همیلتون در دیزنی به علاوه یک heartwarming متقابل بین بازی و فیلم تلویزیونی – CNET


hamilton-034-1d8d4780

Daveed را از دست Diggs, Okieriete Onaodowan, Lin-مانوئل میراندا, Leslie Odom جونیور و آنتونی راموس در همیلتون.

دیزنی به علاوه

در یک مقدار پیش بینی دیزنی به علاوه ورودLin-مانوئل میراندا همیلتون برادوی آمار شما شده است نگرانی در مورد سال اما نمی توانستم بلیط برایفرود در جریان خدمات جولای 3.

تماشای داستان پدر و بنیانگذار الکساندر همیلتون از خانه را احساس نمی کند دقیقا مانند تماشای بازی زنده با مخاطب است. آن را نمی تواند به طور کامل تکرار طلسم از یک اجرای زنده یا هیجان واکنش در زمان واقعی با دیگر بینندگان در خانه بسته بندی شده.

اما شما هنوز هم می تواند بسیار از آن لذت ببرید. این فیلم برداری نسخه همیلتون دستگیر شد در ریچارد راجرز تئاتر در برادوی در ماه ژوئن 2016 با بازیگران اصلی. مدیر صحنه توماس Kail می کشد دو وظیفه به عنوان مدیر فیلم.

سوپ کلم باعث می شود مطمئن شوید که به ارائه میراندا قول شما “بهترین صندلی در خانه.” بازی شات شده است از زوایای مختلف به مخاطبان. اما آن را نیز با استفاده از مکرر از نزدیک ارائه می دهد پرنده-چشم انداز کل مرحله و گاهی اوقات فریم صحنه از پشت صحنه. اولین بار پادشاه جورج (Jonathan Groff) به نظر می رسد در مرحله دوربین زیر او را از پشت, ارائه, پشت صحنه, نمایش عضو مخاطبان به طور منظم هرگز. شما حتی می توانید در teardrops on Phillipa سو را (الیزا همیلتون) صورت پس از یک رویداد ویرانگر.

این فیلم برداری نسخه همیلتون democratizes بیننده را تجربه, اما آن را نیز سخت را فراموش کرده ام که چه دستگیر شده اند در اینجا یک بازی و یک فیلم نیست. روشنایی لباس, مدل مو و آرایش طراحی شده برای یک تئاتر. از نزدیک اجازه بیننده دیدن میکروفون مخفی در میراندا, مو, بلکه خود را عرق. به طور منظم theatergoer نمی دیده اند Groff را تف از یک فاصله کوتاه در حالی که آواز خواندن “شما خواهید بود.” و آبی, درخشش, روشن, بازیگران و چهره با توجه به نور افکن نور بازی. همه خوش آمدید استادی از تئاتر نیست و کاملا خود را پیدا متوسط بر روی صفحه نمایش تلویزیون.

چیزی که سعی دارم بگویم این است که این معادل تام هوپر را Les Misérables. خوشبختانه آن نیست و خود را گربه یا.

اما هنگامی که شما سازگار به ایده این ترکیبی بین یک بازی و یک فیلم تلویزیونی, شما می توانید شروع به relishing همیلتون. و رغبت من.

در ژانویه من تو را دیدم یک نسخه زنده نشان می دهد در سان فرانسیسکو با یک کاملا متفاوت بازیگران. من آن را دوست داشتم. این دوم مشاهده همیلتون به من اجازه داد زنده تجربه و درک آن بیشتر است. آن را به من اجازه لذت بردن از catchiness و وضوح نشان می دهد این آهنگ ها بیشتر از اولین بار من آن را دیدم.

hamilton-031-6fc22aae

لسلی Odom جونیور و Lin-مانوئل میراندا در همیلتون.

دیزنی به علاوه

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس, ثبت, اجرای تئاتر هستند تنها راه برای لذت بردن از این هنر در حال حاضر. من هنوز هم ترجیح می دهند هیجان تماشای یک بازی زندگی می کنند, اما من قطعا می تواند حل و فصل به کرایه مثل همیلتون در دیزنی به علاوه برای میان.

همیلتون است که ایالات متحده منبع داستان گفت: با متنوع بازیگران سیاه و قهوه ای اجرا. وجود دارد shoutouts به نقش مهاجران در تاسیس این کشور است. “مهاجران ما کار انجام می شود” مارکی دو لافایت (daveed را از دست Diggs) معروف می گوید همیلتون در یک صحنه خنده دار این ما مهاجر بدون توضیح از دست رفته اولین بار من تو را دیدم همیلتون. وجود دارد اشاره به شکاف بین شمال و جنوب و باید برای پایان دادن به برده داری. وجود دارد, سیاسی, طرح, خانوادگی, درام و عاشقانه توطئه. بهترین از همه, نشان دادن افتخارات نوشتن به عنوان یک راه زندگی است. شما می دانید تمام نوشتن مانند او را در حال اجرا خارج از زمان همیلتون می کند.

این نشان می دهد اجرا می شود که دو ساعت و 40 دقیقه با یک دقیقه تنفس یکی از کسانی که موسیقی تجربه است که از مزایای دوم و سوم viewings. در مناسبت من ترجیح جنبه های دیزنی به علاوه همیلتون تجربه — آن را که بسیار ارزان تر از بلیط تئاتر برای شروع. اما من نیز لذت می برد که قادر به درخواست شوهر من سوالات سابقه در حالی که تماشای (او دیده می شود HBO این سریال John Adams حداقل دو بار). من قسمت هایی از طرح را که فرار کرده بود من اولین بار. من reacquainted خودم با سابقه از ما رئیس جمهور جورج واشنگتن و آدامز و توماس جفرسون. من به ارزیابی مجدد ارزش مشاوره صدا مانند “بحث کمتر و بیشتر لبخند بزنید.” و من دوباره گوش به لذت موسیقی متن فیلم راه آن را به معنای شد شنیده می شود: همراه با تصاویر, رقص و نوازندگان.

هنگامی که آن به پایان رسید همیلتون عفونی هیپ هاپ و رپ-تزریق آهنگ دوباره گیر در ذهن من و من احتمالا زمزمه آنها را برای روز. اولین بار من تو را دیدم این نشان می دهد من در یک non-stop حلقه از “اتاق که در آن اتفاق می افتد.” در حال حاضر من قصد دارم از طریق یک “شات” فاز.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020


3:50

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>