نام کینگستون سوم رودخانه عبور می تواند منعکس کننده بومی تاریخچه

صبح روز پنجشنبه کینگستون شهردار برایان پترسون اعلام کرد در اخبار جهانی صبح که توصیه این است که رفتن به شورای شهر به نام سوم عبور از پل در حال حاضر تحت ساخت و ساز را منعکس منطقه بومی تاریخچه.

زمانی که تکمیل $180 میلیون ساختار نه تنها ارائه دسترسی بهتر به و از مرکز شهر در سراسر Cataraqui رودخانه, اما آن را نیز می تواند ایجاد یک اتصال به منطقه بومی میراث فرهنگی با توجه به شهردار.

ادامه مطلب: بومی کانادایی و پلیس: نگاهی به حوادث اخیر جرقه سوالات, انتقاد

“ما در حال رفتن به یک توصیه است که هنگامی که ما به نام سوم عبور از این که آن را به یک بومی تاریخی جزء آن است. و ما در حال بدیهی است که رفتن به می خواهید به انجام این کار مناسب است که, اما من فکر می کنم که خواهد بود واقعا خوب سیگنال به جامعه نیز هست.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کار بر روی کینگستون سوم عبور از پل همچنان با وجود Covid-19

کار بر روی کینگستون سوم عبور از پل همچنان با وجود Covid-19

این حرکت یکی از توصیه های شناسایی شده به عنوان بخشی از “خود داستان ما تاریخ” نامزدی عمومی به عنوان شهر تلاش می کند تا به تعادل روایت تاریخی بین در حال حاضر غالب مهاجر فرهنگ و افرادی که برای اولین بار نام این منطقه خانه.

پسر فریدمن رئیس جمهور است و شریک ارشد “اول مردم گروه” بومی مشورتی شرکت در خارج از اتاوا.

“هر زمان که شما می توانید کسی را به احساس خوش آمدید و به احساس در خانه من فکر می کنم که یک چیز بزرگ. و چه بیشتر ایده نسبت به مردم بومی از این منطقه — که آیا آن Tyendinaga یا Alderville — شنیدن یک کلمه صحبت می کند که به آنها و به معنی چیزی را به آنها و استقبال آنها را به Kingston-منطقه خانواده است.”

و در حالی که آن را خیلی زود به می دانم که چگونه پل نام خواهد بود تصمیم بر یک چیز فریدمن اشاره می کند این است که آن را لزوما باید پس از نام یک شخص است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ملی بومی ماه تاریخ بسته با کنسرت مجازی

“آن را به جامعه — جامعه همیشه حق است. و من فکر می کنم که جامعه از کینگستون و جزایر با همسایه جوامع بومی پهن مشاوره خواهد شد که منجر به بحث و وجود خواهد داشت برخی از ایده های بزرگ در آینده رو به جلو است.”

مقامات شکستن زمین در کینگستون سوم عبور از پل

مقامات شکستن زمین در کینگستون سوم عبور از پل

شهردار پاترسون امید “حرکت به جلو” کمک خواهد کرد که پل یک شکاف که در حال رشد بوده است پس قبل از کنفدراسیون بین کمتر فراگیر تاریخ و میراث فرهنگی است که در اینجا برای اولین بار.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>