هیچ “بهترین راه” برای پایان مستند افسر ارشد پزشکی می گوید پیش از بارها بازگشایی

وجود ندارد “کامل” راه را برای بازگشایی اقتصاد بریتانیا پس از coronavirus مستند افسر ارشد پزشکی گفت: – به عنوان بوریس جانسون خواستار عمومی به “لذت بردن از تابستان با خیال راحت”.

صحبت کردن در یک خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه پیش از بازگشایی بارها پروفسور کریس Ersin گفت: دولت پیاده روی “مسیر باریک”.

“هر دو طرف از این مسیر است که ما در هستند خطرات وجود دارد. و ما می رویم به مشکلات بهداشتی و اقتصادی مشکلات, مطمئن,” او گفت:.

افسر ارشد پزشکی افزود: “هیچ زمان مناسب وجود دارد, هیچ, کامل, دقیق, راه برای انجام آن است.

“آنچه این تلاش برای تعادل به عنوان بهترین ما می توانیم در راه است که باعث می شود این امکان را برای جامعه به عنوان نزدیک که ممکن است به حالت عادی در حالی که زندگی در کنار این ویروس که ما باید برای ادامه به انجام.

“این ویروس این است یک راه طولانی از بین رفته اند. اما آن است که نمی تواند برای یک زمان بسیار بسیار طولانی.”

در همان جلسه نخست وزیر گفت که “دریغ نکنید در میزنه روی ترمز و reimposing محدودیت” اگر موارد شروع به افزایش دوباره. اما او پیشنهاد اقدامات می تواند محلی در طبیعت به در لستر.

“من نمی خواهم به تمام بارها در همه اگر ما بیشتر شیوع” او گفت:.

“من نمی خواهم به عقب بر گردیم به یکی دیگر از ملی مستند از این نوع. ما می خواهیم برای مقابله با محلی شیوع محلی مستند اقدامات است.”

اما نخست وزیر حاضر به کشیده شود بر آنچه او از پدرش شکستن توصیه های سفر به پرواز به ویلای خود را در شمال یونان – و دوباره در دفاع از دومینیک Cummings.

“دورهام پلیس روشن ساخته است آنها به دنبال آن گفت:” این جلسه.

“من آن را یک عمل طبیعی است و به نظر در حرکات و اعمال از خانواده من است.

“هنگامی که شما نگاه کنید چه انگلیسی عمومی انجام داده اند بیش از سه ماه گذشته است و فوق العاده تلاش به دنبال هدایت کنید و این چیز تحت کنترل است.

“مردم با هم کار کرده اند و انجام می شود کاملا قهرمانانه ، ما باید برای نگه داشتن آن در حال حاضر.”

اخراج او از نگرانی به دنبال یک هشدار از مستقل مشاوران علمی که کسانی که نزدیک به نخست وزیر بارها و بارها شکستن قفل شد و با به خطر انداختن همه گیر پاسخ.

پروفسور استفان Reicher یک متخصص برجسته در جمعیت روانشناسی در دانشگاه سنت اندروز که نشسته بر مستقل حکیم کمیته گفت: ارائه در روز جمعه که سفرهای خواهد آن را سخت تر برای بازسازی اعتماد است.

“حتی در خانواده جانسون, من فکر می کنم ما می توانیم اجازه می دهد که نخست وزیر است و نه پدر او حافظ. من مطمئن هستم که او می تواند خود را کنترل رفتارهای,” او گفت:.

“با اینحال این موضوع از اعتماد بسیار مهم است و در واقع این مسئله نشان می دهد که در برخی از راه های اعتماد مهم تر است برای پذیرش در این مرحله از تحت مستند. این ارقام نشان می دهد که فرسایش تضعیف اعتماد مردم تمایل به استفاده از آزمون-ردیابی-منزوی و پشتیبانی سیستم و به طور خاص به اطلاعات مربوط به خود را به مقامات.

“یکی از بهترین راه های تضعیف اعتماد است که مفهوم وجود یک حکومت و یک قانون برای ما. این تقسیم ما از مقامات و شکی نیست که این تاثیر می گذارد که ادراک در دقیقا به همان شیوه که کامینگز امر را انجام داد و در بهترین آن مفید نیست. شما نیاز به بازسازی اعتماد و در چنین وضعیت فرار من فکر می کنم همه مسئولیت را به مطمئن شوید که آنها نمی تضعیف اعتماد است.”

آقای جانسون گفت: یک شمع می تواند روشن در خارج هیچ 10 روز شنبه به مناسبت گرامیداشت روز همه کسانی که مرده بود در شیوع این بیماری تا کنون. او همچنین انتظار می رود به میزبان پزشکان از بیمارستان NHS که زندگی او را نجات داد در خیابان داونینگ باغ.

دولت جدید “لذت بردن از تابستان با خیال راحت” شعار استفاده شده توسط بوریس جانسون است که تبدیل به یک ملی اطلاعات مبارزه با خود تلویزیون آگهی. وزیر بهداشت مت Hancock گفت: اجتماعی فاصله باید به دنبال “یا ویروس باز خواهد گشت”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>