مستند: Rishi Sunak انگیزش عمومی برای بازگشت به بارها و رستوران ها برای کمک به نجات اقتصاد

Rishi Sunak مقامات بریتانیا به “خوردن برای کمک به خارج” در تلاش برای تقویت اقتصاد آن را به عنوان ظهور از یک مستند رکود است.

صدراعظم گفت که او “نگران نسل است که زخم توسط کوروناویروس” در میان گزارش از دست دادن شغل در سراسر انگلستان است.

“این است که یک مصرف محور اقتصاد” گفت: بار. “مردم استفاده می شود به سه ماه پیش از بیرون رفتن با دوستان و یا خانواده خود را به رفتن و غذا.

“و یا خرید یک ماشین و یا ارتقاء خانه خود را و یا حرکت می کند ، رفتن به اردو می آیند تا به Yorkshire Dales و رفتن به ساحل به ساحل.”

آقای Sunak گفت که مردم تا به حال به “relearn آنچه آن را مانند به بیرون رفتن دوباره” و اضافه در چه ممکن است تبدیل به جدید خود را با شعار: “خوردن به کمک”.

بوریس جانسون نیز نامیده می شود در کشور برای حمایت از کسب و کارهای محلی است که باز کردن درهای خود را برای اولین بار در بیش از سه ماه.

او افزود و هشدار داد که “موفقیت این کسب و کار … و در نهایت سلامت اقتصادی کل کشور وابسته به هر یک از ما اقدام مسئولانه است. ما باید آنها را اجازه نمی کردن.

“من قطعا می تواند به شما بگویم من خواهد خرید و نوشیدن یک پاینت اما نه یک حیاط و من تکرار خواهد شد این پیام را به هر کسی که این یک نقطه عطف برای ما رو به حق آن را دریافت. بیایید با هم کار کنند و لذت بردن از تابستان با خیال راحت.”


آقای Sunak نیز گفت: این بار که خزانه تجزیه و تحلیل نشان داد حمایت دولت در طول این مستند تا به حال کاهش آسیب دیده به طور متوسط درآمد خانوار از 30 درصد به حدود 10 درصد است.

او همچنین ادعا کرد که آن را تا به حال کمک به فقیرترین ترین – اگر چه او پذیرفته جوان خواهد بود سخت ترین ضربه به اقدامات چنین عنوان کردند طرح شد و از رده خارج.

در حالی که اقتصاد بریتانیا کاهش یک رکورد 20.4 درصد در ماه آوریل بانک مرکزی این اقتصاددان گفت: در اوایل این هفته که تک به تک شده بود “هر چه زودتر و سریع تر از انتظار می رود.

با این حال سالانه تولید ناخالص داخلی است که هنوز هم انتظار می رود به سقوط 8 درصد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>