Coronavirus: مکزیک معکوس برخی از دهانه ها به عنوان موارد افزایش 6,740

مکزیک شیوع کروناویروس افزایش یافت در مورد 6,740 به تازگی مورد تأیید جمعه دوم راست, روز, در حالی که 654 مرگ و میر بیشتر مطرح کشور در مجموع به 29,843.

تعداد مرگ و میر است ششم-بالاترین بالاترین در جهان و مکزیک است فقط چند دوجین از سبقت فرانسه برای پنجم بیشترین تلفات هر چند مکزیک جمعیت حدود دو برابر است که از فرانسه است.

ادامه مطلب: خشونت افزایش می یابد در مکزیک به عنوان تعدادی از جسد در شمال می رسد 30

ادامه داد: افزایش مرگ و میر متوقف شده مکزیک برنامه ریزی شده دوباره باز کردن. مرز شمالی ایالت نوئوو لئون به شهرستان مونتری اعلام کرد یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد از 10 شب تا 5 صبح

با توجه به افزایش موارد در ایالات متحده چندین مکزیک مرز متحده اعلام کردند که با ایجاد حرارت چک برای بازدید کنندگان از آمدن به ایالات متحده, و یا نیاز به آنها نشان می دهد باید رزرو هتل و یا درگیر در برخی از کسب و کار ضروری و یا کار و فعالیت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مکزیک دولت شهرستان گفت: آن را دوباره در برخی از خیابان ها و کسب و کار مجاز به باز کردن در طول هفته در پایتخت تاریخی استعمار-عصر مرکز شهر پس از ازدحام و عدم اقدامات بهداشتی گزارش شده در برخی از فروشگاه ها. در حالی که بسیاری از مشتریان و مشتریان عینک نوعی از ماسک صورت, بسیاری از فروشگاه ها نیست کاهش تعداد مشتریان مجاز در ارائه foot-پاک کردن پد یا ژل ضد عفونی کننده.

Coronavirus: انگلیس به انتشار جدول زمانی برای بازگشایی بیشتر

Coronavirus: انگلیس به انتشار جدول زمانی برای بازگشایی بیشتر

شهردار کلودیا Sheinbaum گفت: re-بسته شدن Centro منطقه “است و نه عذاب آن است که به سادگی یک مکث در سفر.”

طرح های مشترک مورد نیاز مشارکت فعال دولت و صاحبان فروشگاه و Sheinbaum گفت: در حال حاضر می خواهد افکار.

“ما برنامه ریزی شده آن هم ما سعی کردیم آن را و آن را از کنترل خارج شد,” او گفت:.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>