چین گفته است آن را “مسئول اقدامات” اگر بوریس جانسون دولت فشار رو به جلو با طرح خود را به سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان این شانس را به حل و فصل در انگلستان است. وزارت خارجه چین ادعا کرد که این پیشنهاد را نقض موافقت نامه های قبلی.

به عنوان پکن چهره محکومیت بین المللی برای تحمیل یک جدید قانون تامین در شهرستان, نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون پیشنهاد دولت او ممکن است به دنبال بریتانیا در ارائه ویزا برای هنگ کنگ شهروندان است.

آن را به عنوان آمد سنای آمریکا تصویب لایحه اعمال تحریم مقامات چینی و هر دلار هنگ کنگ واحدهای پلیس برخورد با معترضان. چین وزارت امور خارجه هشدار داد “قوی اقدامات متقابل” در برابر ما اگر این لایحه به قانون تبدیل می گردد.

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده از تظاهرات در هنگ کنگ و بین المللی در واکنش به چین را به اعمال جدید امنیت ملی قانون در نیمه خودمختار سرزمین است.

چین اروپا و آمریکا مسئول اقدامات ” اگر بریتانیا ‘دخالت’ در هنگ کنگ

چین گفته است که ذخایر “حق به مربوط اقدامات” اگر انگلستان هل رو به جلو با طرح خود را به سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان این حق را برای حل و فصل در کشور است.

بوریس جانسون متهم پکن از یک “روشن و جدی نقض” از آن معاهده با انگلیس با تحمیل یک مقدار-انتقاد امنیت ملی قانون در قلمرو و گفت: معرفی یک مسیر برای افراد مبتلا ملی بریتانیا (خارج از کشور) (BNO) وضعیت برای درخواست ویزا برای زندگی و کار در انگلستان و درخواست برای شهروندی است.

در پاسخ سفارت چین در انگلستان گفت: این حرکت خواهد بود در نقض “حقوق بین الملل و هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین الملل”.

یک بیانیه گفت: “ما قویا مخالفت با این و حق را مسئول اقدامات است. ما مصرانه از انگلیسی سو به مشاهده عینی و نسبتا امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ احترام موضع چین و نگرانی خودداری از دخالت در هنگ کنگ امور در هر راه است.”

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه احضار سفیر جمهوری مردم چین لیو Xiaoming به یک جلسه با دائم در سر سیمون مک دونالد.

Sir Simon است گفت: به گفته او اعمال قانون نقض چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که به منظور صاف انتقال زمانی که خاک تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997.

انسان مجموعه ای است برای ترک بریتانیا’ برگزار شد به ظن سلاح سرد هنگ کنگ افسر پلیس

هنگ کنگ بازداشت یک مرد در شهرستان فرودگاه بنا به گزارش مجموعه به ترک در لندن-محدود پرواز ظن از سلاح سرد یک افسر پلیس در جریان تظاهرات در سراسر قلمرو جدید قانون تامین, مقامات گفت.

حدود 370 نفر دستگیر و پس از چهار تظاهرات در برابر قانون بودن اعمال شده توسط چین به محدود کردن فعالیت های اطراف آن تظاهرات ضد دولتی شده اند که در حال انجام پس از ماه ژوئن سال گذشته است.

ده بودند به اتهام نقض امنیتی جدید قانون برخی از آنها در اختیار داشتن متعلقات که حمایت هنگ کنگ استقلال.

قانون را به اثر در سه شنبه شب و قانون شکنان secessionist, خرابکارانه و تروریستی و همچنین هر گونه تبانی با نیروهای خارجی وقتی که می آید به دخالت در این شهرستان در امور.

ما در آسیا ویرایشگر آدم Withnall آخرین در تظاهرات.

تبلیغات

استرالیا ممکن است ارائه پناهگاه امن برای ساکنان هنگ کنگ

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز پنج شنبه حاکی از دولت او ممکن است به دنبال بریتانیا در ارائه ویزا برای هنگ کنگ شهروندان پس از چین تحمیل امنیتی جدید قانون در شهر است.

موریسون گفت: حوادث در هنگ کنگ بودند مورد و دولت استرالیا شد “آماده به گام تا و ارائه پشتیبانی”.

پرسید: اگر استرالیا را در نظر ارائه پناهگاه امن به هنگ کنگ, مردم, مشابه برای بریتانیا گفت: “ما با توجه به بسیار فعالانه در این طرح که از من خواسته بود به جلو آورده چند هفته پیش و لمس نهایی خواهد بود و کسانی که آنها را به زودی خواهید بود در نظر گرفته شده توسط دولت برای ارائه فرصت های مشابه.”

موریسون را ارائه نمی دهد, جزییات پیشنهادات.

استرالیا روابط با چین شده است تیره و تار پس از کانبرا خواستار تحقیقات بین المللی به منبع coronavirus.

 

استرالیا PM اسکات موریسون (EPA)

چین می تواند در جلوگیری از هنگ کنگ از ساکنان مهاجرت به انگلستان اذعان وزیر امور خارجه

کمی می تواند انجام شود توسط بریتانیا به “نیروی امنیتی” چین اگر آن را تلاش برای جلوگیری از هنگ Kongers از آمدن به انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گفته است.

تا سه میلیون نفر از این مستعمره سابق بریتانیا ارائه شده مناسب برای حل و فصل در انگلستان و در نهایت درخواست برای شهروندی پس از پکن تحمیل یک بحث امنیت ملی قانون است.

اما دومینیک Raab گفت که اگر پکن در تلاش برای متوقف کردن مردم با ملی بریتانیا (خارج از کشور) وضعیت از ترک هنگ کنگ وجود دارد خواهد بود که می تواند انجام شود توسط انگلستان است.

او گفت: ITV را Peston برنامه: “در نهایت اگر آنها به دنبال از طریق چیزی شبیه به آن وجود دارد خواهد بود که ما می تواند انجام دهد به نیروی امنیتی آنها است.

“من نمی خواهم به طور ساده و بی تکلف در مورد این: من فکر می کنم ما باید واقع بینانه. اما من فکر می کنم که چین به عنوان افزایش عضو برجسته جامعه بین المللی است که حساس به ریسک اعتباری در تمام این اما به وضوح به اندازه کافی نیست که آن را ندارد اقدام به هر حال.

“وجود دارد دیپلماتیک اهرم وجود دارد راه های دیگر که ما می تواند به متقاعد کردن چین به طور کامل پیاده سازی یا امنیت ملی قانون و یا برخی از اقدامات تلافی جویانه شما صحبت کردن در مورد. اما در نهایت ما نیاز به صداقت است که ما قادر نخواهد بود به زور به چین اجازه می دهد تا BN(O)s برای رسیدن به بریتانیا است.”

‘شعله آزادی ارزشمند است’ می گوید وزیر در هنگ کنگ

“شعله آزادی” است گرانبها و انگلیس انجام خواهد داد هر آنچه که مورد نیاز است برای حمایت از مردم هنگ کنگ پس از چین معرفی جدید امنیتی یک کاربر انگلیسی گفت: در روز پنج شنبه.

“ما در کنار مردم هنگ کنگ” تاریخ و وزیر سیمون کلارک گفت که اخبار آسمان.

“شعله آزادی بسیار گرانبها است و ما ساخته شده را تضمین می کند به کسانی که ما را ترک هنگ کنگ و بنابراین ما انجام خواهد داد هر آنچه مورد نیاز است که در قدرت ما به مطمئن شوید که این را تایید کرد.”

تبلیغات

چین نام رئیس جدید جدید هنگ کنگ امنیت ملی کمیته

چین کابینه منصوب کرده است اریک چان به عنوان رئیس جدید هنگ کنگ امنیت ملی کمیته رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش روز پنج شنبه.

انتصاب چان به عنوان دبیر این کمیته برای حفظ امنیت ملی از دلار هنگ کنگ منطقه ویژه اداری بر اساس یک نامزدی توسط هنگ کنگ اجرایی کری لام در این گزارش گفت:.

ما خانه عبور چین از تحریم در پاسخ به هنگ کنگ قانون

مجلس نمایندگان آمریکا به اتفاق آرا تصویب یک لایحه که تحمیل تحریم مقامات چینی درگیر در جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است.

این لایحه را مجازات خواهد کرد هر بانک است که انجام کسب و کار با یک لیست از ارشد مقامات چینی درگیر در هنگ کنگ امور و همچنین اهداف واحدهای پلیس در هنگ کنگ است که باید با برخورد با معترضان بیش از 13 ماه گذشته از ناآرامی در شهرستان.

این لایحه در حال حاضر به تصویب مجلس سنا اما در حال حاضر به عقب می رود به مجلس پس از برخی از تغییرات ساخته شده بودند. سنا می تواند برگزاری یک دوم رای به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه قبل از این لایحه ارسال شده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای تایید و یا وتو کند.

قضات اختصاص به موارد امنیتی سیاسی نیست, می گوید: هنگ کنگ رئیس دادگستری

هنگ کنگ رئیس دادگستری گفت: قضات منصوب به موارد زیر قلمرو جدید امنیت ملی قانون خواهد بود منصوب بر اساس قضایی و حرفه ای و با کیفیت و نه از سیاست.

در نادر بیانیه جفری کارشناسی ارشد گفت: تعیین قضات به مواردی خواهد بود که تنها به عهده قوه قضائیه ظاهرا به دنبال کاستن ترس است که قضات برای امنیت ملی موارد می توان برداشت توسط هنگ کنگ رهبر کری لام.

کارشناسی ارشد گفت: قضات برای امنیت ملی مواردی خواهد بود که بر اساس انتخاب قضایی و حرفه ای و با کیفیت و نه ملاحظات سیاسی.

“قضات از تابعیت خارجی هستند مستثنی نیست. آنها به صراحت مجاز به منصوب شود به عنوان قضات در هنگ کنگ” Ma گفت.

تبلیغات

چین با هشدار نسبت به عواقب اگر انگلستان ارائه می دهد اقامت برای شهروندان هنگ کنگ

چین روز پنجشنبه گفت که بریتانیا را تحمل عواقب هر گونه حرکت در آن زمان به ارائه هنگ کنگ شهروندان یک مسیر برای حل و فصل در انگلستان است.

چین این سایت متعلق به حق عمل در برابر بریتانیا بر این موضوع سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: روزانه یک جلسه بدون در نظر گرفتن آنچه که مقابله با پکن ممکن است.

یک سخنگوی چین سفیر انگلستان لیو Xiaoming گفت: در بیانیه ای که در سفارت وب سایت در اوایل روز پنج شنبه این خواهد بود نقض توافق نامه های موجود بین دو کشور.

“آن را روشن ساخته … که همه چینی هموطنان ساکن هستند اتباع چینی که آیا یا نه آنها در حال دارندگان انگلیسی, وابسته به سرزمین های شهروندان گذرنامه و یا ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه” سخنگوی گفت.

“اگر بریتانیا جانبی باعث می شود یک طرفه تغییرات مربوطه عمل آن را نقض موقعیت خود را و تعهدات و همچنین قوانین بین المللی. ما بصورتی پایدار و محکم در مخالفت با این حق به مربوط اقدامات است.”

امنیت ملی قانون ‘Orwellian’, می گوید: پروردگار Patten

آخرین, انگلیسی, فرماندار هنگ کنگ خداوند Patten مورد انتقاد قرار گرفته است آنچه که او خواستار “قلدری و بی شعور” رفتار با چین است.

“آنچه در واقع اتفاق افتاده است کامل بیش از تبدیل از کل مفهوم “یک کشور دو سیستم”, از درجه بالایی از خودمختاری از هنگ کنگ گفت:” از امنیتی جدید قانون.

“تمام شده است که اوراق و آن جایگزین شده است که توسط یک نوع Orwellian قانون … راست از سال 1984 که قادر است چین به تعریف چیزهایی مانند فتنه و تجزیه و تبانی با دشمنان خارجی در راه آن می خواهد و حتی مردم را در دادگاه به سرزمین اصلی چین است.”

تایوان توصیه به شهروندان برای جلوگیری از هنگ کنگ پس از قانون جدید

تایوان شهروندان باید به جلوگیری از غیر ضروری گذر طریق و یا بازدیدکننده داشته است به هنگ کنگ ماکائو یا سرزمین اصلی چین پس از عبور از جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ ارشد تایوان رسمی دولت گفت: در روز پنج شنبه.

تایوان عملا کنسولگری در هنگ کنگ ادامه خواهد داد به کار چیو Chui-Cheng معاون تایوان به سرزمین اصلی امور شورای خبرنگاران – تشریح قانون جدید به عنوان “ظالمانه ترین در تاریخ”.

تایوان دولت گفت: آن را دریافت بیش از 180 پرسش از مردم در هنگ کنگ در اولین روز از افتتاح دفتر جدید راه اندازی برای کمک به هنگ Kongers.

تبلیغات

ژاپن, مشاهده وضعیت با ‘علاقه’

ژاپن در حال تماشای حوادث در هنگ کنگ با “علاقه” خود را رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: در روز پنج شنبه.

Suga افزود که ژاپن را از نزدیک کسب و کار و روابط با هنگ کنگ مستقر در هنگ کنگ “یک کشور دو سیستم” اداره.

به گزارش ژاپن تایمزتوکیو است “گرفتار در معضل” در مورد این مسئله از آن است مشتاق برای بهبود روابط با چین است.

این روزنامه می گوید چین و ژاپن روابط شده است به طور پیوسته بهبود پس از هر دو کشور توافق کردند که به “کنار گذاشتن” اختلاف ارضی بر جزایر Senkaku در شرق دریای چین.

بازداشت مرد پردازنده Cathay اقیانوس آرام پرواز به لندن’

بیشتر در حال حاضر در بازداشت 24 سال در هنگ کنگ فرودگاه اوایل روز پنج شنبه به ظن چاقو یک افسر در جریان تظاهرات علیه جدید امنیت ملی قانون است.

پلیس تا به حال ارسال شده تصاویر در توییتر از یک افسر با خونریزی بازوی گفت: او با چاقو توسط “تظاهر برگزاری اشیاء تیز”. مظنون فرار کرد در حالی که تماشاگران ارائه کمک به پلیس گفت:. یک سخنگوی پلیس نمی تواند تایید کند که آیا او از ترک هنگ کنگ و یا کار در فرودگاه.

رسانه های محلی با استناد به منابع بی نام گفت: مظنون بود پردازنده Cathay اقیانوس آرام پرواز به لندن به دلیل ترک حدود نیمه شب. یک شاهد گفت: سه پلیس وسایل نقلیه سوار به سمت دروازه به عنوان یک Cathay Pacific هواپيما آماده خود را به پرواز و حدود 10 پلیس ضد شورش زد تا پل به هواپیما.

مظنون برگزار منقضی شده ملی در خارج از کشور گذرنامه یک وضعیت خاص ایجاد شده تحت قوانین بریتانیا در سال 1987 است که به طور خاص مربوط به هنگ کنگ و فراهم می کند یک مسیر به شهروندی, منبع محلی گفت, ایستگاه تلویزیون کابلی.

فعالان تماس برای بررسی این که آیا بریتانیا ساخته شده از اسلحه استفاده می شود در برابر معترضان

کمپین علیه تجارت اسلحه (CAAT) از سوی دولت بریتانیا برای پایان دادن به تمام فروش اسلحه و آموزش برای پلیس هنگ کنگ – و خواستار رسیدگی به اینکه آیا بریتانیا ساخته شده از اسلحه در حال حاضر در حال استفاده در برابر معترضان.

شده اند وجود دارد تصاویر و گزارش های فراوان از گاز اشک آور و اسپری فلفل استفاده می شود در برابر مردم معترض امنیتی جدید قانون این هفته است.

کمپین گروه ادعا می کند که انگلستان دارای مجوز £9.5 m ارزش سلاح به هنگ کنگ پس از تظاهرات طرفداران دموکراسی در سال 2014.

ماه گذشته مستقل نشان داد که دانشکده پلیس – حرفه ای بدن برای پلیس در انگلستان و ولز – کار کرده است با هنگ کنگ مقامات برای آموزش افسران خود را در میان تظاهرات.

در پاسخ به آزادی اطلاعات (FoI) درخواست بدن حاضر به ارائه هر گونه جزئیات بیشتر در حمایت که ارائه شد در سال گذشته با استناد به معافیت بیش از “روابط بین الملل”.

اندرو اسمیت از CAAT گفت: “این تصاویر ما را دیده اند از هنگ کنگ شده است وحشتناک. استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی باید محکوم شود در قوی ترین شرایط.

“باید فوری برای پایان دادن به تمام فروش اسلحه و آموزش برای هنگ کنگ مقامات و شرکت اطمینان داد که فروش نمی شود از سر گرفت پس از سرکوب است که خارج از سرفصل.”

 

معترضان واکنش نشان می دهد پس از او ضربه با اسپری فلفل توسط پلیس استفاده می شود (AFP)

تبلیغات

استرالیا به دنبال بریتانیا منجر با ‘فرصت’ به صورت هنگ Kongers

بنابراین آنچه که دقیقا به نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون پیشنهاد در مورد ارائه ویزا برای هنگ کنگ از ساکنان? موریسون گفت: دولت استرالیا شد “آماده به گام تا و ارائه پشتیبانی”.

پرسید: اگر استرالیا را در نظر ارائه پناهگاه امن به هنگ کنگ, مردم, مشابه برای بریتانیا گفت: “ما با توجه به بسیار فعالانه در این طرح که از من خواسته بود به جلو آورده چند هفته پیش و لمس نهایی خواهد بود و کسانی که آنها را به زودی خواهید بود در نظر گرفته شده توسط دولت برای ارائه فرصت های مشابه.”

اینجا بیشتر در اظهارات خود و در حال حاضر روابط میان چین و استرالیا:

می توانید بریتانیا توانیم به ایستادن به چین بیش از هنگ کنگ?

ما در حال انتظار وزیر امور خارجه Dominic Raab به ایجاد یک بیانیه در مجلس عوام بعد از آن این طرح به پیشنهاد تقریبا سه میلیون نفر با ملی بریتانیا (خارج از کشور) وضعیت یک مسیر به شهروندی.

در عین حال Raab اذعان کرده کمی می تواند انجام شود توسط بریتانیا به “نیروی امنیتی” چین اگر آن را تلاش برای جلوگیری از هنگ Kongers از آمدن به انگلستان. او گفت: ITV آخرین nigtht که “در نهایت ما نیاز به صداقت است که ما قادر نخواهد بود به زور به چین اجازه می دهد تا BN(O)s برای رسیدن به بریتانیا است.”

می تواند دولت بریتانیا واقعا استطاعت ایستادن به چین که بسیار در خطر از لحاظ اقتصادی? ما دفاع و امنیت ویرایشگر کیم سنگوپتا گرفته یک نگاه نزدیک تر است.

چین را تهدید می کند ‘اقدامات متقابل علیه تحریمهای آمریکا لایحه

چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: هیچ فشاری از نیروهای خارجی می تواند “لرزش چین عزم و اراده برای حفاظت از حاکمیت ملی و هنگ کنگ رفاه و ثبات است.”

او می خواست ما را به رعایت قوانین بین المللی و دخالت کردن در هنگ کنگ امور و امضای تحریم لایحه به قانون است.

نظرات خود را پس از مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه پیوست سنا در تصویب لایحه اعمال تحریم بر گروه هایی که تضعیف این شهرستان در استقلال و یا محدود کردن آزادی های وعده داده شده به ساکنان آن است.

اگر این لایحه تبدیل به قانون “چین قطعا قوی مقابله و تمام عواقب خواهد بود منتقله توسط ما از طرف” ژائو گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

ژائو همچنین ادعا کرد که بریتانیا قبلا تعهد به کمک مالی ملی بریتانیا (خارج از کشور) دارندگان حق اقامت در انگلستان.

“همه هنگ کنگ هموطنان از جمله کسانی که در برگزاری انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه چینی شهروندان” ژائو گفت. “انگلیسی ها نقض تعهد خود را در حال حاضر اجازه می دهد BNO دارندگان گذرنامه گزینه ماندن و naturalising در انگلستان است.”

تبلیغات

‘برخی از می تواند تبدیل به بسیار مراقب باشید آنچه که نوشتن در Whatsapp و Wechat’

هنگ Kongers کار در این شهر سرمایه گذاری صنعت سخن گفته اند در مورد تاثیر بالقوه امنیتی جدید قانون.

“من در یک تماس با سنگاپور همکاران صبح امروز زمانی که یکی از آنها از من پرسید در مورد قانون و تاثیر آن در هنگ کنگ” یک مدیر اجرایی در یک منطقه ای شرکت های بیمه گفت: سلامت (کاهش به شناسایی و با اشاره به حساسیت این موضوع).

“من تا به حال فقط زمانی آغاز شد که رئیس من شنود گذاشته من بر روی شانه و از من خواست به حرکت به مسائل کسب و کار. بعد از آن تمام اعضای تیم ما در هنگ کنگ گفته شد به شدت خودداری از به اشتراک گذاشتن نظر در این تماس ها و رسانه های اجتماعی است.”

وکیل شرکت با یک شرکت حقوقی بین المللی به این خبرگزاری گفت که از آن می تواند تغییر راه که در آن مردم در این مستعمره سابق بریتانیا “برقراری ارتباط و مکاتبه” از هم اکنون در.

“من فکر می کنم برخی از مردم می تواند تبدیل به بسیار مراقب باشید در آنچه که نوشتن در Whatsapp و Wechat … به عنوان یک شرکت ما در حال نوشتن چیزی در هر مکاتبات مانند آن (مرتبط با قانون) اما آن می تواند تبدیل به یک مسئله برای برخی از.”

هنگ کنگ مرد بنا به گزارش بازداشت و پس از فریاد “زنده باد لیورپول’

یک مرد در یک Liverpool FC پیراهن فریاد “زنده باد لیورپول” به طور خلاصه بازداشت شده توسط پلیس در هنگ کنگ در اعتراض به امنیتی جدید قانون, با توجه به رسانه های محلی.

که در رسانه های سایت گزارش داد که مرد ایستاده بود و در سراسر خیابان از افسران انجام stop-و-جستجو در یک گروه از تظاهرکنندگان که شعار و بازداشت شد – قبل از اینکه بعد از آن منتشر شد.

مرد گفت: او تنها “احساس اضطرار” به جشن تیم خود را برنده لیگ برتر با توجه به گزارش.