Coronavirus: والدین باید کنترل نوجوانان خود را ” برای جلوگیری از موج دوم, top medical مشاور خواستار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یکی از دولت بالا مشاور پزشکی به خواست پدر و مادر به “کنترل نوجوانان خود را” برای کمک به متوقف کردن موج جدیدی از کروناویروس.

معاون افسر ارشد پزشکی جنی Harries هشدار داد که یک دوم اپیدمی این بیماری کشنده – و یا حتی یک سری از امواج را نمی توان رد کرد اگر عفونت اجرای خارج از کنترل یک بار دیگر.

اما او با بازی کردن این خطر وجود دارد که برنامه ریزی کامل بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر افزایش خواهد یافت و این خطر با این استدلال که نوجوانان بیشتر احتمال دارد به گسترش این ویروس در حالی که صرف وقت با دوستان در خارج از کلاس درس.

صحبت کردن در کنار وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون در 10 خیابان داونینگ coronavirus توجیهی, Dr Harries گفت: “موج دوم کاملا امکان – که نه حکومت کردن در همه. دوم اوج – به عنوان یک بیماری همه گیر در اوج است و نه رد کرد.

“در واقع در بیماری های همه گیر شما می توانید گاهی اوقات دیدن پی در پی آنهایی که – بنابراین ما در حال صحبت کردن در مورد دوم اما شما می توانید دریافت امواج و امواج.”

اما Dr Harries گفت که “خیلی بیشتر احتمال دارد” که بریتانیا را ببینید یک سری از موضعی شیوع مانند یک حال در لستر که می تواند با برخورد با مقیاس کوچک مستندات به جای ملی, محدودیت های اعمال شده از مارس.

او گفت که باید آن را آسان تر برای جلوگیری از گسترش coronavirus در مدارس است که در برخی از مکان های دیگر.

“اصلی هدایت به رسمیت شناخته شده است که این انتقال بودند خطرات بالقوه بیشتری در رفتار اجتماعی نوجوانان – مسن کودکان خارج از مدرسه از آنها به طور بالقوه در مدرسه بودند گفت:” دکتر Harries.

“مدرسه کاملا یک محیط کنترل شده و شاید در تلاش برای تشویق خانواده ها به عنوان به خوبی – من می دانم که در آن است مشکل است زیرا من شده است وجود دارد – اما به سعی و کنترل نوجوانان خود را در تعاملات اجتماعی خارج از مدرسه نیز هست.”

Dr Harries گفت: شیوع بیماری در لستر باعث شد با بازگشت از مدارس و گفت این جامعه انتقال”.


“این است که یک تصویر خاص نقطه کانونی و قطعا نه در مدارس.”

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت: شیوع بیماری در لستر بود “نه چیزی در مورد مدارس بازگشت”.

و او به شوخی که “به عنوان یک پدر با دو دختران نوجوان, من فکر می کنم که مدرسه دارای کنترل بسیار بیشتری بر من از من تا کنون بوده است قادر به رسیدن به”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>