شکنجه قربانی هنوز هم در حال انتظار برای پناهندگی اعطا هفت ماه پس از تقاضای پناهندگی شما پذیرفته

و یک قربانی است که هنوز هم در حال انتظار برای دفتر خانه به کمک اسناد و مدارک اثبات خود پناهندگی بیش از یک سال و نیم پس از بخش پذیرش او باید پناهندگی.

وزیران متهم شده اند نگه داشتن آسیب پذیر و آسیب دیده مردم “در برزخ” بیش از این مورد است که در آن یک قاضی حکم هفت ماه پیش که سری لنکایی مرد خواهد بود “در خطر آسیب” اگر او به کشور خود بازگشت.

30-کسی نمی تواند نام خود را برای محافظت از هویت مدعی پناهندگی در انگلستان در سال 2013 پس از فرار از سریلانکا. او تا به حال بازداشت شده و مورد آزار قرار گرفته و برای بیش از یک سال و در کشور خود را برای کمک و پنهان کردن سلاح برای جدایی طلبان در گروه آزادی Tigers of Tamil Eelam (LTTE) که برادر و پسر عموی بودند.

اگر چه در آن پذیرفته شده در طول قبلی دادگاه که مرد شده بود در معرض بدرفتاری در دست مقامات در سریلانکا او رد پناهندگی بر این اساس که او وارد بریتانیا در سریلانکا گذرنامه و بنابراین نمی خواهد در یک توقف “فهرست”.

اما در نوامبر سال 2019 یک دادگاه تجدید نظر حکم داد که او باید پناهندگی و گفت: آسیب های خود را “بدون شک” به مبلغ شکنجه و که او تا به حال یک “صدا ذهنی و اساس اعتقاد خود را که او می تواند بدرفتاری و شکنجه پس از بازگشت به کشور خود.

قاضی همچنین دریافتند که وجود دارد خواهد بود “به طور قابل توجهی افزایش یافته است” خطر خودکشی اگر مرد بودند برداشته شود.

پس این حکم در دادگاه تجدید نظر مرد دعوت شد توسط دفتر خانه به یک قرار ملاقات برای ارسال اطلاعات بیومتریک در جهت است که او می تواند صادر شود با یک بیومتریک اجازه اقامت (BRP) کارت که با ارائه مدارک و شواهد از حق زندگی و کار در بریتانیا است.

با حضور او در این ملاقات در 24 دسامبر, اما دریافت کرده است هیچ اطلاعاتی از وجود این فرایند معمولا مصرف تا یک ماه. بدون BRP کارت او قادر به انجام کار و یا دسترسی به منافع را ترک کرده است که او قادر به ترک پناهندگی خود را اقامت.

صحبت به مستقلمرد گفت: “زمانی که من در نهایت پناهندگی اعطا سال گذشته من واقعا خوشحال بود. من فکر کردم من در آینده روشن خواهد شد و اما در حال حاضر هنوز هم وجود دارد علامت سوال ذهن من در حال رفتن به عقب. من احساس می کنم در همان وضعیت است.

“من انتظار داشتم که پس از چند هفته آنها را برای من ارسال اسناد و مدارک من. اما در حال حاضر من شکستن. آن بوده است بیش از شش ماه انتظار انتظار انتظار. من واقعا افسرده.

“من می خواهم به حرکت می کند. من نمی خواهم به ماندن در پناهندگی اقامت. من به مطالعه من برای کار من را مجبور به انجام کاری برای آینده من. من نمی خواهم به فکر می کنم به شکنجه من تجربه کرده است. به همین دلیل من می خواهم برای رفتن به جلو اما دفتر خانه قرار داده است من در یک اتاق تاریک دوباره و دوباره. واقعا دلخراش بود. من احساس می کنم نا امید کننده است.”

مرد وکیل استفان Medley-دیلی گفت که باقی مانده در سیستم پناهندگی پس از به رسمیت شناخته شده به عنوان یک پناهنده شد “کاهش” مشتری خود را بازیابی.

“تاخیر در پردازش اجازه تجدید نظر است مربوط در بهترین زمان و با شدت متناقض رویکرد به تصویب رسید. متاسفانه به نظر می رسد که کسانی که آسیب پذیر هستند مانند این موارد که در آن تاخیر بزرگترین,” او گفت:.

“Covid-19 است و تشدید این وضعیت که بسیار شبیه به تاخیر در نظام عدالت کیفری قبل از وجود این بیماری همه گیر.

“این تاخیر ادامه به زور به مردم آسیب پذیر باقی می ماند در خوابگاه نامناسب افزایش هزینه به دولت و تأثیر خود را بازیابی.”

انسان های محلی و MP کار MP دن Carden گفت: او تشکیل شده بود چپ “در برزخ” و قادر به پیدا کردن جایی برای زندگی یا کار و یا پشتیبانی لازم او نیاز به دلیل “تاخیر طولانی مدت” در دفتر خانه.

او افزود: “این نوع عدم قطعیت اغلب ویرانگر نتایج در یک پناهجو سلامت روانی و روابط و توانایی برای کمک به جوامع ما. هل دادن مردم به آستانه فقر است و هیچ راهی برای مقابله با چالش های سیستم پناهندگی و یا ایجاد منسجم جوامع همه ما آرزوی زندگی می کنند.”

دفتر خانه سخنگو گفت: آنها نمی دیدگاهها برای موارد فردی است. آنها اضافه شده: “در طول همه گیر پناهجویان مثل بقیه از جمعیت بریتانیا خواسته شده است به باقی می ماند در داخل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. متقاضیان پناهندگی که خواهد بود در غیر این صورت بی بضاعت ارائه شده رایگان به طور کامل مبله اسکان در حالی که برنامه های کاربردی در نظر گرفته است.

“ما همچنان به تصمیم گیری که در آن ما باید اطلاعات کافی به ما اجازه می دهد تا تصمیم گیری کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>