گارد قدیمی نقد و بررسی در Netflix بکشد: همان داستان قدیمی برای Charlize Theron – CNET


old-guard-netflix-theron-compmainr5

گارد قدیمی آماده برای عمل است.


Netflix

شما لازم نیست به عنوان خوانده شده کمیک که جدید Netflix فیلم اکشن گارد قدیمی است که بر اساس. فقط پنج دقیقه و شما می دانید که به معنای واقعی کلمه همه چیز را که اتفاق می افتد.

با بازی چارلیز ترون در خشم جاده حالت گارد قدیمی در Netflix بکشد جریان جولای 10. آن باز می شود با یک تیم نخبگان از asskickers استخدام توسط سازمان سیا به دزدکی حرکت کردن را به یک خارجی به شبه نظامیان ترکیب — شما می دانید مته: آنها که چیزی که در آن آنها خرچنگ-راه رفتن در امتداد دیوار با تفنگ ماجرا را در مقابل چهره خود را و سپس نوع شلاق در اطراف گوشه. آنها شلیک یک مرد و سپس پایین بدن خود را به زمین در حالی که با اخم به تاریکی. بله گارد قدیمی است و مونتاژ از moldiest پیر اکشن و جاسوسی فیلم کلیشه.

دورویی رهبر می رود در برابر او قوانین خود را برای یک کار در گذشته. مردان با ریش و عینک آفتابی گشاد گشاد راه رفتن را از طریق بازارهای آفریقایی گفتن چیزهایی مانند “بعد از ظهر دیروز محلی” و “آخرین عبور تایید پرسنل در سایت.” Hummers سرعت در سراسر صحرا و سپس ما قطع به لندن جایی که مدیر عامل شرکت در یک hoodie مستقیما از یک کنفرانس مطبوعاتی به پارس “پیدا کردن آنها را!” در برخی از mercs در شیشه ای راهرو. مردم در زره بدن اخم ، آشکار خائن آشکار است.

اگر شما در حال خیریه, شما می توانید استدلال می کنند نویسنده Greg Rucka است اخلال فیلم اکشن استعارههای در یک اسکریپت اقتباس از خود طنز (co-ایجاد شده توسط هنرمند Leandro فرناندز). به دلیل وجود بزرگ, فانتزی, پیچ و تاب: globetrotting مزدوران باید شمشیر است. چرا که آنها frickin’ immortal.

Charlize Theron in The Old Guard

شما فقط می دانم که یکی از این افراد است که در مورد می گویند: “روشن است.”


Netflix

مشکل این است که این گارد را پیچ و تاب و واقعا نمی پیچ و تاب و عمل است. سلاح سرد و pirouetting, ترون را ضد گلوله badass واقعا نمی هر گونه مختلف از John Wick یا خود را شیک قاتل در اتمی ورزش. این identikit بد مدیر عامل می تواند مستقیما از زهر یا خون. عمل است که نرم و صاف و سریع, اما شما آن را دیده ام همه از یک میلیون بار قبل از. چگونه می تواند چیزی با این مقدار CGI خون ترشح می شود بنابراین بدون خونریزی? ما واقعا قرار است به هیجان زده در مورد یک قهرمان شکست ناپذیر wading را از طریق یکی دیگر جمعیت از بیچهره stuntmen در tactical gear?

من می دانم من می دانم که آن را خنگ B-فیلم سرگرمی. اما جرم و جنایت واقعی است, این یکی از آن دسته از طرفداران که در آن backstory waaaay جالب تر از آنچه که بر روی صفحه نمایش. مختصر فلش بک و عبور اشاره اشاره در تاریخ جادوگران در آهن تابوت و یک جفت از رقیب صلیبیون که در حفظ و کشتن هر یک از دیگر تا زمانی که آنها سقوط در عشق است. که برای تلفن های موبایل بسیار جذاب.

old-guard-netflix-theron-tog-00826-2019-05-21-as-rc2

این کاربر Layne چراغ شعله ابدی.


Netflix

باید منصفانه گارد می کند سعی کنید به بسته برخی عاطفی پانچ میان hackneyed عمل است. پس از یکی دیگر از چرخش تفنگ فو دنباله برگ مرده SWAT بچه ها littering طبقه, مدیر Gina Prince-Bythewood نگه می دارد دوربین طولانی در Theron چهره او به عنوان اندیشد بی پایان وحشت از گسترش زندگی است. هر یک از فنا ناپذیر قهرمانان چهره درد جاودانگی در راه خود را, و تنوع این گروه و تجربه خود را تکان دهنده است. این منجر به این فیلم بیشتر واقعا احساسی لحظه به مروان Kenzari ارائه یک سخنرانی پس قلبی آن را تقریبا به تنهایی افزایش این فیلم بالاتر از دیگران در نوع خود است.

همچنین نگاه کنید به: 50 بهترین تلویزیون نشان می دهد به تماشای Netflix

عاطفی معضل ابدیت مشکلات آخرین جذب به صفوف, بازی های برگزار شده توسط این کاربر Layne. لین شخصیت را فراهم می کند یکی از معدود جذاب و شگفت انگیز لحظات در فیلم زمانی که ترون دست او یک تفنگ. بدیهی است که هر فیلم یک لحظه که در آن فیلمنامه نویسی نرم افزار درج یک سقوط-بین قهرمانان-که خواهید بود “عدم تماس” بخشی از کلاسیک سفر قهرمان-اما به طور کلی تمایلی استخدام می آید به آغوش رستگاری خشونت ها در پایان. در اینجا برای جذاب لحظه به نظر می رسد مانند قهرمان ما رد خشونت راه انصراف از عمل فیلم به عنوان یک مفهوم است. حالا که بزرگ خواهد بود براندازی.

بدیهی است این آخرین نیست. ما به زودی به کسب و کار به طور معمول با دوبار ضربه زدن بچه ها در بلکلوا و ارائه سخنرانی در مورد حرمت زندگی در حالی که در همان زمان معمولی قتل عام ده ها پس از ده ها تن از بچه های تصادفی.

آره, شما می دانید مته. گارد قدیمی نیمه سرگرم کننده است. اما اغلب آن را همان قدیمی همان قدیمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>