است قادر به شیب زمین بازی کمی به نفع کم کربن, کسب و کار, اما وجود دارد بدون کاهش کوتاه به سبزتر آینده.

ما قبل از مستند فرض مورد سبز پیشرفت مناسب است: تغییرات مورد نیاز هستند به احتمال زیاد در دراز مدت و تدریجی و نیاز به تصمیم گیری های دشوار. یکی از آنها برای مثال احتمالا قدرت هسته ای است. آن قابل توجه بود برای دیدن که صهیون چراغ سابق انقراض شورش فعال است و در حال حاضر مبارزه برای انرژی هسته ای. که واقعا در دراز مدت سیاست انتخاب که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر برای من – به عنوان زمانی که ما ساخت ایستگاه های قدرت خودمان را به جای گرفتن شرکت های چینی به آن را انجام دهد.

Sunak بدون شک به ما بگویید که در روز چهارشنبه که ما به عنوان یک ملت در حال رفتن به “ساخت سبزتر”. اما آیا او صادق بود و اعتراف است که آن را به عنوان طولانی به عنوان هزینه ای که ما همیشه به فکر آن خواهد بود ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>