“من می توانید آن را تصور کنید گرفتن از دست,’: مصرف کنندگان داده می شود طعم واقعیت جدید که بارها بازگشایی در سراسر انگلستان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بارها در جنوب لندن بازگشایی با بیشتر از اولیه زار زار گریه کردن از یک انفجار به عنوان thirstiest دوستدار فوتبال داده شد طعم پست-coronavirus واقعیت رو به یکی از کشور های مورد علاقه زیستگاه.

با وجود بارها اعطا مجوز برای شروع خدمت در 6 صبح وجود دارد به نظر می رسد نشانه کمی از شب سال نو-esque “سه شنبه” اعتیاد به مواد مخدره هوا توسط بسیاری با برخی از موسسات باقی مانده توقیف بعد از ظهر و دیگران در آن ظاهر نسبتا خالی است.

در Tooting صف خارج آرایشگری مراتب پیشی گرفته کسانی که در خارج مورد علاقه مردم محلی – یک نتیجه است که تا به حال بوده است اشاره شده توسط Redfield & ویلتون رای گیری برای بی بی سی نشان داد که فقط هفت درصد از بزرگسالان در انگلستان در نظر گرفته شده برای بازدید از یک میخانه در این آخر هفته.

در حالی که چند نفر صحبت به مستقل سوال که آیا آرام و دستور داد تا جو را نگه می آیند شنبه شب مقابل روشن با سفر به میخانه قبل از آنها مجبور شدند به بیش از 100 روز پیش کامل بود.

مشتریان روبرو شدند در درگاه با دست sanitisers و تست و ردیابی اشکال در بسیاری از موارد خواسته اگر آنها به حال یک رزرو و چگونه بسیاری از مردم خواهد بود نشستن در جدول خود را – که می تواند صندلی حداکثر شش نفر است.

“آن را مانند یک رستوران” یکی Wetherspoons مشتری اظهار داشت: اگر چه این واقعیت که اغلب نه چندان دور از چک کردن به هتل با مصرف کنندگان با توجه به یک تور کوتاه از محل گفت که چگونه برای سفارش نوشیدنی که جهت به راه رفتن که در آن ایستاده و صف در نوار و که در آن به ترک تماس خود را-ردیابی اشکال در راه خود را.

با مشتریان ممنوع از propping تا نوار در اکثر موسسات Wetherspoons مشتریان خواسته به ایستادن در یک جعبه کوچک در نوار مشخص و نوار زرد و سیاه بر روی زمین است.

پرسید: چگونه او احساس مورد بازگشایی یک متصدی بار جواب داد از پشت perspex شیشه ای که او است “تاکید کرد” – احساس بعید به نظر می رسد با توجه به سطح بالایی از سفارشی با توجه JJ ماه معمولی ظرفیت 290 مردم شده است به کاهش 79 اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله و به احتمال زیاد با توجه به این چالش ها در مرور و اجرای قوانین جدید.

جان یک زن 66 ساله زندگی می کند که در Putney و با بهره گیری از یک پاینت با یک روزنامه در Tooting برادوی, میخانه گفت: “این سلیقه خیلی بهتر از یک شیشه از آن را در خارج از قلع است که من می توانم به شما بگویم.”

در حالی که او گفت که بازگشت به بارها محدودتر در مقایسه با دیدن نوه او پس از سه ماه از محافظ او موافقت کرد که احساس تازه ای از جامعه را ارائه دهد افزایش پس از سختی های مستند.

“در لحظه ای که در آن این میخانه را نگران به نظر می رسد به کار خوب است اما شما نمی توانید به قاضی یکی, میخانه, همه, بارها,” او گفت:. “راه آن است که در اینجا در حال حاضر آن را کاملا مدرن است. آن را بیش از حد گیج کننده یا. من کاملا از آن راضی است.”

از اینکه از قبل رزرو سیستم می تواند بر خودانگیختگی از رفتن برای یک نوشیدنی او افزود: “احتمالا این همه بستگی دارد چگونه مشغول است. دوشنبه شب تعداد زیادی از مردم در این رویداد از یک مسابقه فوتبال که در آن به نمایش در برخی از بارها که می تواند عوارض خود را.

“شما احتمالا باید یک خط در حدود نیمی از یک مایل پایین جاده انتظار را به دیدن این مسابقه است.”

در حالی که جی جی قمر تنها میخانه در Tooting با صف خارج به نظر می رسد در ظرفیت تمرکز بر خدمات جدول دیدم گروه ها و افراد بیشتر یا کمتر marooned در جداول خود را ترک مقدار زیادی از نادر فضای باز به طور معمول با بدن و precariously برگزار شد پیمانه نیم لیتری.

در آرامش نسبی جو یکی سالمندان محلی شوخی با آشنایی جداول چند دور که او شده است می خواهم فکر کردن در مورد توقف نوشیدن اضافه کرد: “اما زمانی که شما دریافت کنید که برای اولین بار پاینت, که, آن, آن نمی باشد? آن را به خوبی قادر به بیرون آمدن و بحث که تفاوت – اجتماعی است.”

کریس Ersin هشدار باز بارها در خطر بالا برای گسترش coronavirus

چند صد متری دور در آنتلوپ – محبوب محلی – مشتریان خواسته می شود که اگر آنها را به یک رزرو و استقبال با یک فرم با عنوان “آنتلوپ جدید عادی”.

“مانند بوریس ما با تکیه بر همکاری و حس مشترک از همه شما پس لطفا به یاد داشته باشید که زمانی که بارها دقیقا چگونه شما به یاد داشته باشید آنها را یا آنها امیدوار خواهد بود ما تمام شده در مستند بیش از حد” آن را می خواند. “همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی نه فقط راست دور. لطفا صبور باشید با ما.”

توسط 2pm سرپوشیده صندلی مناطق و باغ آبجو بودند و در حال حاضر نیز جمعیت با خدمات جدول ارائه آن را غیر ضروری را برای مشتریان به منظور در نوار.

اما 25 سال از مرگت و تیلور 24 ساله از کمبریج گفت: هر دو مستقل آن را “فوق العاده” به پشت در میخانه اما گفت: آنها بازدید از لندن با قصد به دنبال یک آپارتمان برای اجاره, پست-مستند به جای رفتن نوشیدن.

“این عجیب و غریب اما آن را احساس طبیعی در همان زمان” اما گفت. “راه رفتن با تفکیک گردشگاهها که عجیب و غریب بود اما در خارج از احساس عادی فقط هنوز … من فقط می خواهم یک پاینت – نوشیدن آبجو از بطری یکسان نیست.”

تیلور گفت: “من احساس راحتی نمی ملاقات با یک گروه از مردم در یک میخانه در حال حاضر مگر اینکه آن را در خارج از منطقه” در حالی که اما افزود: “من فکر می کنم در حال حاضر آن را خوب اما بعد آن را به استرس زا باشد. من می توانید تصور کنید آن را خیلی از دست.”

پرسید که آیا آنها انتظار دارند مردم را به حفظ اجتماعی فاصله بعد آنها پاسخ “کاملا” و “قطعا”.

در حالی که سختگیرانه قوانین جدید آن را به نظر می رسد احتمال وجود دارد که اجتماعی فاصله ممکن است تا حد زیادی حفظ شود در موسسات پلیس خیابانها و خارج ممکن است مشکل تر است – به خصوص با توجه به این مشکلات از وارد شدن به در حال حاضر مشغول بارها و بارها بدون رزرو و نسبتا کوتاه باقی می ماند مجاز است.

تیلور افزود: “در لندن در حال قدم زدن در خیابان خیلی شلوغ است. بنابراین اگر شما قرار داده که با الکل آن را به خوبی به پایان.”

صحبت کردن در نور از جمعیت دیده می شود در Clapham, Streatham و Tooting Bec عوام در هفته های اخیر (26 ساله دوست متون در حدود 1 بعد از ظهر گزارش کلفم در حال حاضر “منفجر”) او افزود: “اگر شما فکر می کنم که چگونه استرس زا در پارک ها شده است, تصور کنید که در یک میخانه. آن را برای رفتن به وحشتناک است.”

دولت خود را به نظر می رسد به آن خو آوازی تمایل برای ملت به نوشیدن به اقتصاد سلامت در روز شنبه با نخست وزیر تناقض یعقوب ریس-the lean lab را “حیاط آل” نظرات و HM خزانه داری حذف یک جشن “بارها در پشت” توییت گفتن به “گرفتن نوشیدنی و بالا بردن شیشه ای”.

در حالی که آن را به دور از روشن چه اثر ماندگار این ویروس را در انگلستان انتشارات فرهنگ اثر مستند بر افراد عادات آشامیدنی نیز دلیلی برای نگرانی در برخی از محله های.

تحقیقات منتشر شده در جمعه توسط الکل تغییر انگلستان یافت که 28 درصد از افراد مورد مطالعه که تا کنون مست الکل فکر می کنند نوشیدن شده اند و بیشتر در طول مستند. همانطور که بارها بازگشایی و مستند برطرف دو سوم آرای گفت: آنها انتظار می رود برای ادامه آشامیدنی به عنوان آنها شده اند در طول مستند و یا حتی نوشیدن بیشتر.

اما گفت که در حالی که او در حال صرف مستند با خانواده اش که نمی نوشند بسیار او معتقد است بسیاری از دوستان او که در لندن زندگی می کنند در حال رفتن به پارک “به طور منظم” و نوشیدن بیشتر “فقط به خاطر آن چیزی است”.

اما پرسید که آیا او را به بازگشت به میخانه به عنوان اغلب به عنوان قبل از همه گیر اما پاسخ داد: “نه. من فکر می کنم که در آن شما می توانید نشستن در پارک و نوشیدنی, من قطعا انتخاب کنید که بیش از رفتن به میخانه هنوز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>