Nigel Farage گزارش به پلیس برای بازدید از میخانه ما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع سفر

Nigel Farage گزارش شده به پلیس ظاهرا پس از بازدید از یک میخانه کمتر از دو هفته پس از سفر به یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در ایالات متحده

هر کسی از بازگشت از خارج از کشور مورد نیاز است قرار است به خود منزوی به مدت 14 روز تحت زمان قرنطینه قوانین با چند استثنا.

روز جمعه وزیران اعلام کرد که محدودیت برداشته شود برای برخی از کشورها اما تنها از 10 جولای.

سابق کوبا آقای فاراژ در انتخابات بود و تصویر در رسانه های اجتماعی پیشتر در روز شنبه نیز بارها باز برای اولین بار پس از مستند در ماه مارس است.

لیبرال دموکرات اقدام رهبر آقا اد دیوی در حال حاضر نوشته شده به کنت پلیس درخواست از آنها برای بررسی اگر آقای نتانیاهو به نقض قوانین قرنطینه.

Brexit حزب سیاستمدار تصویر در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, Oklahoma در شب 20 ژوئن.

آقا اد گفت که پیشنهاد او نیست بازگشت به انگلستان تا 21 ژوئن در اولین معنی که او باید همچنان در انزوا حداقل تا یکشنبه.

آقا اد گفت: “به وضوح وجود دارد جدی برای پاسخ به سوالات برای Nigel Farage. روشن است از رسانه های اجتماعی نوشته بود که او در آمریکا در ماه ژوئن 20th, و او در حالی مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع آن شب. با توجه به زمان مورد نیاز برای بازدید کنندگان از بازگشت به انگلستان برای منزوی کردن برای 14 روز کامل در خود بازگشت, Nigel Farage به نظر می رسد در نقض شده است.”

او گفت که مسئولیت همه را مستند مورد نیاز جدی است.

“انتخاب برای رفتن به میخانه که به نظر می رسد او باید در خانه ماندن آقای نتانیاهو نشان آشکار بی توجهی به امنیت مردم در جامعه خود را.”

آقای نتانیاهو بعد توییتی به می گویند که او تا به حال شده است در انگلستان برای دو هفته.

او نوشت: “به تمام کسانی که با جیغ و فریاد در مورد من رفتن به میخانه…. من شده اند از ایالات متحده آمریکا برای 2 هفته و من تست شده اند — نتیجه منفی بود. با عرض پوزش به شما نا امید نیست. به سلامتی!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>