Fortnite فصل 3 چالش ها و که در آن برای پیدا کردن حلقه شناور در تنبل دریاچه – CNET


fortnite

آن را برای رفتن به یک جشن آزادی در جزیره این آخر هفته.

حماسه بازی

Fortnite برای آن فصل سوم و با آن مجموعه جدیدی از چالش است. دوبله چلپ چلوپ پایین محبوب battle royale بازی گرفتن جنگی به آب های زیر دستگاه روز قیامت رویداد در تاریخ 18 ژوئن که در آن در زمان طوفان و آب گرفتگی در این جزیره است. همانطور که در فصل قبل بازیکن می تواند خرید یک نبرد عبور برای باز کردن پوسته emotes و دیگر لوازم آرایشی برای 950 V-دلار یا حدود 9.50.

باز کردن قفل های جدید آرایشی برای Fortnite: فصل 3 نیاز به تکمیل چالش های هفتگی. مانند توسعه دهنده حماسه آیا بازی فصل گذشته با Deadpoolوجود دارد وظایف اضافی برای باز کردن یک کاراکتر خاص: Aquaman. از Jason Momoa الهام گرفته از شخصیت خواهد بود بازشدنی مدتی در این فصل پس از تکمیل تمام چالش های خاص.

فقط در زمان برای ژوئیه 4, حماسه, طعنه ترین کتاب کمیک آمریکایی, آیکون, کاپیتان امریکا. یک صدای جیر جیر از این شرکت در روز پنج شنبه تا به حال تنها سپر, ستاره و آتش بازی emojis نشان می دهد چیزی در حال آمدن است.

یک خیش اطلاعات یافت متعدد دارایی های مربوط به مارول قهرمان در این بازی آخرین به روز رسانی در سه شنبه. این احتمال وجود دارد که کاپیتان امریکا پوست در دسترس خواهد بود برای خرید در Fortnite مورد فروشگاه شنبه شب.

هفته 3 چالش

Fortnite week 3

این هفته Fortnite چالش است.

حماسه بازی

جمع آوری حلقه شناور در تنبل دریاچه (0/4)

حلقه دیده شده است در سراسر جزیره آسمان به تازگی. هفته 3 علائم اولین چالش استفاده از آنها را با بازیکنان نیاز به گرفتن چهار نفر از آنها در تنبل دریاچه. وجود بیش از چهار موجود با این ترفند به این چالش گرفتن آنها را قبل از دیگر بازیکنان انجام دهد.

در اینجا بقیه هفته را به چالش:

  • جستجو سینه و یا جعبه های مهمات در مه آلود مراتع (0/7)
  • حذف در قدرت (0/3)
  • رقص در بالای جرثقیل در زهوار در رفته دکل
  • مقابله آسیب از داخل بیمارستان در دیوانگی در مزرعه (0/100)
  • نابود کردن اتومبیل در 60 ثانیه از فرود در خرده فروشی ردیف از نبرد اتوبوس (0/2)
  • زمین نیو در پایین تحریک پشته
  • مقابله آسیب به مخالفان در شعارهاى گوشه (0/200)

کاپیتان امریکا چالش

حماسه شروع به اذیت کردن, اولین کاپیتان امریکا در Fortnite در روز پنج شنبه. با آن نیز وجود دارد یک چالش است که همچنین نکات میهنی قهرمان از آمدن به بازی به عنوان به خوبی به عنوان شروع از تاریخ 4 ژوئیه جشن.

تنظیم کردن آتش بازی در اطراف تنبل دریاچه (0/5)

این کار خاص است نه بخشی از چالش های هفتگی. به جای آن بخشی از چالش سریع که تغییر روزانه. برای این چالش شما می توانید آتش بازی بر روی زمین پراکنده در اطراف تنبل دریاچه. هنگامی که شما پیدا کردن یکی بروید و آن را فعال کنید. پس از آن مگس را در هوا منفجر شده و به ایجاد یک الگوی شبیه به کاپیتان امریکا سپر.

Aquaman چالش

Fortnite Aquaman

همجنس باز, Jason Momoa شما است اگر شما تکمیل چالش.

حماسه بازی

با Deadpool در فصل 2, Aquaman یک شخصیت پوست در دسترس برای بازیکنان که باید یک نبرد تصویب و تکمیل تمام چالش های خاص. انتظار کارهای جدید در هر هفته قبل از DC ابرقهرمان قفل شده است.

هفته 1 تا بازیکنان با استفاده از یک گرداب در Fortilla محل. این Fortilla آسان است برای پیدا کردن در قسمت جنوب غربی این جزیره و در گرداب ساده است برای قرار دادن. شنا کردن به آن و اجازه دهید آن را به شما شلیک به هوا. که در آن شما انجام می شود برای این هفته است.

برای هفته 2 بازیکن را مجبور به سوار شدن پشت یک غارت کوسه در عرق شن و ماسه.

Fortnite Aquaman challenge

Aquaman هفته 2 چالش.

حماسه بازی

برای شروع به عرق شن و ماسه در غرب بخشی از نقشه است. هنگامی که وجود دارد به دنبال یک قطب ماهیگیری. آن را تجهیز و به دنبال هر گونه کوسه ها در آب است. نمی توانید در آب به عنوان آنها می تواند شما را بکشند. بازیگران خط ماهیگیری خود را در نزدیکی یکی و آن را نیش پایین خط. هنگامی که آن را نشانی از آن را به را خاموش و شما باید برای کنترل آن را مانند یک قایق است. پس از شما آن را برای سوار شدن شما انجام می شود.

هفته 3 چالش واقعی است یکی از ساده. بازیکنان نیاز به گرفتن دو نوع از ماهی در یک مسابقه است. همه که مورد نیاز برای این است که به یک قطب ماهیگیری و به انجام برخی از ماهیگیری.

Fortnite در دسترس است برای PC, PS4, اندروید, iOS, ایکس باکس و نینتندو سوئیچ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>