هنگ کنگ ‘بسیار نا امید’ بیش کانادا در تعلیق معاهده استرداد: مقامات

مقامات ارشد در هنگ کنگ گفت: آنها “بسیار نا امید” در کانادا تصمیم به تعلیق آن معاهده استرداد با چینی ها-اداره شهرستان و دوباره ناودان واشنگتن برای “دخالت” در امور آن است.

پکن تحمیل جدید امنیت ملی قانون در این هفته در این مستعمره سابق بریتانیا با وجود تظاهرات از هنگ کنگ از ساکنان و کشورهای غربی تنظیم چین آزادترین شهر و مرکز مالی عمده ای در بیشتر استبدادی آهنگ.

ادامه مطلب: کانادا تعلیق هنگ کنگ استرداد پیمان در پاسخ به قانون جدید امنیتی

“دولت کانادا نیاز به توضیح قانون اساسی و توضیح به جهان چرا این اجازه می دهد تا فراریان نه تحمل مسوولیت های قانونی خود در” هنگ کنگ امنیتی رئیس جان لی گفت: یک برنامه رادیویی در روز شنبه.

لی بسیار نا امید شده بود و به شدت مخالف کانادا حرکت او اضافه آن را به عنوان اجازه سیاست نادیده گرفتن حاکمیت قانون است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نظرات به دنبال کانادا در بیانیه ای در روز جمعه که آن را تعلیق پیمان با هنگ کنگ در پی قانون جدید است و می تواند افزایش مهاجرت از شهرستان.

ادامه مطلب: ‘آزاد هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما,’ شعار های غیر قانونی تحت قانون تامین: شهرستان

کانادا نیز بار, صادرات حساس نظامی اقلام به هنگ کنگ, نخست وزیر جاستین ترودو به خبرنگاران گفت:.

روز شنبه در برنامه, هنگ کنگ, عدالت, منشی, Teresa چنگ گفت که او نا امید شده بود و ابراز پشیمانی شدید بیش کانادا حرکت می کند و اضافه کرد که او فکر آن را احتمالا می تواند نقض قوانین بین المللی است.

روز جمعه یک دلار هنگ کنگ سخنگوی دولت به عنوان “کاملا غیر قابل قبول” لایحه تصویب شده توسط مجلس سنای ایالات متحده برای مجازات بانک ها انجام کسب و کار با مقامات چینی که اجرای قانون جدید است.

وکیل پیش بینی هنگ کنگ مهاجرت به کانادا به دلیل قانون جدید چینی

وکیل پیش بینی هنگ کنگ مهاجرت به کانادا به دلیل قانون جدید چینی

“ما میدانیم که هر ‘تحریم’ اعمال زیر عمل خواهد کرد و نه ایجاد یک تعهد برای موسسات مالی در هنگ کنگ گفت:” این سخنگو در بیانیه ای گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او خواست ایالات متحده بلافاصله به توقف دخالت در هنگ کنگ داخلی مسائل و اضافه کرد که پکن شهر و نیز دولت می تواند به مبارزه با اقدامات زمانی که مورد نیاز است.

(گزارش شده توسط جیم کلر; ویرایش توسط کلارنس فرناندز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>