در مسجد حضرت رسول قرائت ترتیل: زن داعش حامی گذشت بیش از یک توطئه بمب گذاری در کلیسای جامع سنت پل

یک زن حامی داعش که رسم به بمب گذاری در کلیسای جامع سنت پل و دیگر لندن اهداف نیز محکوم شده است برای زندگی.

در مسجد حضرت رسول امیره قرائت ترتیل یک مسلمان تبدیل شد که قبلا شناخته شده به عنوان میشل Re خواست تماس آنلاین به جا کردن دو کیسه با مواد منفجره.

اما مردم او بودند به کمک به او آماده شدن برای حمله بودند مخفی افسران پلیس نما به عنوان یک ازدواج جهادی و شوهر بود و او در ماه اکتبر بازداشت شده قبل از طرح می تواند انجام شود.

37 ساله و مادر از هیز در غرب لندن پلیس گفت که او تا به حال الهام گرفته شده توسط داعش برای بمب گذاری که به کشته شدن حدود 300 نفر در سریلانکا.

حمله زده کلیساها و هتل ها در عید پاک یکشنبه 2019 و شیخ گفت: او می خواست به کوه خود حمله در هر دو عید پاک یا کریسمس, جنش مسیحی جشنواره است.

او تا به حال پیش نویس تعهد و وفاداری به داعش در صورتی ارسال آن توجه داشته باشید که او با یک افسر مخفی شد و با توجه به ساخت یک ویدیو منتشر شود بعد از “شهادت”.

شیخ زندانی بوده برای زندگی با حداقل مدت 14 سال این حمله را طرح و با توجه به همزمان هشت سال حکم زندان برای انتشار تروریستی انتشارات.

صدور حکم او در روز جمعه آقای عدالت Sweeney گفت که او برنامه ریزی بمب گذاری پس از جلوگیری از سفر برای دیدار با یک شخص حامی داعش در هلند و پیش از پیوستن به “خلافت” در سوریه است.

“شما تصمیم شما می تواند بهتر از انتقام در این کشور برای آنچه که میسازیم [کافران] انجام داده بود,” او اضافه شده است.

“شما شناسایی کلیسای جامع سنت پل به عنوان محل شما می خواهم به هدف گفت: شما می خواستم بسیاری از مردم به مرگ است که آن را بهترین فرصت های زندگی خود را … شما برنامه ریزی برای کشتن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است و نابود کردن کلیسای جامع در این فرآیند است.”

قدیمی بیلی شنیده ام که شیخ برنامه ریزی برای اقامت در یک هتل در نزدیکی سنت پل و کارخانه یک بمب وجود دارد پنهان در داخل یک صورتی های.

او سپس به کلیسای جامع پوشیدن یک کوله پشتی حاوی بمب دیگری که او را ترک وجود دارد و یک جلیقه انتحاری.

شیخ گفت: undercover افسران او می خواست به منفجر کردن هتل و کلیسای جامع بمب از راه دور, قبل از رفتن به ایستگاه لوله و باد خودش.

خواهد بود-تروریستی در ابتدا گفت که او می خواست به استفاده از اسلحه بود اما نمی توانند برای به دست آوردن یک دست زن مخفی افسر دو کیسه به بار با مواد منفجره.

“من می خواهم بمب [sic] و تا وقتی که شلیک مرگ,” او نوشت: در پیام های آنلاین. “اما در صورتی که امکان پذیر نمی کنم راه دیگری. کمربند یا هر چیزی. من فقط می خواهم یک مقدار زیادی به مرگ است. ان شاء الله [به خواست خدا].”

او گفت: این طرح که “بهترین فرصت زندگی من” و توضیح داد که چگونه او می تواند قرض گرفتن دخترش را غیر اسلامی لباس در تلاش برای اجتناب از سوء ظن است.

شیخ انجام خصمانه شناسایی در کلیسای جامع سنت پل در ماه سپتامبر با ارسال یک عکس گرفته شده در زیر آن معروف گنبد به یک افسر مخفی با عنوان: “در زیر این گنبد من می خواهم برای قرار دادن بمب. این مرکز از کلیسا.”

شیخ گفت: وجود توجه کمی از امنیت طی این بازدید که حدود یک ساعت به طول انجامید گفتن یک افسر مخفی: “من واقعا فکر کردم آن ممکن نخواهد بود. اما از آن آسان است.”

او التماس کرد گناه را به آماده سازی اقدامات تروریستی و انتشار تروریستی انتشارات.

یک پیام متنی ارسال توسط در مسجد حضرت رسول شیخ به یک افسر مخفی در مورد نیت خود به بمب گذاری در کلیسای جامع سنت پل در لندن (Metropolitan Police)

قرائت ترتیل اصلی بود اپراتور از حامیان داعش’ کانال به نام “Greenb1rds” در رمزگذاری Telegram برنامه که به نام حملات در سراسر جهان است.

او gloated به مخفی افسران در مورد چگونه پوستر او تا به حال ساخته شده بودند گزارش شده توسط رسانه های جریان اصلی اخبار و ساخت ترتیبات برای کسی که به بیش از کانال پس از مرگ او.

او گهگاه مطرح شده به عنوان یک مرد در تلگرام به طوری که نیروهای جهادی خواهد بود به احتمال زیاد به تعامل با او, او گفت:.

پلیس شروع به تحقیق شیخ پس از آنها مانع از پرواز به آمستردام برای دیدار با همسر یک به اصطلاح “شهید” در ماه اوت و تصرف او دستگاه های الکترونیکی در فرودگاه لوتن لندن.

فرمانده ریچارد اسمیت رئیس پلیس شهری را در مبارزه با تروریسم فرماندهی گفت: ماموران راه اندازی یک مخفی پلیس عملیات afer کشف نقش خود را در Greenb1rds کانال.

“ما مشخص نیست و تنها او ایجاد و به اشتراک گذاری تروریستی وحشتناک مواد, اما او نیز در حال برنامه ریزی یک حمله در خاک انگلستان,” او اضافه شده است.

“بر اساس آنچه که در تعیین آن روشن بود او تا به حال بسیار نیت واقعی برای کشتن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان او می تواند در سنت پل و در هتل.”

بن نیوتن برای دفاع ادعا کرد که او تا به حال توسعه یافته “پا” و نمی خواهد که از طریق رفته با بمب گذاری.

یکی از دو کیسه که در مسجد حضرت رسول شیخ به یک افسر مخفی برای تبدیل به بمب (Metropolitan Police)

“خاص این عمل تروریستی هرگز در واقع اتفاق افتاده است” او به دادگاه گفت.

اما قاری ثبت شد در یک تماس تلفنی بعد از آن جلسه گفت این ادعا تا به حال شده است یک “دروغ بزرگ” است و او را به انجام این حمله است.

داعش از حامیان دستور دفاع وکیل مدافع به قاضی که او چه گفت و این که “او نیت نداشته مشکلاتی روبرو شد”.

عدالت Sweeney گفت: شیخ قبلا “به دنبال منحرف کردن” مسئولیت این طرح را بر روی مخفی افسران پلیس و سلامت روان و سوء مصرف مواد مخدر مسائل.

“من در حال حاضر رسیده مطمئن نتيجه در همه اصل مدرکی که ادعای خود را از شک و تردید به پلیس و دیگران دروغ بود که قصد خود را به حال شده است و باقی مانده قوی در سراسر,” او اضافه شده است.

دادگاه شنیده شیخ بود و به اسلام گروید و در سال 2007 پس از اینکه تحت تاثیر محبت های محلی و خانواده های مسلمان.

اما او بعدا تبدیل شد به طور فزاینده ای سرخورده از آنچه او را دیدم به عنوان مساجد نسیم نسخه از اسلام و “مشتاق بود برای به رخ کشیدن” در مورد افراطی تبلیغ او نوشته شده آنلاین.

شیخ شد با اشاره به جلوگیری از ضد افراط گرایی برنامه سه بار در بین ماه های آگوست تا سپتامبر 2016 و 2017 اما “رها” شد و اختصاص یک مداخله ارائه دهنده.

Counter-terror پلیس گفت: ماموران ساخته شده “تلاش های متعدد” به تعامل با او و این که او خود را نشان می دهد فعالیت های آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>