یخ در ادمونتون را Terwillegar rec مرکز بخشی از Oilers NHL hub شهرستان پیشنهاد

انتظار می رود که ادمونتون و تورنتو خواهد بود به نام NHL hub شهرستانها ظرف چند روز آینده.

“اگر ما در حال انتخاب من واقعا بر این باورند که Edmontonians به دست آورده که این پیروزی” ادمونتون شهردار همین Iveson گفت.

ادامه مطلب: NHL را انتخاب کنید ادمونتون, تورنتو به عنوان دو نهایی hub شهرستان میدارد: گزارش

در حالی که هیچ تایید شده توسط NHL Oilers را تایید کرده اند به اخبار جهانی است که اگر ادمونتون انتخاب شده است Terwillegar جامعه مرکز تفریح و سرگرمی همراه با مرکز شهر جامعه عرصه و راجرز محل استفاده خواهد شد در مرکز شهر حذفی سناریو. بازیکنان خواهد بود bused و از غلطک.

“آنچه ما میدانیم این است که Terwillegar است که محل مورد نظر به دلیل آنچه در آن ارائه می دهند از نظر چهار مستمر پد, اما ما نمی اتو کردن جزئیات” موقت شهرستان manager آدم Laughlin گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

NHL هدف حفظ COVID-19 کردن یخ

NHL هدف حفظ COVID-19 کردن یخ

با بسیاری هنوز هم در هوا کسانی که با استفاده از یخ بر روی صورت روزانه در حال آماده سازی برای تغییر در روال زندگی شان است.

“من امیدوارم و پیش بینی است که آنها می آیند تا با یک واقعا خوب فرمول و تعادل را به جای همه از آنجا که در نهایت این شهر ما و ما می خواهیم به استقبال تیم NHL اما ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که فرزندان ما جوانان ما و شهروندان ما در حال مراقبت از” استیو Serdachny صاحب Serdachny Powerskating & هاکی گفت.

سابق تانکر اندرو Cogliano هیجان زده در مورد این ایده از NHL در ادمونتون.

“من فکر می کنم در حال حاضر بازیکن خواهد شد در حال حاضر مشاهده آب و هوا و ادمونتون مانند بسیاری از شهرهای کانادا هستند مکان های زیبا در تابستان” Cogliano گفت.

NHL امیدوار است شروع به اردوگاه های آموزشی پیش از پلی آف در ژوئیه 10.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>