بهترین گوشت تحویل معاملات برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته – CNET


best-meat-delivery-subscriptions-porter-road-chowhound
پورتر جاده

بالا بردن دست خود را اگر شما ژوئیه چهارم آخر هفته را شامل کباب! آن ممکن است کمی دیر به سفارش گوشت از گوشت تحویل سرویس برای تعطیلات خود را (روز استقلال مبارک همه!), اما اگر شما پیدا کردن گزینه های گوشت در فروشگاه مواد غذایی خود را به تواند فاقد آن شما در حال رفتن به می خواهید به خودتان را با یکی از این خدمات — به ویژه به دلیل بسیاری از آنها در حال حاضر ارائه می پردازد.

ما قبلا بررسی بهترین گوشت تحویل خدماتدر مورد شما با توجه به گوشت جعبه اشتراک است که گسترش گذشته تعطیلات. خدمات مانند این پیشنهاد تحویل خانه از کیفیت چمن تغذیه آلی پایدار مطرح و تخصص گوشت مانند Wagyu تنها با چند کلیک شما صرفه جویی در سفر فوق العاده به فروشگاه و یا قصاب فروشگاه برای کاهش. به علاوه بسیاری از این قصابان آنلاین ارائه هر دو یک اشتراک ماهانه و یا یک بار سفارش گزینه برای مطابقت با نیازهای خاص خود را — که آیا آنها فیله مینیون یا سینه مرغ. در حال حاضر بسیاری از آنها معاملات بزرگ در گوشت تحویل می افتد برای چهارم جولای. از همبرگر بزرگ جعبه به سه نکته راسته, دنده کباب, این بهترین گوشت تحویل معاملات خود را برای کباب کردن حیاط خلوت.

توجه داشته باشید که بسیاری از این شرکت های ارائه راش تحویل اما لطفا با هر فرد فروشنده برای اطمینان از تحویل به موقع.

ادامه مطلب: بهترین قابل حمل کوره برای سال 2020: بالا کوچک گاز و ذغال برقی و بیشتر

D ‘ artagnan

معامله:

لذیذ آنلاین قصاب و خرده فروش ارائه شد 25% off را انتخاب کنید ژوئیه چهارم کالاهای اساسی از جمله Wagyu نوار استیک andouille سوسیس و مرغ ارگانیک مناقصات. این تخفیف به پایان رسید در 9 a. m. PT (ظهر ET) در جولای 2, اما, فروشگاه آنلاین است که هنوز هم به ارزش چک کردن.

در مورد D ‘ Artagnan:

D ‘ Artagnan ارائه شده است کیفیت گوشت به رستوران ها و آشپز خانه برای بیش از 30 سال است. آن را به یک محدوده گسترده ای از انتخاب نادر و کلاسیک قصاب کاهش charcuterie مرغ و شربت خانه اقلام است. اگر شما به دنبال یک showstopper بر سخت بازپرسی کردن از دنده بره یا سخت به پیدا کردن برش از گوشت گاو, D ‘ Artagnan ، این نیز ارائه می دهد 100 ٪ تضمین رضایت با هر خرید.

جام مقدس استیک Co.

معامله:

می خواهم فانتزی برای چهارمین? سفارش 199 دلار در Wagyu استیک از جام مقدس و آن را اضافه کنید دو-بسته امضا Wagyu برگر (18$ارزش) به سفارش شما.

در مورد جام مقدس استیک Co.:

اگر شما به دنبال برای بهترین در گوشت گاو و چند سکه های اضافی برای خرج کردن در چیزهای خوب, اجازه دهید ما به شما معرفی به جام مقدس خط Co. تازه وارد به پایان گوشت-بازی تحویل فروش بهترین آمریکایی مطرح Wagyu با یک نمونه کارها از بالا A5-کلاس, ژاپنی, Wagyu کنندگان در این سیاره است. این شامل ultrarare هوکایدو برف گوشت گاو و محبوب گوشت گاو کوبه. در این سایت شما می توانید از طریق الک کردن آن “مجموعه” مثل ژاپنی Wagyu آمریکایی Wagyu USDA نخست آنگوس سیاه, Akaushi استیک پرواز و Wagyu همبرگر.

جمعیت گاو

معامله:

جمعیت گاو دارای یک ترکیب از چهارم جولای گوشت جعبه برای مطابقت با خدمه خود را به طعم و مزه. مرغ عاشقان می توانید سه رایگان-محدوده کل جوجه برای $44 یا از برو بزرگ و با آماده, مجموعه, کوره جعبه پر از نیویورک نوار استیک, هات داگ, سه نکته کباب و دنده-چشم.

در مورد جمعیت گاو:

جمعیت گاو با هدف “ایجاد یک جایگزین برای زمان گوشت کالا سیستم” و با اتصال مصرف کنندگان را به دقت انتخاب سرپرستی از مزارع کوچک و مستقل مزارع در سراسر جهان است. ارائه طیف وسیعی از گوشت گاو علف خوار و هر دو ژاپنی و آمریکایی Wagyu به گوشت مرغ و آمریکا مطرح بره (گاومیش کوهان دار امریکایی به زودی اضافه خواهد شد). حتی وجود دارد یک انتخاب پایدار غذاهای دریایی, برای کسانی که اشتیاق گشت و گذار و چمن. شما باید گزینه ای را برای جستجو های خاص قطع و یا نوع گوشت یا مزرعه.

مار رودخانه مزارع

معامله:

گیر 2 رایگان پوند از آمریکا Wagyu گوشت و 1 پوند از حق بیمه دلی هات داگ زمانی که شما صرف بیش از $249 مار در رودخانه مزارع. استفاده از کد SPARKS20 به این چهارم جولای معامله است.

در مورد مار رودخانه مزارع:

مار رودخانه مزارع است که یک سرویس اشتراک اما پیشنهاد استثنایی خشک سالخورده نخست وزارت کشاورزی گوشت گاو و آمریکایی Wagyu (فکر می کنم کوبه) شناخته شده برای آن ابری حساسیت و عطر و طعم. گاو پایدار و انسانی مطرح شده در شمال غربی. مار رودخانه نیز ارائه می دهد میراث Kurobuta برکشایر گوشت خوک — یک مورد علاقه در میان سرآشپزها.

پورتر جاده

معامله:

پورتر جاده چند معاملات و جعبه های مخصوص برای چهارم جولای از جمله تابستان جعبه (35 دلار). این شامل 2 پوند از خشک-سن گوشت چرخ, شش خشک-سن گوشت سگ و سه bratwursts — تمام ساخته شده با مرتع مطرح گوشت و عاری از هر گونه پرکننده و یا عطر و طعم مواد افزودنی. آن را خیلی دیر به سفارش در زمان برای حمل و نقل تضمین می رسند شنبه اما کسی که شمارش ؟

در مورد پورتر جاده:

بر اساس در Nashville, پورتر جاده ارائه می دهد کاهش چربی از گوشت گاو, گوشت خوک و مرغ و بره. تمام گوشت گاو مرتع است-مطرح شده بدون هورمون و یا آنتی بیوتیک ها و پورتر جاده با استفاده از شیوه های انسانی به حیوانات اتاق به پرسه زدن. بسته بندی ساخته شده از ذرت-بر اساس فوم بیش از حد, بنابراین شما می توانید با استفاده از آن به عنوان سوخت برای کوره خود را (نابغه!). بسیاری از شرکت گوشت حمل و تازه اما با توجه به قطع برخی از خواهد شد یخ زده. شما می توانید به همان اندازه و یا به عنوان کمی به عنوان شما می خواهید. گزینه ها عبارتند از: نیویورک نوار استیک دنده-چشم و گوشت چرخ کرده بلکه سخت تر برای پیدا کردن کاهش مانند بره T-bone. شما همچنین می توانید از مخلوط جعبه گزینه ها از جمله, همه, گوشت گاو, گوشت خوک و گوشت گاو که هر دو چهار یا هشت هفته و سفارشی به عنوان شما بروید.

استیک اوماها روباز انتخابی

معامله:

اوماها روباز انتخابی استیک’ تابستان بزرگترین کباب پک ($159) باید به شما بیش از برای تحت پوشش یک چهارم جولای جشن. عظیم گوشت جعبه شامل چهار 6-هر اونس sirloins چهار بدون استخوان گوشت خوک لغو احکام صادره ی چهار نفر سینه مرغ بدون استخوان چهار همبرگر 2 پوند گوشت چرخ کرده, 1 پوند گوشت راهنمایی چهار کالباس سوسیس چهار ادم تنومند و بدقواره فرانکها و یک شیشه ادویه.

در مورد استیک اوماها روباز انتخابی:

OG استیک اوماها روباز انتخابی شده است در گوشت تحویل کسب و کار تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید. آن را به یک اولویت برای گوشت گاو علف خوار هر چند هر دو دانه و علف خوار هستند ارائه شده است. اوماها روباز انتخابی نیست تبلیغ آلی گوشت مانند دیگران و یا ارائه اطلاعات زیادی در مورد چگونه حیوانات مطرح شده است اما با تقریبا “100-year-old سنت حق بیمه سالخورده و دست و کمرنگ گوشت گاو و تضمین رضایت” از آن رو به مقدار زیادی به لاف زدن در مورد.

ادامه مطلب: بهترین کباب ابزار شما می توانید خرید در این تابستان

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تست گاز کوره در CNET خانه هوشمند


2:07

مواد غذایی بیشتر پوشش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>