لستر مستند مجموعه ای به بالا بردن درد و رنج از 25000 کودکان در فقر زندگی می کنند, موسسه خیریه, هشدار

بیش از 25,500 کودکان در فقر زندگی می کنند در لستر با تمدید مستند مجموعه به بیشتر باعث تشدید درد و رنج هزاران خانواده در این شهرستان یک موسسه خیریه پیشرو هشدار داده است.

محرومیت در لستر است که انتظار می رود به افزایش بیشتر کودکان را نجات گفت: پس از اعمال محدودیت های جدید اجرا شد پس از موج اخیر در Covid-19 موارد است.

شورای شهر گزارش 944 مثبت آزمون در دو هفته 23 ژوئن – در حدود یک در 16 از مجموع UK موارد در این دوره – در حالی که بستری شدن در بیمارستان برای coronavirus رخنه کرد تا بین شش تا 10 روز.

در میان تصمیم دولت به جای لستر دوباره به مستند با تمام مدارس و غیرضروری مغازه ها بسته و نگرانی مطرح شده بیش از این ادامه مبارزات شهرستان فقیرترین کودکان است.

لستر است که در میان بالا 20 درصد محروم ترین مناطق کشور و کودکان در این شهرستان بیش از چهار برابر بیشتر احتمال دارد در فقر زندگی می کنند نسبت به کسانی که در مناطق ثروتمند انگلستان است.

ادامه مطلب

بیش از یک چهارم از کودکان در Leicester (27 درصد) در فقر زندگی می کنند قبل از هزینه مسکن در نظر گرفته شود.

نجات کودکان هشدار داده است که فوری و بدون مداخله سطح بالای فقر کودکان می تواند به افزایش فشار خانواده و حتی بیشتر زیر breadline.

تحقیقات اخیر توسط موسسه خیریه, در کنار جوزف Rowntree پایه یافت می شود که خانواده ها در جهانی اعتباری و اعتبار مالیاتی کودک در حال تلاش برای پرداخت هزینه غذا و اساسی خدمات مانند گاز و برق با دو سوم کشویی به بدهی پس از شروع مستند.

با مستند اقدامات گسترده در لستر خانواده های کم درآمد خواهد بود مجبور به مبارزه برای حتی طولانی تر است.

نجات کودکان به نام برای 20 پوند در هفته افزایش به عنصر فرزند از اعتبار جهانی و کودک اعتبار مالیاتی برای کمک به فقیرترین خانواده ها است. کسانی که در جهانی اعتباری در حال حاضر دریافت £235.83 هر فرزند در هر ماه.

Becca لیون سر از انگلستان فقر مبارزات در نجات کودکان می گوید: “زندگی در مستند شده است بسیار دشوار است برای خانواده ها و فرزندان خود را و آن را حق آن است که فقیرترین که سخت ترین ضربه.

“بیشتر محلی مستندات معنی خانواده ها صورت چند هفته بیشتر از بودن قادر به رفتن به محل کار و یا فرستادن فرزندان خود به مدرسه و در نتیجه در زمان و حتی بیشتر بدون درآمد. ما نیاز به اقدام فوری برای حمایت از تلاش خانواده ها – £20 در هفته افزایش خواهد داد خانواده ها با فرزندان تاسیسات آنها نیاز به آنها را از طریق این زمان دشوار است.

“با در نظر گرفتن عمل در حال حاضر ما می تواند به جلوگیری از افزایش فقر کودکان از تبدیل شدن به یک آسیب رساندن به میراث این بیماری همه گیر است که در حال حاضر ناشی از بیش از حد رنج می برند.”

دیگر شهرستانها و شهرهای کوچک گفته می شود در معرض خطر از محلی مستندات شامل برادفورد بارنزلی راچدیل و اولدهام که برخی از بالاترین نرخ از محرومیت در انگلستان است.

بیش از 100 ، 000 کودکان در این مناطق در حال حاضر در فقر زندگی می کنند و می تواند در خطر حتی بیشتر اگر مستندات در حال توسعه یافته, نجات کودکان اضافه شده است.

تحقیقات توسط دانشگاه Loughborough, منتشر شده در سال گذشته نشان داد که فقر در انگلستان افزایش یافته 2.8 درصد در چهار سال گذشته است.

کارشناسان درگیر در این مطالعه هشدار داده است که این رقم رشد خواهد کرد برای کل کشور به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>