انقراض شورش به محاصره پارلمان برای ‘اقتصاد که انتخاب زندگی’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انقراض شورش آب و هوا فعالان را محاصره این منطقه در اطراف پارلمان در روز 1 سپتامبر در اعتراض به عدم سیاستهای سبز در برنامه های دولت برای بازسازی اقتصاد بریتانیا پس از coronavirus.

با مجلس تنظیم برای بازگشت این گروه فعال در حال آماده سازی به صورت مسالمت آمیز در جلوگیری از دسترسی به این منطقه تا زمانی که دولت موافق است که اولین چیزی که آنها انجام خواهد داد در بازگشت خود به بحث XR سه خواسته: به حقیقت در مورد بحران; کنند در حال حاضر و راه اندازی یک شهروند مجمع.

هفته گذشته بوریس جانسون اعلام کرد اقدامات لازم برای بازسازی اقتصاد بریتانیا از جمله پروژه های زیربنایی تحت “ساخت, ساخت, ساخت’ بنر”. بحران آب و هوا را دریافت کمی توجه در نخست وزیری در اطلاعیه ای با وجود او ادعا می کند او می خواست به “ساخت سبزتر”.

“ما می خواهیم یک اقتصاد رشد می کند که سلامت و تندرستی گفت:” دکتر گیل london salsa از بنیانگذاران XR.

“نه بدهی و انتشار کربن. اقتصاد است که آماده و محافظت از ما را از شوک به آمده به جای اینکه آنها بدتر است. اقتصاد است که سهم منابع برای دیدار با تمام نیازهای ما بدون در نظر گرفتن پس زمینه. اقتصاد که انتخاب زندگی است.”

از آن خواهد شد انقراض شورش را عمده اعتراض 2020 و برای اولین بار از اکتبر 2019 پس از خود را ممکن است شورش لغو شد در ماه مارس با توجه به مستند.

این اطلاعیه به شرح زیر انتشار در هفته گذشته گزارش سالانه توسط دولت رسمی مشاوران کمیته در تغییر آب و هوا (CCC) است که پیشنهاد راه هایی برای ارتکاب به یک سبز بازیابی مربوط به مقاوم سازی خانه های با عایق کاشت درختان و توسعه زیرساخت های دوچرخه سواری و پیاده روی.

همچنین اظهار داشت که دولت باید “نشان می دهد برنامه ریزی” برای دو تا چهار درجه گرم شدن کره زمین.

در بیانیه ای منتشر شد با این گزارش صندلی CCC اقتباس کمیته بارونس قهوه ای کمبریج گفت: “Covid-19 نشان داده است که برنامه ریزی برای سیستمیک خطرات اجتناب ناپذیر است. ما بارها و بارها هشدار داده که بریتانیا به ضعیف آماده بسیار جدی اثرات تغییر آب و هوا از جمله جاری شدن سیل بیش از حد و کمبود آب. در حال حاضر لحظه ای به خانه ما در جهت هماهنگی ملی برنامه ریزی و آماده شدن برای تغییرات اجتناب ناپذیر در پیش است.”

الکس Armitage یک paediatrician و عضو پزشکان برای XR گفت: “ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق یک مرحله جدید از این بیماری همه گیر است اما به مراتب بیشتر تهدید برای سلامت ما: آب و هوا و زیست محیطی را شکست. این مستند یک فرصت بود برای مقابله با چالش های بزرگ از تغییر آب و هوا است اما دولت در حال حاضر هل دادن ما در جهت مخالف است.”

انقراض شورش معترضان در مقیاس بریستول سیتی هال و انتشار بمب دود در سقف

همزمان اقدامات را نیز در ولز و اسکاتلند اجازه می دهد مردم را به اعتراض در نزدیکترین محل با دیجیتال اعتراض برنامه ریزی شده برای کسانی که قادر به سفر.

آقای جانسون گفت: XR فعالان باید “پریدن برای شادی” بیش از این دولت محیط زیست.

صحبت کردن در LBC او گفت: نیک فراری: “من فکر می کنم آنها باید حمایت از چیزهای باور نکردنی این دولت انجام شده است برای مبارزه با تغییر آب و هوا و اگر من به انقراض شورش من خواهد بود برای شادی ،

“نگاهی به برنامه های ما برای سبز بازیابی نگاه شگفت انگیز چیزهایی که ما در حال رفتن به انجام به این کشور ساخت توربین های بادی, ساخت باتری, جاه طلبی من اعلام کرد برای یک جت ‘صفر’ – برای اولین بار در کشور به تولید صفر-انتشار مسافت های طولانی مسافر جت.

“منظورم این است که انقراض شورش باید نگاهی به برخی از چیزهایی که در این دولت انجام شده است برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و حمایت از ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>