Huawei به ارمغان می آورد بارگذاری رقیب پیچ به آن AppGallery فروشگاه – CNET


p1000147-lowresflat

Huawei AppGallery بیش از هزاران نفر از برنامه های.

ایان Knighton/CNET

سال گذشته Huawei روشن شده beefing تا آن اختصاص داده شده AppGallery است که رقیب خود را به فروشگاه برنامه اپل و گوگل بازی. در این هفته است حیاتی جدید علاوه بر این به گفته افراد آشنا با این پروژه در قالب پیچ اول آن سوار-نقطه برنامه که در خدمت بازار اروپا است.

پیچ و مهره های یک استونی مبتنی بر سوار-نقطه شرکت که به سرعت به دست آوردن کشش در کشورهای اروپایی از جمله در لندن که در آن سپردن یک شهرت برای بودن یک جایگزین ارزان تر برای بارگذاری. آن ارائه شده متفاوت است از کشوری به کشور اما شامل دوچرخه اسکوتر و بر روی تقاضا از ماشین سواری با تحویل مواد غذایی نیز به مجموعه اضافه شود و در تاریخ بعد.

علاوه بر این از پیچ به AppGallery خواهد بود یک مزیت به Huawei می باشد که در حال حاضر بارگذاری در فروشگاه برنامه خود را. از آنجا که دولت ایالات متحده تجارت ممنوعیت به اجرا در آمد سال گذشته جلوگیری از Huawei از قرار دادن سرویس های گوگل در گوشی های خود از جمله Google Play store این شرکت به دنبال تبدیل شدن به طور فزاینده ای خود به اندازه کافی از نظر نرم افزار. این به معنای تلاش برای اطمینان از فروشگاه برنامه خود را که پشت در راه اندازی 2018 ارائه می دهد محبوب ترین برنامه های موجود در سیستم عامل های دیگر و یا حداقل قوی جایگزین بازیکنان اصلی.

یک کلید به عنوان مثال از این است که در اینجا WeGo نقشه است که به خوبی تثبیت رقیب برای هر دو اپل و Google Maps است که در اصل توسعه یافته توسط نوکیا برای ویندوز فون در سال 2013 است. این AppGallery همچنین در حال حاضر ارائه می دهد برخی از کلید برنامه های شبکه های اجتماعی از جمله وایبر, تلگرام, Infinite, Tinder, زوم, Badoo. آن را هنوز هم ارائه نمی Facebook, WhatsApp و Instagram اما دیگران وجود دارد راه های گرفتن این خود Huawei device.

Huawei در حال حاضر سوم محبوب ترین گوشی این برند در اروپا پس از سامسونگ و اپل و در ماه مارس بار مالی شناسایی پیچ و مهره به عنوان سومین سریعترین رشد شرکت در اروپا است. بودن در Huawei AppGallery باز می شود تا یک کل بازار جدید برای پیچ و مهره مشتریان در حالی که برای Huawei داشتن پیچ در هیئت مدیره به ارمغان می آورد ضروری خدمات به فروشگاه خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>