Greenpeace UK, جریمه £80,000 در بر داشت و به جرم اهانت به دادگاه پس از BP oil rig اعتراض

فعالان صلح سبز در بریتانیا شده است جریمه £80,000 پس از اتهام اهانت به دادگاه در طول طولانی دریایی رویارویی تابستان گذشته که در آن فعالان اقدام به متوقف کردن یک BP دکل نفت را از رسیدن به یک دریای شمال نفت میدان.

موسسه خیریه زیست محیطی اجرایی مدیر جان Sauven دقت اجتناب شود به حالت تعلیق حکم زندان با قاضی بانوی premier fst گفت: او تا به حال تصمیم به ورزش “نرمی” در مجازی شنوایی در اسکاتلند بالاترین دادگاه مدنی است.

دادگاه جلسه شنیده ام که BP دکل رهبری برای دریای شمال را Vorlich حوزه نفت بود که آن را اشغال شده توسط فعالان در Cromarty Firth شمال اینورنس در 9 ژوئن 2019.

فعالان صلح سبز در کشتی Arctic Sunrise سایه دکل و مانع از رسیدن آن به نفت زمینه را برای 12 روز هجوم موقت interdict – یا توقیف موقت – امن توسط دکل اپراتور و فریب درست, transocean در هر کسی که در ارتباط با صلح سبز یا شبانه روزی دکل و یا در آینده در 500 متری آن است.

بانوی premier fst گفت: این موسسه خیریه بستری نقض نظم دو بار – یک بار به عنوان دو تن از فعالان پیوست دیگران پردازنده دکل در 14 ژوئن به گشودن یک “آب و هوا اورژانس صلح سبز” بنر و دوباره با ارسال قایق از قطب شمال طلوع آفتاب پس از دکل دو روز بعد اما “قادر به قرار دادن هر گونه تظاهرات در دکل”.

در مجموع 14 دستگیری ساخته شد در آن زمان با نام تجاری BP عمل “غیر مسئولانه” و “بی پروا”.

آقای Sauven گفته بود: “BP در حال رفتن به تمرین جدید به خوبی به آنها دسترسی به 30 میلیون بشکه از نفت چیزی است که ما نمی توانیم در وسط آب و هوا اضطراری است. ما نمی توانیم و اجازه غول های نفتی حمل با کسب و کار به طور معمول به دلیل است که به معنی از دست دادن در یک سیاره قابل سکونت و ما بچه های آینده.”

بانوی premier fst اخراج صلح سبز استدلال که نقض نمی تشکیل اهانت به دادگاه به عنوان معترض بودند اقدام خود را انتخاب متهم این سازمان از “منحرف مسئولیت” در یک حکم است که می تواند پیامدهای عمیقی برای آینده سازماندهی تظاهرات.

“بدون صلح سبز را فعال پشتیبانی و منابع هیچ یک از کسانی که اقدام به هیئت مدیره این دکل می شده اند قادر به انجام این کار” قاضی گفت.

“شکی وجود ندارد که جان Sauven اقدام شد در ظرفیت خود به عنوان مدیر اجرایی صلح سبز. او حفظ و به طور کلی کنترل و می تواند به پایان رسید در هر نقطه.

“ترین انتقادی او می توانست به پایان رسید عمل در نقطه ای که آن را نقض سفارش. صلح سبز به نمایش گذاشته اند عمدی تمرد از دستور و آنها را به جرم اهانت به دادگاه.”

بانوی premier fst گفت: کسانی که به جرم اهانت می تواند حبس تا دو سال و یک حکم تعلیقی برای آقای Sauven بود “در محدوده” که با توجه به چه سختی تحریم را تحمیل کنند.

“این است که اساسی برای حاکمیت قانون که دادگاه دستورات اطاعت” او گفت:. “اما من قصد دارم به ورزش نرمی و محدود این دادگاه را تحریم برای جریمه صلح سبز.”

فریب درست, transocean استدلال کرده بود که با گذشت, نتیجه ممکن است به تشویق سازمان “امنیت کمتری صلح سبز”.

پس از جلسه آقای Sauven گفت: “ما ناامید هستند که BP دکل اپراتور و فریب درست, transocean به دنبال تنبیه کردن آمریکا به تلاش برای محافظت از این سیاره است.

“اما مبارزه ما به اینجا ختم نمی شود و ما همچنان به مبارزه برای متوقف کردن صنعت نفت از مخرب آب و هوا است.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>