آیفون SE در مقابل 11 Pro: آخرین بودجه گوشی در مقایسه با پادشاه اپل صف – CNET

این آی فون 11 Pro است که بدون شک پادشاه آی فون اپل صف به لطف سه دوربین عقب در تمام طول روز عمر باتری و با وضوح بالا و صفحه نمایش OLED است. اما این دستورات شیب قیمت با شروع از $999 (£1,049 AU$1,749). با بسیاری از جدید اپل وجود دارد از جمله $699 آی فون 11 و $399 آیفون SE, شما ممکن است تعجب که یکی را انتخاب کنید. من می خواستم به مقایسه سیب گل سرسبد به بودجه آیفون برای دیدن آنچه تفاوت که 600 دلار می سازد.

در واقع, اگر شما می خواهید به top-of-the-محدوده آی فون (و متناسب با آن در داخل بودجه خود را) شما احتمالا حتی نمی خواهد در نظر گرفتن آیفون SE. اما به عنوان من پیدا کردم پس از استفاده از هر دو 11 Pro SE برای چند هفته من احساس می کنم مثل من از دست رفته که بسیار زمانی که من روشن به کمتر از گران قیمت آی فون.

ادامه مطلب: چگونه $399 آیفون SE در مقایسه با قیمت 699 دلار به آی فون 11

آنجلا Lang/CNET

در حالی که آی فون SE ممکن است نگاه مانند یک آیفون در خارج نمی شود فریب خورده،. زوج با همان A13 Bionic تراشه بر روی آی فون 11 و 11 Pro را ارائه می دهد عملکرد عالی و بسیار توانایی دوربین برای ورود به سطح قیمت $399. باتری نخواهد شد تا زمانی که گران تر از گوشی اما اپل ساخته شده است برخی از هوشمند تجارت آف به نگه داشتن قیمت پایین است. ما به عنوان خوانده شده اپل آی فون SE (2020) را نقد کنید.

آنجلا Lang/CNET

با یک براق ضد زنگ-فولاد شاسی عمر باتری بزرگ و یک OLED با وضوح بالا صفحه نمایش آی فون 11 Pro واقعا احساس مستحق “نرم افزار” برچسب. آن را قوی ترین آی فون شما می توانید خرید و دارای سه دوربین عقب است که به شما انعطاف پذیری از ultrawide از طریق تله. نیز وجود دارد گزینه ای از تداوم تا اندازه صفحه نمایش از 5.8 اینچ به 6.5 اگر شما را انتخاب کنید از آی فون 11 Pro Max و شما نیز بزرگتر 512GB سازی گزینه در بالا پایان در حالی که آی فون SE شیپور خاموشی در 256GB. ما به عنوان خوانده شده آی فون اپل 11 نرم افزار را نقد کنید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آی فون جدید SE (2020) و آی فون 11 Pro مقایسه


14:51

آیفون SE جمع و جور ترین در حالی که 11 Pro است که بسیار با دوام

با یک صفحه نمایش 4.7 اینچ آیفون SE سهام همان طور کلی طراحی به عنوان آی فون 8. این بدان معناست که دکمه صفحه اصلی را به عقب است! و یا آن را هرگز دور رفت اگر شما در حال ارتقا از چیزی شبیه به آیفون 6 یا 7. آی فون 11 Pro 5.8 اینچ صفحه نمایش و ورزش های جدیدتر آیفون طراحی بدون دکمه صفحه اصلی.

se-11pro-2
Lexy Savvides/CNET

آیفون SE دارای یک قاب آلومینیومی در حالی که آی فون 11 Pro است که ساخته شده از فولاد ضد زنگ. همه از اپل گوشی های تحت پوشش در سفارشی شیشه ای در جلو و عقب ساخته شده توسط کورنینگ و اپل ادعا می کند که آی فون 11 Pro با دوام شیشه ای از همه است. من کاهش یافته است آی فون 11 Pro بارها (هر دو در ما رسمی drop test و هنگام استفاده از آن برای شش ماه گذشته) و آن را نه پایدار هر گونه آسیب قابل توجه است.

حتی من هنوز هم توصیه قرار دادن صورت بر روی تلفن خود را فقط به امن به عنوان نه همه قطره ها برابر خلق شده اند. ما هنوز انجام یک تست دوام بر روی آی فون SE, اما انتظار می رود آن را به انجام به همین ترتیب برای آی فون 8 داده شده و این همان طراحی. (آیفون 8 دچار یک صفحه نمایش ترک خورده بود که آن را کاهش یافته و از پنج فوت.)

هر دو گوشی نیز ارائه مقاومت در برابر آب اگر چه به کمی درجات مختلف: آیفون SE دارای IP67 که به معنی آن می تواند رسیدن به حداکثر عمق 1 متر (3 فوت) تا 30 دقیقه در حالی که آی فون 11 Pro است IP68 یا 4 متر (13 فوت) برای همان زمان است. اما در من شدید به آبپیدا کردم آی فون 11 Pro جان سالم به در برد بسیار عمیق تر آب از اپل ادعا می کندبنابراین من نمی شود شگفت زده اگر آی فون SE نیز احترام خود را امتیاز. بدون در نظر گرفتن آب خسارت است نه تحت پوشش گارانتی برای هر دو گوشی خیلی دیوانه نیست تلاش برای آزمایش محدودیت های گوشی خود را (ترک که برای من!).

برنده: 5.8-inch iPhone 11 Pro بازدید از اندازه نقطه شیرین برای من حتی اگر آی فون SE آسان تر است برای استفاده با یک دست.

آی فون 11 Pro است که زرق و برق دار, صفحه نمایش OLED

آیفون SE دارای یک ال سی دی مایع شبکیه چشم صفحه نمایش در حالی که 11 Pro دارای یک OLED فوق العاده شبکیه چشم XDR نمایش. هیچ سوالی وجود دارد که 11 Pro را صفحه نمایش به نظر می رسد زرق و برق دار با تشکر از نسبت کنتراست 2,000,000:1 و HDR پشتیبانی می کند. آن تکنولوژی OLED قادر به تولید عمیق تر سطح سیاه تر از ال سی دی بر روی آی فون SE.

که گفت:, من ناامید نشده بود و زمانی که من روشن به آی فون SE. رنگ نگاه دقیق و صفحه نمایش آسان به خواندن در, روشن, نور در فضای باز. به چشم من, تماشای فیلم نگاه بهتر در آی فون 11 Pro با تشکر از صفحه نمایش که از لحاظ فیزیکی بزرگتر است.

برنده: آن را سخت را برای رقابت با آی فون 11 Pro را صفحه نمایش OLED.

Touch ID در مقابل چهره ID: دکمه صفحه اصلی و یا در صورت به رسمیت شناختن ؟

پس از استفاده از آی فون جدید SE برای چند هفته من حساب خودم را در میان بسیاری از مردم ترجیح می دهند که با استفاده از اثر انگشت برای باز کردن قفل تلفن خود را. چهره ID جامد است اما محدودیت با وجود تبدیل شدن بیشتر پاسخگو به عنوان زمان می رود. ID لمسی فقط با این نسخهها کار برای من بهتر در بسیاری از شرایط است. چهره ID در تلاش برای تشخیص بده اولین چیزی که در صبح روز بعد از من رول از تخت — شاید من به شدت متفاوت در صبح اما من صادقانه فکر نمی کنم من. (این هم ناسازگار با ماسک صورت.) سوئیچینگ به آی فون SE و با استفاده از اثر انگشت برای باز کردن قفل گوشی من همیشه کار می کند.

بر روی آی فون SE شما آیا قربانی کردن صفحه نمایش املاک و مستغلات به جای دکمه home و من متوجه ناهنجاری های زیادی در SE در مقایسه با تقریبا لبه-به-لبه صفحه نمایش بر روی آی فون 11 Pro (حتی اگر وجود دارد یک شکاف برای TrueDepth دوربین).

برنده: آیفون SE برای بدون درز ID لمسی.

آی فون 11 نرم افزار دارای سه دوربین عقب, اما آیا شما به آنها نیاز دارید ؟

با وجود عقب دوربین بر روی آی فون 11 Pro: ultrawide زاویه گسترده و 2x تله. آیفون SE تک گسترده دوربین عقب. اما من در بر داشت هنگامی که به دنبال در عکس های از هر دو سمت-توسط-جانبی تفاوت بود و نه به عنوان نمایشی به عنوان من انتظار داشتم.

اصلی دوربین در هر دو گوشی با استفاده از Smart HDR حتی از سایه و برجسته کردن جزئیات. آی فون 11 نرم افزار تولید تصاویر با دامنه بیشتر پویا در شرایط نوری چالش برانگیز است, اما در برخی از عکس های آن را سخت به بگویید که آنها را جدا از نظر رنگ و به طور کلی پردازش. آی فون 11 Pro اپل عمیق Fusion پردازش کمک می کند که به تولید عکس واضح تر در متوسط شرایط نور (فکر می کنم در داخل خانه). ادامه مطلب در چگونه عمیق همجوشی کار می کند در من همکار پاتریک هلند بزرگ, مبین.

شما می توانید ببینید تفاوت عمیق فیوژن باعث می شود هنگامی که به دنبال در همان عکس بر روی SE و 11 Pro در بزرگنمایی — دیدن عکس از رنگ ارغوانی روشن در زیر.

orchid

نگاهی به 100% محصول (الحاق) نشان دادن اثر عمیق Fusion بر روی آی فون 11 Pro در مقایسه با آیفون SE که هیچ عمیق Fusion.

Lexy Savvides/CNET

به طور طبیعی, آی فون 11 نرم افزار ارائه می دهد انعطاف پذیری بیشتری در هنگام نوشتن عکس های خود را به لطف ultrawide و لنزهای تله. من عاشق ultrawide دیدگاه و این بزرگترین چیزی که من از دست در هنگام استفاده از آی فون SE.

همچنین این دوربین بر روی آی فون 11 Pro به معنی شما می توانید انعطاف پذیری بیشتر با عکس های سلفی مانند ساخت Animoji و Memoji که تقلید حالات چهره و فیلمبرداری با کیفیت 4K.

بزرگترین تفاوت بین این دو دوربین است که حالت شب — آی فون 11 Pro است در حالی که آی فون SE نیست. عکس از 11 Pro دنبال راه های بهتر در نور کم از آن گرفته شده در SE به عنوان حالت شب کمک می کند تا روشن صحنه و تحویل واضح تر و روشن تر میکنه. در ارتباط باشید برای من کامل مقایسه دوربین بین این دو گوشی به زودی جایی که من نیز پوشش تصویری ضبط عکاسی از دوربین.

برنده: آیفون 11 Pro اگر شما می خواهید دوربین های مختلف و حالت شب.

این A13 Bionic تراشه باعث می شود هر دو اپل سوزان و سریع

این هیچ راز که این گوشی همان پردازنده و به عنوان یک نتیجه, من متوجه تفاوت قابل توجهی در عملکرد و در هنگام استفاده از آنها را هر دو در کنار هم. من چند معیار در هر دو گوشی و نتایج نزدیک شد با 11 Pro کشیدن پیش رو برای چند عملکرد در تست Geekbench.

در دنیای واقعی هر دو لود نرم افزار سریع و نمی هر گونه تاخیر قابل توجه در هنگام پیرایش کردن یک ویدیو 4K. در واقع ارزان تر SE بود مو سریع تر در حدیثی آزمون.

اپل فاش نمی کند رسمی ظرفیت باتری برای هر یک از گوشی های خود اما ما نمی دانیم که آی فون SE مشابه باتری برای آی فون 8. آی فون 11 Pro در ضمن دارای یک ظرفیت بالاتر باتری نسبت ارزان تر تلفن. (غیر رسمی شخص ثالث teardowns نشان داد که 11 Pro دارای یک 3,046 میلی آمپر باتری و 11 Pro Max 3,969 mAh.)

هیچ سوالی وجود دارد که عمر باتری به طور قابل توجهی متفاوت در روز به روز استفاده کنید. 11 نرم افزار به راحتی به من از طریق یک روز و گاهی اوقات برای یک روز و نیم نسبتا سنگین استفاده کنید در حالی که آی فون SE به طول انجامید یک روز کامل با سبک تر استفاده کنید. اگر من از تماشای ویدئو و یا با استفاده از دوربین بسیار کمی من رسیده برای آیفون SE شارژر قادر به آن را از طریق یک روز تمام. هر دو گوشی نیز پشتیبانی از شارژ بی سیم و شارژ سریع, اما تنها در آی فون 11 Pro کشتی با 18 وات شارژر سریع در جعبه.

برنده: عملکرد کلی احساس می کند مانند یک کراوات اما آی فون 11 Pro می کشد پیش برای باتری.

آیفون SE 2020

آی فون 11 Pro قدرت در آی فون 8 بدن

$399 در اپل

آی فون 11 Pro

اپل آی فون برای یک دلیل

999 دلار در اپل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>