‘پوچ’: پرتغال خشم در حال ترک کردن انگلستان سفر ایمن لیست

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پرتغال ابراز خشم در انگلستان تصمیم به حفظ قوانین قرنطینه برای مسافران آینده از این کشور به رغم انگلستان داشتن بالاتر مرگ و میر.

این کشور را ترک کردن یک لیست از بیش از 50 کشور دولت بریتانیا تلقی می شود امن برای گردشگران داخلی به بازگشت از بدون coronavirus مربوط به محدودیت معنی مردم بازگشت از آنجا را به قرنطینه برای 14 روز.

این خواهد بود که یک عامل بازدارنده مهم برای گردشگران انگلیسی که اختصاص 2.1 میلیون پرتغال بازدیدکنندگان خارجی در سال گذشته دومین بازار پس از اسپانیا.

در یک صدای جیر جیر, پرتغالی وزیر امور خارجه مارک آن را “پوچ” است که پرتغال شده بود به سمت چپ خاموش لیست جدید با وجود انگلستان با داشتن 28 برابر بیشتر تایید مرگ مرتبط با کوروناویروس.

نخست وزیر این کشور را آنتونیو کوستا در ضمن توییتی یک نمودار ظاهر می شود به نشان می دهد که انگلستان به حال تعداد بسیار بالاتر از مورد در هر 100000 نفر جمعیت از پرتغال.


او گفت: “که امن ترین جای برای ماندن ؟ شما در حال خوش آمدید به صرف امن تعطیلات در پرتغال!”

رائول مارتینز رئیس پرتغال هتلداران گفت: “شیوع این بیماری در محیطی لیسبون که در آن وجود ندارد هتل, هیچ توریستی رستوران. از آن شده است ضعیف را به بریتانیا توضیح داد.”

می آید بعد از خیابان داونینگ شد متهم به “shambolic” دست زدن به هوا پل طرح پس از آن در نهایت پرده برداری از یک لیست از مکان های انگلیسی گردشگران داخلی می تواند بازدید بدون نیاز به قرنطینه در روز جمعه.

لیست منتشر شد بدون به طور گسترده ای trailed “چراغ راهنمایی” سیستم رغم آن که وعده داده شده توسط Grant Shapps حمل و نقل, منشی, ساعت قبل در یک مصاحبه رادیویی.

وجود دارد در حال حاضر 73 کشور با معافیت از جمله محبوب کوتاه-مسافت مقصد از جمله اسپانیا و فرانسه و ایتالیا و ترکیه و یونان و قبرس و همچنین مسافت های طولانی مکان از جمله استرالیا, باربادوس, هنگ کنگ, ژاپن, نیوزیلند و ویتنام است.

پرتغال و چین و تایلند و مالدیو و ایالات متحده آمریکا در میان مقصدهای قابل توجه با عدم وجود خود را.

کارگری گفت: دولت عدم مذاکره پل هوایی بود “کیفرخواست از شکست خود برای مقابله با بحران در خانه”.

سایه وزیر حمل و نقل جیم مک ماهون افزود: “کار مانند خانواده ها و کسب و کار بالا و پایین کشور مشتاق هستند برای دولت قرنطینه اقدامات به کاهش می شود اما این ظروف سرباز یا مسافر است.

“اول ما تا به حال قرنطینه که آنها آهسته به پیاده سازی و سپس آنها گفتند که می خواهم انجام تهویه پل. در حال حاضر ما می بینیم یک برنامه اجازه دهید به ساکنان 60 یا بیشتر کشورها به انگلستان بدون هر گونه ترتیبات متقابل.

“این واقعیت که آنها شده اند قادر به مذاکره هوایی پل کیفرخواست از شکست خود برای مقابله با بحران در خانه. آنها بیش از حد آهسته به مستند بیش از حد آهسته به منظور PPE (personal protective equipment) و بیش از حد آهسته به محافظت از کشور ما است.”

خارجی و مشترک المنافع (FCO) منتشر شده یک لیست جداگانه از 67 کشور و منطقه خواهد شد که معاف از آن مشاوره در برابر همه غیر ضروری سفر از شنبه, و آن را آسان تر برای انگلستان گردشگران به تحت پوشش بیمه سفر در حالی که بازدید.

اگر چه FCO شامل بسیاری از مکان ها به نام وزارت حمل و نقل (DfT) در میان کسانی که از دست رفته هستند فیجی موریس و سیشل.

نیز وجود دارد برخی از مقصد که FCO ذکر شده اما DfT نمی مانند کانادا استونی, مالزی, اسلواکی, اسلوونی, سنگاپور و پرتغالی مناطق آزور و مادیرا.

روری بلند, ویرایشگر, از کدام ؟ سفرگفت: گردشگران داخلی نیاز به بررسی دو لیست و برای هر گونه محدودیت در خود کشور مقصد خواهد بود “بگذار برای تفکر این اعلام نشده است از طریق فکر”.

وی افزود: “تلاش دولت برای استراحت و مسافرت های بین المللی محدودیت شده است یک ظرف غذا کامل ترک میلیون ها نفر از مردم با وضوح بیش از اینکه تعطیلات خود را می توانید پیش بروید و کمتر شانس گرفتن پول خود را اگر آنها نمی تواند برود.

“اگر دولت به هر گونه امید از سفر به بالا و در حال اجرا آن باید به فوریت ارائه روشن و منسجم ارشاد در سفر خارجی به درمان توده سردرگمی باعث شده تا کنون است.”

Noel Josephides رئیس تور Sunvil گفت: PA news agency حذف پرتغال از انگلستان قرنطینه-لیست رایگان خواهد “کشتن خود را در فصل اوج” و که تاثیر زیادی اپراتورهای تور مانند و توی Jet2 خواهد بود “کاملا جدی”.

وی افزود: “بسیاری از هتل ها در حال رفتن به رفتن وجود دارد به طور قابل توجهی نرخ بیکاری به دلیل آن است, و آن را کاملا غیر ضروری است.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>