Keir Starmer چهره واکنش از کار به حکم کمیته پس از حزب دفاع ‘نژادپرستانه جنسیتی و توهین آمیز’ پیام واتساپ

بیش از یک دوجین از اعضای حزب کارگر حاکم کمیته را متهم به حزب عدالت و دفاع از “آپارتاید جنسیتی و توهین آمیز” پیام های در مورد همکاران – و به نام برای عذرخواهی از Keir Starmer.

یک سوم از NEC اعضاء از جمله نمایندگان چهار اتحادیه های کارگری نوشت: به کار رهبر این هفته متهم خود را از گمراه کننده آنها در مورد چگونه حزب با برخورد به بیرون درز واتساپ توسط مقامات ارشد مفصل در یک بحث داخلی گزارش.

ردیف ارائه یک چالش برای آقا Keir بود که انتخاب رهبر پس از قول او متحد حزب جناح های مختلف در زیر یک پرچم و مسلکی عملیات خود را.

این پیام که شامل مقامات ارشد گفت: آنها آرزو برجسته نیروی کار فعال خواهد بمیرد در آتش تماس جناح چپ کارمند “pube سر” و اظهار نظر که زن مشاوران بود “متوقف پوشیدن سینه بند” در جلسات باعث خشم گسترده در حزب وقتی که آنها آمدند به نور در اوایل این سال است. حزب ملی کمیته اجرایی (NEC) دستور بررسی است که هنوز هم ادامه دارد.

اما هفته گذشته کار را دفتر مطبوعاتی ارائه بیانیه ای به روزنامه نگاران پوشش داستان که در دفاع از نظرات توصیف انتقاد به عنوان “po رو” و بیان کرد: “این پیام های رد و بدل شده بین همکاران در انتظار است که آنها باقی می ماند خصوصی و محرمانه و تن از این زبان استفاده می شود نشان می دهد که.”

نظر خشم NEC اعضای که برای عذرخواهی و جمع شدن در یک جلسه از بدن در روز سه شنبه اما آقا Keir را قابل درک است که به آنها گفت که این بیانیه در نظر گرفته شده بود برای انتشار و گفت: آن را تا به حال ارائه شده توسط حزب وکلا.

اما متخلف بیانیه که مستقل دیده می شود در کامل فرستاده شد به روزنامه نگاران در # Teamnigel سایت از کار مطبوعاتی دفتر اصلی حساب ایمیل و اشاره به “حزب وکلا” در سوم شخص. اگر چه به وضوح نوشته شده در زبان حقوقی آن است که خط موضوع “Re: فوری: حق پاسخ پیشنهاد قبل از انتشار” نشان می دهد آن صادر شد در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در نامه خود به سر Keir 13 NEC اعضا گفت: “حزب کارگر بیانیه بود نه تنها غیر قابل توجیه در دفاع از آپارتاید جنسیتی و توهین آمیز نظرات در واتساپ گروه آن را نیز به طور مستقیم قبل از قضاوت در مسائل خاص که مارتین Forde این تحقیق در نظر دارد. این تعصبات مارتین Forde را استعلام و در نتیجه تضعیف استقلال آن است.

“این است که به وضوح غیر قابل قبول برای مقامات حزب یا مقامات در دفتر رهبری به لحاظ سیاسی با دخالت و یا سازش یکپارچگی تحقیقات مستقل که NEC راه اندازی شده است. به عنوان اعضای NEC, بنابراین ما می خواهیم که شما به موضوع فوری عذرخواهی برای این حزب بیانیه و جمع آن به طور کامل.”

NEC اعضای امضا کنندگان این نامه عبارتند از: چپ-کنار انتخاب اعضای بلکه نمایندگان به کمیته ارسال توسط اتحادیه های کارگری از جمله TSSA – که مورد تایید آقا Keir برای رهبر – به عنوان به خوبی به عنوان FBU, Aslef و متحد. یکی از امضا کنندگان است Andi Fox, NEC صندلی.

هدی علمی یکی از NEC اعضای نوشت که به آقا گفت: Keir مستقل: “روز سه شنبه بیش از یک دوجین NEC اعضای نوشت: Keir و آنجلا ابراز نگرانی های ما است که Keir سیاسی وزیر داده بود NEC عضو اطلاعات نادرست در مورد این حزب ارتباطی با دموکراسی است. در حال حاضر انتشار این ایمیل نشان میدهد که ما به دروغ.

“ما باید دریافت فوری توضیح از Keir و آنجلا [Rayner معاون رهبر حزب] در مورد اینکه چرا اعضای NEC بودند گمراه Keir را در مورد حزب دفاع از آپارتاید جنسیتی و پیام های توهین آمیز در بیانیه ای که تعصب مارتین Forde تحقیق که ما به سفارش و تضعیف استقلال آن است. این حزب همچنین باید موضوع یک, کامل, عمومی جمع شدن و عذرخواهی از این بیانیه به عنوان وعده داده شده بود در NEC نشست.”

متحد آقا Keir گفت: مستقل که پاسخ آماده شد حزب وکلا در پاسخ به پرسش کارگردانی در یک فرد و نه به عنوان یک حزب رسمی بیانیه. برخی از این بیانیه اشاره رده رفتار یک فرد اما به نقل از گذشت توصیف انتقاد به عنوان “po-مواجه شده و گفته است که مقامات تا به حال انتظارات معقول از حریم خصوصی به نظر نمی رسد به مراجعه به آنها را به طور مستقیم.

NEC اعضای’ نامه ای به آقا Keir می افزاید: “حتی اگر این حزب در نظر گرفته شده آن را به صورت خصوصی پاسخ های قانونی و یا به عنوان یک پاسخ از طرف یک فرد عضو هیات آن است که هنوز هم غیر قابل قبول برای این حزب را به تلاش برای به حداقل رساندن و یا بهانه ننگین محتوای واتساپ گروه که شامل نژادپرستانه جنسیتی و توهین آمیز ، نگرانی ما این است که نه تنها این حزب در دفاع از محتوای این گروه علنا اما که حزب دفاع از مطالب خود را در تمام.

“در علاوه بر این به منظور این بیانیه و صدور یک عذرخواهی ما درخواست توضیح که چگونه NEC اعضای آمد به داده و اطلاعات نادرست مربوط به این مکاتبات و چرا حزب خواهد کرد از محتویات این واتساپ گروه در همه.”

پیتر Oborne یکی از روزنامه نگاران در # Teamnigel که مشغول به کار در این مقاله گفت: “ما ایستاده با گزارش ما از حزب کارگر در پاسخ به مقاله ما. نقل شده در مقاله ما بود به روشنی به ما ارائه به عنوان نظر و به نمایندگی از حزب کارگر.”

یک حزب کارگر سخنگو گفت: “وجود مستقل خارجی بررسی و یک سری از تحقیقات داخلی انجام شده در رابطه با شرایط و محتویات به بیرون درز گزارش.

“ما به این مسائل بسیار جدی است. برای اجتناب از شک ما روشن است که این دیدگاه است که نقل شده و به هیچ وجه نشان دهنده این حزب را در رابطه با محتویات به بیرون درز گزارش کلی و نمی prejudge نتیجه آن تحقیقات است. آن را نمی خواهد بود مناسب برای اظهار نظر بیشتر در حالی که تحقیقات در حال انجام هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>